8 TNT Dinamiti Horjul 18 6 11 -3 20
9 Mladi Dinamiti Horjul 18 4 12 -30 15
10 Sharks Team 18 2 15 -66 7

Dinamiti Horjul državni prvaki 2012 / 13, Strelam pokalni naslov

Pretekli vikend se je končala dolga članska sezona v in line hokeju, prav na zadnjih tekmah pa smo videli najboljše predstave različnih ekip. Po treh letih so pokal za najboljšega v državi iz rok Citypark Strel prevzeli Dinamiti Horjul, Strele pa so le dan kasneje zmagale na finalni tekmi za Pokal Slovenije. Odigrani sta bili playout tekmi, mlajše kategorije pa so šele začele svoje boje v državnem prvenstvu.
V horjulskem športnem parku se je na zadnji tekmi sezone, ki je bila hkrati tudi odločilna, ponovno zbralo lepo število obiskovalcev. Uvodna četrtina je minila brez posebnosti, Dinamiti so se ubranili tudi prve igre z igralcem manj. Takoj na začetku druge četrtine so Strele napadle vrata Jureta Pavliča in ga uspele tudi premagati, uspešen je bil Nejc Sotlar. V nadaljevanju so Horjulci prvič resneje zagrozili, vendar so se tudi Ljubljančani ubranili s samo tremi igralci, medtem ko je na kazenski klopi sedel Marko Ferlež. Le tri minute do konca prve polovice tekme pa so Dinamiti prišli do izenačenja. Hiter protinapad je z močnim strelom iz roke zaključil Gregor Slak in izenačil na ena proti ena. To pa je bil tudi rezultat po dveh četrtinah. V nadaljevanju se je igra še bolj razživela, napadi so se vrstili na obeh straneh, ponovno pa so bili uspešni Dinamiti. Gregor Slak je zadel še drugič na tekmi in Dinamite popeljal v vodstvo, rezultat pa se tudi po nekaj nevarnih poizkusih Strel do konca tretjega dela ni več spremenil. Zadnji del se je za Horjulce začel sanjsko, kljub temu, da so se prej ubranili nevarnega poizkusa nasprotnika. Janez Igličar je krenil po levi, podal do Simona Žerdina, ki je hladnokrvno ugnal Aleša Silo. Kaj kmalu bi lahko Ljubljančani znižali izid, a je Igličar s strelom skoraj iz sredine povišal na 4 – 1 in tako svojo ekipo popeljal do treh zadetkov prednosti, kar je bilo dovolj za končno zmagoslavje in naslov državnega prvaka. Strele so morale kar hitro pozabiti na poraz v finalu, saj jih je že naslednji dan čakalo novo finale.
Tokrat so na zadnji stopnički pred zmagoslavjem počakali na Kavke, s katerimi so odigrali finale Pokala Slovenije. Sicer rahlo oslabljeni ( manjkal je poškodovani Nejc Sotlar ), pa vendarle okrepljeni z Igorjem Cvetkom , so pokazali svoj pravi karakter in visoko ugnali nasprotnike. Z naslovom pokalnih prvakov so vsaj rahlo zacelili rane po porazu v državnem prvenstvu. Na tej tekmi  je s štirimi goli in z dvema podajama blestel mladi Jure Sotlar. Končni izid je bil tako 9 – 4 v korist Ljubljančanov.
Omenimo še dve »play – out« tekmi, ki sta se odigrali pretekli vikend. V borbi za vstop v prvo ligo je druga ekipa Prevoj na dveh tekmah proti Yetijem iztržila pozitiven izid in se uvrstila v prvo ligo. Horjul TNT je s samo zadetkom prednosti pred Dolenjskimi Toplicami obstal v drugi ligi državnega prvenstva.