Rezultati V živo

Lestvice

DP 1. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HK Dinamiti Horjul 5 4 0 9 14
2 HK Prevoje 1 5 4 1 24 12
3 HK Luftarji 5 2 2 3 8
4 HK Brezovica 5 2 2 -4 7
5 IHK Srake 5 2 2 -13 7
6 HK Prevoje 2 5 2 3 12 6
7 HK Tajflni 5 2 3 -12 6
8 IHK Mufloni Tolmin 5 0 5 -19 0

DP 2. Prosports.si liga

# Ekipa GP W L ± PTS
1 HK Žirafe 5 4 0 18 14
2 HD Luče Rodex 5 4 1 11 12
3 IHK Golazen 5 4 1 15 12
4 TNT Dinamiti Horjul 4 4 0 28 12
5 ŠD Sršeni 5 3 1 26 11
6 HK Dolenjske Toplice 5 3 2 3 9
7 HK Vrhpolje mladi 4 2 0 8 8
8 Sharks Team 5 2 3 -6 6
9 Pavza 5 1 4 -6 3
10 HK Agrobar 5 0 5 -29 0
11 Purani 5 0 5 -30 0
12 Mladi Dinamiti Horjul 5 0 5 -38 0

Napovednik

DP 1. Prosports.si liga

24.11.2017, 19:15, Športni park Horjul
24.11.2017, 19:15, RCU Lukovica
24.11.2017, 20:30, Športni park Horjul
01.12.2017, 19:15, Športni park Horjul
01.12.2017, 19:15, RCU Lukovica
01.12.2017, 20:30, Športni park Horjul
01.12.2017, 20:30, RCU Lukovica
19.01.2018, 19:15, Športni park Horjul
19.01.2018, 19:15, RCU Lukovica
19.01.2018, 20:30, Športni park Horjul

DP 2. Prosports.si liga

24.11.2017, 18:00, Športni park Horjul
24.11.2017, 18:00, RCU Lukovica
24.11.2017, 20:30, RCU Lukovica
24.11.2017, 21:45, Športni park Horjul
25.11.2017, 11:00, RCU Lukovica
25.11.2017, 12:15, RCU Lukovica
01.12.2017, 18:00, Športni park Horjul
01.12.2017, 18:00, RCU Lukovica
01.12.2017, 21:45, Športni park Horjul
01.12.2017, 21:45, RCU Lukovica

Razpored finala U-15 in Horjul Hockey Cup-a 2016

Sobota, 28.5.2016  Lukovica (Finale U-15 in HHC 2016)

10:00 HK MK Bled : Hk Prevoje 2 (Polfinale U-15)
11:00 Hk Dinamiti Horjul : Hk Prevoje 1(Polfinale U-15)
12:30 Hrvaška U-19 : IHK Kune (HHC 2016)
14:00 Tekma za 3. mesto (U-15)
15:30 IHK Kune : Hk Prevoje (HHC 2016)
17:00 Finale U-15
19:30 Hk Prevoje : Hrvaška U-19 (HHC 2016)
Sobota, 28.5.2016 Horjul (HHC 2016)
15:00 IHK Dinamo : Slovenija U-19
17:00 Hk Dinamiti Horjul : IHK Dinamo
19:00 Slovenija U-19 : Hk Dinamiti Horjul
Nedelja, 29.5.2016 Horjul (HHC 2016)
15:00 Tekma za 5. mesto (Kune – Dinamo)
16:30 Tekma za 3. mesto (Slovenija U19 – Hrvaška U19)
18:00 Finale (Dinamiti Horjul – Prevoje)