Rezultati V živo

Lestvice

DP 1. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HK Dinamiti Horjul 12 10 1 50 31
2 RCU Jesenice 13 7 2 15 28
3 HK Prevoje 13 9 3 31 28
4 HK Luftarji 13 5 6 -13 18
5 HK Tajflni 13 4 9 -18 12
6 HK Brezovica 13 4 9 -35 12
7 Masters Team Slovenija 13 2 11 -30 6

DP 2. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HK Vrhpolje mladi 14 11 2 28 35
2 HK Žirafe 15 10 3 21 33
3 IHK Mufloni Tolmin 14 9 3 15 30
4 ŠD Sršeni 15 7 7 15 23
5 IHK Golazen 15 7 6 -3 23
6 HK Dolenjske Toplice 15 6 6 2 22
7 Pavza 15 7 8 12 21
8 TNT Dinamiti Horjul 15 5 9 -9 17
9 Mladi Dinamiti Horjul 15 4 10 -24 14
10 Sharks Team 15 1 13 -57 4

Napovednik

DP 1. Prosports.si liga

22.02.2019, 19:15, Športni park Horjul
22.02.2019, 19:15, RCU Lukovica
22.02.2019, 20:30, RCU Lukovica
01.03.2019, 19:15, Športni park Horjul
01.03.2019, 20:30, Športni park Horjul
01.03.2019, 20:30, RCU Lukovica
03.03.2019, 11:00, RCU Lukovica
03.03.2019, 12:15, RCU Lukovica
03.03.2019, 13:30, RCU Lukovica
08.03.2019, 19:15, Športni park Horjul

DP 2. Prosports.si liga

22.02.2019, 18:00, Športni park Horjul
22.02.2019, 18:00, RCU Lukovica
22.02.2019, 20:30, Športni park Horjul
22.02.2019, 21:45, RCU Lukovica
23.02.2019, 11:00, RCU Lukovica
23.02.2019, 12:15, RCU Lukovica
01.03.2019, 18:00, Športni park Horjul
01.03.2019, 18:00, RCU Lukovica
01.03.2019, 19:15, RCU Lukovica
01.03.2019, 21:45, Športni park Horjul

Razpis za prijavo v DP 2014 / 2015

Spoštovani!

IZS objavlja razpis za prijavo v DP Slovenije v in-line hokeju 1., 2. in 3. ProSports.si lige. Spodaj priložene prijavnice morajo vse ekipe oz. klubi izpolnjene in podpisane oddati na sedež IZS ali na mail [email protected] najkasneje do 15.09. 2014. Vse na novo prijavljene ekipe, ki niso kvalificirane v posamezne lige po lanskem rezultatu, bodo po oddani prijavi nastopile na kvalifikacijskem turnirju predvidoma 4. – 5. 10. 2014. Vse ostale podrobnosti tekmovanja so navedene v propozicijah v spodnji povezavi, katere prosimo, da si jih vodje ekip dobro preberejo! Za vsa dodatna vprašanja in pojasnila vam je na voljo vodja tekmovanja g. Aleš Fajdiga GSM: 041-360-501 e-mail: [email protected].

 Pomembni datumski roki:

15.09. 2014 – zadnji rok za oddajo prijav posameznih klubov in ekip
4.-5. 10. 2014 –
kvalifikacijski turnir za vstop v 3. ligo
7.10. 2014 –
zadnji rok za prestope igralcev, spisek igralcev in poravnavo stroškov tekmovanja
10.10. 2014 –
predviden pričetek tekmovanja (1. krog)

prijavnica_za_klub_2014_2015

propozicije_za_dp_2014-2015

prestopna_izjava_igralca_2014-2015

izjava_starsev_za_mladoletne_igralce