Rezultati V živo

Lestvice

1. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HK Prevoje 5 5 0 43 15
2 MG inštalaterstvo 5 4 1 17 12
3 IHK Freaky Team 4 4 0 16 12
4 HK Dinamiti Horjul 4 4 0 14 12
5 HK Vrhpolje mladi 5 2 1 2 10
6 HK Tajflni 5 3 2 4 9
7 HK Luftarji 5 3 2 2 9
8 HK Žirafe 5 3 2 -5 9
9 Masters Team Slovenija 4 2 1 5 7
10 HK Brezovica 4 2 2 11 6
11 HK Dolenjske Toplice 5 2 3 -12 6
12 HK Ščuke Cerknica 5 2 3 -7 6
13 IHK Mufloni Tolmin 5 1 3 -7 4
14 ŠD Sršeni 5 1 4 -20 3
15 Mladi Dinamiti Horjul 5 0 5 -19 0
16 IHK Golazen 4 0 4 -20 0
17 TNT Dinamiti Horjul 5 0 5 -24 0

Napovednik

1. Prosports.si liga

22.11.2019, 18:00, Športni park Horjul
22.11.2019, 18:00, RCU Lukovica
22.11.2019, 19:15, Športni park Horjul
22.11.2019, 19:15, RCU Lukovica
22.11.2019, 20:30, Športni park Horjul
22.11.2019, 20:30, RCU Lukovica
22.11.2019, 21:45, Športni park Horjul
22.11.2019, 21:45, RCU Lukovica
29.11.2019, 18:00, Športni park Horjul
29.11.2019, 18:00, RCU Lukovica
29.11.2019, 19:15, Športni park Horjul
29.11.2019, 19:15, RCU Lukovica
29.11.2019, 20:30, Športni park Horjul
29.11.2019, 20:30, RCU Lukovica
29.11.2019, 21:45, Športni park Horjul
29.11.2019, 21:45, RCU Lukovica

Finalni turnir za mlade kategorije

Spoštovani!

V soboto 15.06. 2013 se bodo na Lukovici in v Horjulu odigrale tekme polfinala in finala v kategorijah do 11, 13 in 17 let.

Razpored finalnih tekem:

U-11 Lukovica:

10:00   Hk Mk Bled – Hk Loren Line Domžale  (polfinale A)
10:45   Hk Žirovnica – Hk OGM Hobby Stars  (polfinale B)
11:45   tekma za 3. mesto (poraženec A – poraženec B)
13:00  finale  (zmagovalec A – zmagovalec B)

U-13 Lukovica:

14:00   Hk OGM Hobby Stars – Hk Mk Bled (polfinale A)
15:00   Hk Loren Line Domžale – Hk Dinamiti Horjul (polfinale B)
16:15   tekma za 3. mesto (poraženec A – poraženec B)
17:30   finale (zmagovalec A – zmagovalec B)

U-17 Horjul:

16:00   Sombrero Team – Hk Loren Line Domžale (polfinale A)
17:15   Ice Elite – Hk Dinamiti Horjul (polfinale B)
18:45   tekma za 3. mesto (poraženec A – poraženec B)
20:15   finale  (zmagovalec A – zmagovalec B)

IZS