Razpored tekem - Za 3. mesto

Zadnji izidi

#1, 21.04.2017, 19:30, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
HK Luftarji

Razpored tekem - Finale

Zadnji izidi

#2, 21.04.2017, 21:00, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Brezovica
#1, 07.04.2017, 21:00, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Dinamiti Horjul

Razpored tekem - Polfinale

Zadnji izidi

#3, 31.03.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
ŠD CityPark Strele
#4, 31.03.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Brezovica
#2, 17.03.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Luftarji
#1, 17.03.2017, 19:15, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
HK Dinamiti Horjul

Razpored tekem - Za končno razvrstitev

Zadnji izidi

#3, 04.03.2017, 13:30, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
HK Tajflni
#2, 04.03.2017, 12:15, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
IHK Mufloni Tolmin
#1, 04.03.2017, 11:00, RCU Lukovica
HK Tajflni
HK Dolenjske Toplice

Razpored tekem - Četrtfinale

Zadnji izidi

#9, 12.03.2017, 19:30, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Prevoje mladi
#7, 10.03.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Brezovica
IHK Srake
#6, 10.03.2017, 20:30, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
TNT Dinamiti Horjul
#5, 10.03.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Prevoje mladi
#8, 10.03.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Prevoje
#2, 03.03.2017, 20:30, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Brezovica
#4, 03.03.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Dinamiti Horjul
#1, 03.03.2017, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
ŠD CityPark Strele
#3, 03.03.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje mladi
HK Luftarji

Razpored tekem - Drugi del

Zadnji izidi

#24, 24.02.2017, 20:30, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
HK Tajflni
#25, 24.02.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje
IHK Mufloni Tolmin
#10, 24.02.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje mladi
ŠD CityPark Strele
#23, 24.02.2017, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
IHK Srake
#9, 24.02.2017, 18:00, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Brezovica
#21, 17.02.2017, 21:45, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
IHK Srake
#7, 17.02.2017, 20:30, Športni park Horjul
HK Luftarji
ŠD CityPark Strele
#22, 17.02.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Tajflni
IHK Mufloni Tolmin
#8, 17.02.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje mladi
HK Dinamiti Horjul
#20, 17.02.2017, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Prevoje
#18, 10.02.2017, 21:45, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
IHK Mufloni Tolmin
#17, 10.02.2017, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Tajflni
#19, 10.02.2017, 20:30, RCU Lukovica
IHK Srake
HK Prevoje
#5, 10.02.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Luftarji
HK Dinamiti Horjul
#6, 10.02.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Brezovica
ŠD CityPark Strele
#14, 03.02.2017, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
IHK Mufloni Tolmin
#16, 03.02.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Dolenjske Toplice
#3, 03.02.2017, 19:15, Športni park Horjul
ŠD CityPark Strele
HK Dinamiti Horjul
#4, 03.02.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje mladi
HK Brezovica
#15, 03.02.2017, 18:00, RCU Lukovica
IHK Srake
HK Tajflni
#12, 27.01.2017, 21:45, Športni park Horjul
IHK Srake
IHK Mufloni Tolmin
#11, 27.01.2017, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Dolenjske Toplice
#13, 27.01.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Tajflni
#1, 27.01.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Brezovica
HK Dinamiti Horjul
#2, 27.01.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje mladi
HK Luftarji

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#50, 21.01.2017, 16:00, RCU Lukovica
HK Itak Šport Brezovica
HK Dolenjske Toplice
#53, 20.01.2017, 20:30, Športni park Horjul
ŠD CityPark Strele
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
#55, 20.01.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Itak Šport Brezovica
HK Luftarji
#52, 20.01.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Dolenjske Toplice
#54, 20.01.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje
IHK Srake
#51, 20.01.2017, 18:00, Športni park Horjul
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
HK Dinamiti Horjul TNT
#47, 13.01.2017, 20:30, Športni park Horjul
ŠD CityPark Strele
HK Dinamiti Horjul TNT
#49, 13.01.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Luftarji
IHK Srake
#48, 13.01.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Tajflni
#43, 06.01.2017, 21:45, Športni park Horjul
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
HK Dolenjske Toplice
#42, 06.01.2017, 20:30, Športni park Horjul
HK Luftarji
HK Tajflni
#41, 06.01.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Itak Šport Brezovica
IHK Srake
#44, 06.01.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Dinamiti Horjul TNT
#37, 16.12.2016, 20:30, Športni park Horjul
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
IHK Srake
#36, 16.12.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
ŠD CityPark Strele
#39, 16.12.2016, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Dolenjske Toplice
#38, 16.12.2016, 18:00, RCU Lukovica
HK Itak Šport Brezovica
HK Tajflni
#35, 09.12.2016, 21:45, RCU Lukovica
HK Itak Šport Brezovica
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
#32, 09.12.2016, 20:30, Športni park Horjul
HK Luftarji
HK Dinamiti Horjul TNT
#31, 09.12.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Tajflni
#33, 09.12.2016, 19:15, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
HK Dolenjske Toplice
#30, 02.12.2016, 21:45, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
HK Tajflni
#27, 02.12.2016, 20:30, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Dinamiti Horjul TNT
#26, 02.12.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Luftarji
#28, 02.12.2016, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
#25, 25.11.2016, 21:45, RCU Lukovica
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
HK Tajflni
#22, 25.11.2016, 20:30, Športni park Horjul
ŠD CityPark Strele
IHK Srake
#21, 25.11.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Luftarji
HK Dolenjske Toplice
#23, 25.11.2016, 19:15, RCU Lukovica
HK Dinamiti Horjul
HK Prevoje
#18, 18.11.2016, 21:45, Športni park Horjul
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin
HK Luftarji
#17, 18.11.2016, 20:30, Športni park Horjul
HK Tajflni
HK Dinamiti Horjul TNT
#16, 18.11.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
IHK Srake
#19, 18.11.2016, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Itak Šport Brezovica
#14, 11.11.2016, 20:35, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
HK Dinamiti Horjul TNT
#15, 11.11.2016, 20:30, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
HK Luftarji
#13, 11.11.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Itak Šport Brezovica
#11, 11.11.2016, 18:00, Športni park Horjul
HK Tajflni
IHK Srake
#7, 04.11.2016, 20:30, Športni park Horjul
HK Tajflni
HK Dolenjske Toplice
#10, 04.11.2016, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje
HK Luftarji
#6, 04.11.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Dinamiti Horjul TNT
#8, 04.11.2016, 18:00, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
HK Itak Šport Brezovica
#3, 21.10.2016, 21:45, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Dolenjske Toplice
#2, 21.10.2016, 20:30, Športni park Horjul
HK Itak Šport Brezovica
HK Dinamiti Horjul TNT
#5, 21.10.2016, 20:30, RCU Lukovica
ŠD CityPark Strele
HK Prevoje
#1, 21.10.2016, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
IHK Gostol TST Mufloni Tolmin