Najbolj kaznovani igralci - polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 5 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
2 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 5 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
3 Čimžar Tadej GTB Jesenice 5 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
4 Zibelnik Andraž GTB Jesenice 5 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
5 Leben Luka Pavza 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
6 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
7 Vedlin Domen HK Dinamiti Horjul 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
8 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
9 Sovec Nace HK Prevoje 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
10 Cerar Jan HK Prevoje 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
11 Fajdiga Aleš HK Dinamiti Horjul 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 Kalan Luka GTB Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 Erman Matevž GTB Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 Kuhar Filip Pavza 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
15 Sotlar Maj HK Prevoje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
16 Tkalec Tim HK Prevoje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
17 Markovič Blaž HK Prevoje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
18 Cerar Primož HK Prevoje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
19 Čampa Andraž HK Prevoje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
20 Sodržnik Klemen HK Prevoje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 Ilovar Matej Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 Kompoljsek Andraz Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 Ilovar Nejc Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 Rojc Franci Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
25 Jerič David Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
26 Berlisk Nejc GTB Jesenice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
27 Simšič Nik HK Dinamiti Horjul 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
28 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 Frol Peter HK Dinamiti Horjul 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00



Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Kompoljsek Andraz Pavza 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
2 Ilovar Nejc Pavza 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
3 Oman Simon HK Luftarji 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
4 Požeg Boris HK Brezovica 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
5 Leben Luka Pavza 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
6 Žnidar Andraž Pavza 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
7 Ahačič Miha HK Luftarji 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
8 Burgar Benjamin HK Luftarji 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
9 Bergant Jure HK Luftarji 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
10 Peterca Nejc HK Brezovica 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
11 Peterca Rok HK Brezovica 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
12 Pangos Primož HK Brezovica 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
13 Uhan Matevž HK Brezovica 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
14 Židan Andrej GTB Jesenice 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
15 Kralj Matic GTB Jesenice 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
16 Erman Matevž GTB Jesenice 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
17 Kuhar Filip Pavza 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00



Najbolj kaznovani igralci - redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Cerar Jan HK Prevoje 4 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
2 Ahačič Anže HK Luftarji 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
3 Petrič Rok HK Luftarji 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
4 Pretnar Aljoša HK Dolenjske Toplice 4 06:00 00:00 02:00 00:00 00:00 06:00
5 Dervarič Damjan HK Brezovica 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
6 Židan Andrej GTB Jesenice 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
7 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
8 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
9 Vesel Nejc HK Prevoje 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
10 Zagorc Pilko Tilen HK Brezovica 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
11 Leben Luka Pavza 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 Koblar Gregor GTB Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 Kralj Matic GTB Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 Kurnik Luka HK Luftarji 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
15 Vukovič Jaka HK Luftarji 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
16 Markovič Blaž HK Prevoje 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
17 Ladiha Bor HK Brezovica 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
18 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
19 Juteršek Nejc HK Dolenjske Toplice 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
20 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 Borin Rok ŠD Sršeni 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 Nabergoj Tadej HK Brezovica 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 Ilovar Matej Pavza 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 Logar Miha GTB Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
25 Lepša Anže ŠD Sršeni 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
26 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
27 Židan Gal ŠD Sršeni 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
28 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 Sovec Nace HK Prevoje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 Oman Simon HK Luftarji 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
32 Pušenjak Jan Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
33 Kompoljsek Andraz Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
34 Žnidar Andraž Pavza 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
35 Mlinar David TNT Dinamiti Horjul 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
36 Letonja Igor TNT Dinamiti Horjul 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
37 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
38 Kosmač Luka HK Luftarji 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
39 Krivic Gregor HK Brezovica 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
40 Sodja Urban HK Dolenjske Toplice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
41 Razboršek Žiga HK Dolenjske Toplice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
42 Leben David TNT Dinamiti Horjul 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
43 Petronijević Goran TNT Dinamiti Horjul 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
44 Prebil Marcel TNT Dinamiti Horjul 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
45 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00