Razpored tekem - Finale

Zadnji izidi

#3, 23.04.2017, 19:30, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
IHK Golazen
#2, 21.04.2017, 21:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
IHK Golazen
#1, 07.04.2017, 19:30, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Vrhpolje mladi

Razpored tekem - Za 3. mesto

Zadnji izidi

#1, 21.04.2017, 19:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
ŠD Sršeni

Razpored tekem - Polfinale

Zadnji izidi

#5, 02.04.2017, 20:00, Športni park Horjul
HK Žirafe
IHK Golazen
#3, 31.03.2017, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
IHK Golazen
#4, 31.03.2017, 20:30, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Vrhpolje mladi
#2, 17.03.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
ŠD Sršeni
#1, 17.03.2017, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Žirafe

Razpored tekem - Četrtfinale

Zadnji izidi

#7, 10.03.2017, 21:45, Športni park Horjul
Pavza
IHK Golazen
#5, 10.03.2017, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
Mladi Dinamiti Horjul
#6, 10.03.2017, 18:00, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
Sharks Team
#8, 10.03.2017, 18:00, RCU Lukovica
HD Luče
HK Vrhpolje mladi
#2, 03.03.2017, 21:45, Športni park Horjul
Sharks Team
ŠD Sršeni
#4, 03.03.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HD Luče
#1, 03.03.2017, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#3, 03.03.2017, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
Pavza

Razpored tekem - Drugi del

Zadnji izidi

#30, 25.02.2017, 13:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
IHK Golazen
#29, 25.02.2017, 12:15, Športni park Horjul
Pavza
HK Vrhpolje mladi
#28, 25.02.2017, 11:00, Športni park Horjul
Sharks Team
Purani
#26, 24.02.2017, 21:45, Športni park Horjul
HK Indians
HK Agrobar
#27, 24.02.2017, 21:45, RCU Lukovica
HD Luče
ŠD Sršeni
#8, 24.02.2017, 18:00, Športni park Horjul
HK Agrobar
Mladi Dinamiti Horjul
#25, 24.02.2017, 18:00, Športni park Horjul
IHK Beavers Senators
Mladi Dinamiti Horjul
#24, 18.02.2017, 13:30, RCU Lukovica
Pavza
HD Luče
#23, 18.02.2017, 12:15, RCU Lukovica
HK Indians
IHK Beavers Senators
#22, 18.02.2017, 11:00, RCU Lukovica
HK Žirafe
HK Vrhpolje mladi
#21, 17.02.2017, 21:45, RCU Lukovica
Sharks Team
Mladi Dinamiti Horjul
#19, 17.02.2017, 18:00, Športni park Horjul
Purani
HK Agrobar
#20, 17.02.2017, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
ŠD Sršeni
#18, 11.02.2017, 13:30, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
ŠD Sršeni
#17, 11.02.2017, 12:15, Športni park Horjul
HK Žirafe
Pavza
#16, 11.02.2017, 11:00, Športni park Horjul
IHK Beavers Senators
HK Agrobar
#15, 10.02.2017, 21:45, RCU Lukovica
IHK Golazen
HD Luče
#13, 10.02.2017, 18:00, Športni park Horjul
Purani
Mladi Dinamiti Horjul
#14, 10.02.2017, 18:00, RCU Lukovica
HK Indians
Sharks Team
#12, 04.02.2017, 13:30, RCU Lukovica
HD Luče
HK Vrhpolje mladi
#11, 04.02.2017, 12:15, RCU Lukovica
HK Žirafe
ŠD Sršeni
#10, 04.02.2017, 11:00, RCU Lukovica
IHK Beavers Senators
Sharks Team
#9, 03.02.2017, 21:45, RCU Lukovica
IHK Golazen
Pavza
#7, 03.02.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Indians
Purani
#6, 28.01.2017, 13:30, Športni park Horjul
Pavza
ŠD Sršeni
#5, 28.01.2017, 12:15, Športni park Horjul
IHK Golazen
HK Vrhpolje mladi
#4, 28.01.2017, 11:00, Športni park Horjul
IHK Beavers Senators
Purani
#3, 27.01.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Žirafe
HD Luče
#1, 27.01.2017, 18:00, Športni park Horjul
HK Indians
Mladi Dinamiti Horjul
#2, 27.01.2017, 18:00, RCU Lukovica
HK Agrobar
Sharks Team

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#22, 21.01.2017, 14:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Žirafe
#65, 21.01.2017, 13:30, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HD Luče
#64, 21.01.2017, 12:15, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Žirafe
#63, 21.01.2017, 11:00, RCU Lukovica
HK Purani
Sharks PosElektronček
#60, 20.01.2017, 21:45, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
HK Indians
#62, 20.01.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Agrobar
#61, 20.01.2017, 18:00, RCU Lukovica
HK Pavza Slatnar Carbon
IHK Beavers Senators
#59, 14.01.2017, 13:30, Športni park Horjul
HK Pavza Slatnar Carbon
HK Indians
#58, 14.01.2017, 12:15, Športni park Horjul
HD Luče
HK Žirafe
#57, 14.01.2017, 11:00, Športni park Horjul
HK Purani
IHK Golazen
#55, 13.01.2017, 21:45, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
HK Agrobar
#54, 13.01.2017, 18:00, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
IHK Beavers Senators
#56, 13.01.2017, 18:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Sharks PosElektronček
#53, 07.01.2017, 13:30, RCU Lukovica
HD Luče
HK Indians
#52, 07.01.2017, 12:15, RCU Lukovica
HK Agrobar
IHK Golazen
#51, 07.01.2017, 11:00, RCU Lukovica
HK Purani
HK Pavza Slatnar Carbon
#50, 06.01.2017, 21:45, RCU Lukovica
IHK Beavers Senators
HK Žirafe
#48, 06.01.2017, 18:00, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
HK Dinamiti Horjul mladi
#49, 06.01.2017, 18:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
Sharks PosElektronček
#47, 17.12.2016, 13:30, RCU Lukovica
HK Dinamiti Horjul mladi
Sharks PosElektronček
#46, 17.12.2016, 12:15, RCU Lukovica
HK Agrobar
HK Pavza Slatnar Carbon
#45, 17.12.2016, 11:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Žirafe
#43, 16.12.2016, 21:45, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
IHK Golazen
#44, 16.12.2016, 21:45, RCU Lukovica
IHK Beavers Senators
HK Indians
#42, 16.12.2016, 18:00, Športni park Horjul
HK Purani
HD Luče
#41, 10.12.2016, 13:30, RCU Lukovica
HK Indians
HK Žirafe
#40, 10.12.2016, 12:15, RCU Lukovica
Sharks PosElektronček
IHK Golazen
#39, 10.12.2016, 11:00, RCU Lukovica
HK Agrobar
HD Luče
#37, 09.12.2016, 21:45, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
HK Dinamiti Horjul mladi
#36, 09.12.2016, 18:00, Športni park Horjul
HK Purani
IHK Beavers Senators
#38, 09.12.2016, 18:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Pavza Slatnar Carbon
#35, 03.12.2016, 13:30, Športni park Horjul
Sharks PosElektronček
HK Pavza Slatnar Carbon
#34, 03.12.2016, 12:15, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
HD Luče
#33, 03.12.2016, 11:00, Športni park Horjul
HK Purani
HK Žirafe
#32, 02.12.2016, 21:45, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
HK Indians
#30, 02.12.2016, 18:00, RCU Lukovica
HK Agrobar
IHK Beavers Senators
#31, 02.12.2016, 18:00, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
IHK Golazen
#30, 26.11.2016, 13:30, RCU Lukovica
Sharks PosElektronček
HD Luče
#29, 26.11.2016, 12:15, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
IHK Golazen
#28, 26.11.2016, 11:00, RCU Lukovica
HK Purani
HK Indians
#26, 25.11.2016, 21:45, Športni park Horjul
HK Agrobar
HK Žirafe
#25, 25.11.2016, 18:00, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
HK Pavza Slatnar Carbon
#27, 25.11.2016, 18:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
IHK Beavers Senators
#24, 19.11.2016, 13:30, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
HD Luče
#23, 19.11.2016, 12:15, Športni park Horjul
HK Pavza Slatnar Carbon
IHK Golazen
#21, 18.11.2016, 21:45, RCU Lukovica
HK Agrobar
HK Indians
#19, 18.11.2016, 18:00, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
HK Purani
#20, 18.11.2016, 18:00, RCU Lukovica
Sharks PosElektronček
IHK Beavers Senators
#18, 12.11.2016, 13:30, RCU Lukovica
HD Luče
IHK Golazen
#17, 12.11.2016, 12:15, RCU Lukovica
HK Agrobar
HK Purani
#16, 12.11.2016, 11:00, RCU Lukovica
Sharks PosElektronček
HK Žirafe
#13, 11.11.2016, 21:49, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
IHK Beavers Senators
#15, 11.11.2016, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Indians
#14, 11.11.2016, 18:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Pavza Slatnar Carbon
#12, 05.11.2016, 13:30, Športni park Horjul
HD Luče
HK Pavza Slatnar Carbon
#11, 05.11.2016, 12:15, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
HK Purani
#10, 05.11.2016, 11:00, Športni park Horjul
Sharks PosElektronček
HK Indians
#8, 04.11.2016, 21:45, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
HK Žirafe
#9, 04.11.2016, 21:45, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Agrobar
#7, 04.11.2016, 18:00, Športni park Horjul
IHK Beavers Senators
IHK Golazen
#6, 22.10.2016, 13:30, RCU Lukovica
HD Luče
IHK Beavers Senators
#5, 22.10.2016, 12:15, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Vrhpolje mladi
#4, 22.10.2016, 11:00, RCU Lukovica
HK Agrobar
Sharks PosElektronček
#3, 21.10.2016, 21:45, RCU Lukovica
HK Pavza Slatnar Carbon
HK Žirafe
#1, 21.10.2016, 18:00, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul mladi
HK Purani
#2, 21.10.2016, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Indians