Rezultati V živo

Lestvice

1. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HK Dinamiti Horjul 12 11 0 58 35
2 HK Prevoje 12 10 2 73 30
3 MG inštalaterstvo 11 10 1 51 30
4 HK Luftarji 12 8 2 28 27
5 HK Brezovica 12 9 3 53 27
6 IHK Freaky Team 12 7 4 8 22
7 TNT Dinamiti Horjul 12 7 5 1 21
8 ŠD Sršeni 13 6 7 -21 18
9 HK Tajflni 12 5 7 -6 15
10 HK Vrhpolje mladi 13 3 7 -21 15
11 HK Žirafe 13 5 8 -32 15
12 Masters Team Slovenija 11 4 5 1 14
13 IHK Mufloni Tolmin 11 3 6 -18 12
14 HK Dolenjske Toplice 12 4 8 -38 12
15 HK Ščuke Cerknica 12 2 9 -47 7
16 Mladi Dinamiti Horjul 12 1 10 -49 4
17 IHK Golazen 12 0 11 -41 2

Napovednik

1. Prosports.si liga

31.01.2020, 18:00, Športni park Horjul
31.01.2020, 18:00, RCU Lukovica
31.01.2020, 19:15, Športni park Horjul
31.01.2020, 19:15, RCU Lukovica
31.01.2020, 20:30, Športni park Horjul
31.01.2020, 20:30, RCU Lukovica
31.01.2020, 21:45, Športni park Horjul
31.01.2020, 21:45, RCU Lukovica
06.02.2020, 20:30, Športni park Horjul
07.02.2020, 18:00, Športni park Horjul
07.02.2020, 18:00, RCU Lukovica
07.02.2020, 19:15, Športni park Horjul
07.02.2020, 19:15, RCU Lukovica
07.02.2020, 20:30, Športni park Horjul
07.02.2020, 20:30, RCU Lukovica
07.02.2020, 21:45, Športni park Horjul

Državni prvaki Slovenije so ŠD CityPark Strele

Petek, 20.5.2016 Lukovica

Polfinale 1. in 2. lige:
18:00  HK Dolenjske Toplice – TNT Dinamiti Horjul (PF1 2. liga)
19:15 IHK Srake – IHK Piščanci Postojna (PF 2. liga)
20:30 HK Dinamiti Horjul – Kavke Kranj (PF 1. liga)
21:45 šD CityPark Strele – HK Itak šport Brezovica (PF2 1. liga)
Sobota, 21.5. 2016 Lukovica
Polfinale 3. liga, finale 1., 2. in 3. liga in tekme za 3. mesto:
10:30 HK Prevoje – HD Luče (PF1 3. liga)
11:45 HK Sidro – Sharks Team (PF2 3. liga)
13:00 Tekma za 3. mesto (2. liga)
14:30 Tekma za 3. mesto (3. liga)
16:00 Tekma za 3. mesto (1. liga)
17:30 HK Previje : HK Sidro 6 – 7 Finale (3. liga)
19:00 HK Dolenjske Toplice : IHK Srake 3 – 7 Finale (2. liga)
20:30 HK Dinamiti Horjul : šD CityPark Strele 6 – 7 Finale (1. liga)