Rezultati V živo

Lestvice

DP 1. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HK Dinamiti Horjul 5 4 0 10 14
2 HK Prevoje 1 5 4 1 23 12
3 HK Luftarji 5 2 2 3 8
4 HK Brezovica 5 2 2 -4 7
5 IHK Srake 5 2 2 -13 7
6 HK Prevoje 2 5 2 3 12 6
7 HK Tajflni 5 2 3 -12 6
8 IHK Mufloni Tolmin 5 0 5 -19 0

DP 2. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HD Luče Rodex 5 4 1 11 12
2 TNT Dinamiti Horjul 4 4 0 28 12
3 HK Žirafe 4 3 0 11 11
4 IHK Golazen 4 3 1 11 9
5 HK Dolenjske Toplice 5 3 2 3 9
6 ŠD Sršeni 4 2 1 18 8
7 HK Vrhpolje mladi 4 2 0 8 8
8 Sharks Team 5 2 3 -6 6
9 Pavza 5 1 4 -6 3
10 Purani 4 0 4 -22 0
11 HK Agrobar 5 0 5 -29 0
12 Mladi Dinamiti Horjul 4 0 4 -31 0

Napovednik

DP 1. Prosports.si liga

24.11.2017, 19:15, Športni park Horjul
24.11.2017, 19:15, RCU Lukovica
24.11.2017, 20:30, Športni park Horjul
01.12.2017, 19:15, Športni park Horjul
01.12.2017, 19:15, RCU Lukovica
01.12.2017, 20:30, Športni park Horjul
01.12.2017, 20:30, RCU Lukovica
19.01.2018, 19:15, Športni park Horjul
19.01.2018, 19:15, RCU Lukovica
19.01.2018, 20:30, Športni park Horjul

DP 2. Prosports.si liga

18.11.2017, 11:00, ŠRC Šentvid
18.11.2017, 12:15, ŠRC Šentvid
24.11.2017, 18:00, Športni park Horjul
24.11.2017, 18:00, RCU Lukovica
24.11.2017, 20:30, RCU Lukovica
24.11.2017, 21:45, Športni park Horjul
25.11.2017, 11:00, RCU Lukovica
25.11.2017, 12:15, RCU Lukovica
01.12.2017, 18:00, Športni park Horjul
01.12.2017, 18:00, RCU Lukovica

Državni prvaki Slovenije so ŠD CityPark Strele

Petek, 20.5.2016 Lukovica

Polfinale 1. in 2. lige:
18:00  HK Dolenjske Toplice – TNT Dinamiti Horjul (PF1 2. liga)
19:15 IHK Srake – IHK Piščanci Postojna (PF 2. liga)
20:30 HK Dinamiti Horjul – Kavke Kranj (PF 1. liga)
21:45 šD CityPark Strele – HK Itak šport Brezovica (PF2 1. liga)
Sobota, 21.5. 2016 Lukovica
Polfinale 3. liga, finale 1., 2. in 3. liga in tekme za 3. mesto:
10:30 HK Prevoje – HD Luče (PF1 3. liga)
11:45 HK Sidro – Sharks Team (PF2 3. liga)
13:00 Tekma za 3. mesto (2. liga)
14:30 Tekma za 3. mesto (3. liga)
16:00 Tekma za 3. mesto (1. liga)
17:30 HK Previje : HK Sidro 6 – 7 Finale (3. liga)
19:00 HK Dolenjske Toplice : IHK Srake 3 – 7 Finale (2. liga)
20:30 HK Dinamiti Horjul : šD CityPark Strele 6 – 7 Finale (1. liga)