Razpored tekem - Za tretje mesto

Zadnji izidi

#1, 18.05.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
IHK Srake

Razpored tekem - Finale

Zadnji izidi

#2, 25.05.2018, 21:10, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Brezovica
#1, 18.05.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Dinamiti Horjul

Razpored tekem - Polfinale

Zadnji izidi

#3, 11.05.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
HK Brezovica
#4, 11.05.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
IHK Srake
#2, 07.05.2018, 18:45, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Prevoje 1
#1, 04.05.2018, 19:15, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Dinamiti Horjul

Razpored tekem - 1/4 finale

Zadnji izidi

#10, 26.04.2018, 18:30, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Brezovica
#9, 23.04.2018, 19:00, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Prevoje 2
#8, 20.04.2018, 21:45, RCU Lukovica
IHK Srake
HK Tajflni
#6, 20.04.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
IHK Mufloni Tolmin
#5, 20.04.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Prevoje 2
#7, 20.04.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Luftarji
#3, 13.04.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Brezovica
#2, 13.04.2018, 20:30, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
HK Prevoje 1
#1, 13.04.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
HK Dinamiti Horjul
#4, 13.04.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Tajflni
IHK Srake

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#56, 02.03.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Brezovica
IHK Srake
#55, 02.03.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Prevoje 1
#53, 02.03.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Tajflni
HK Dinamiti Horjul
#54, 02.03.2018, 19:15, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
HK Prevoje 2
#50, 23.02.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Tajflni
IHK Srake
#52, 23.02.2018, 20:30, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
HK Prevoje 1
#49, 23.02.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Luftarji
HK Dinamiti Horjul
#51, 23.02.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Prevoje 2
#46, 16.02.2018, 20:30, Športni park Horjul
IHK Srake
IHK Mufloni Tolmin
#48, 16.02.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Brezovica
#45, 16.02.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Prevoje 1
#47, 16.02.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Tajflni
HK Prevoje 2
#38, 15.02.2018, 20:30, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
HK Tajflni
#40, 15.02.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Luftarji
IHK Srake
#37, 15.02.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Brezovica
HK Dinamiti Horjul
#39, 15.02.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
HK Prevoje 1
#44, 09.02.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Tajflni
#41, 09.02.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Luftarji
IHK Mufloni Tolmin
#43, 09.02.2018, 20:30, RCU Lukovica
IHK Srake
HK Prevoje 1
#42, 09.02.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
HK Dinamiti Horjul
#26, 03.02.2018, 13:30, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Brezovica
#34, 26.01.2018, 20:30, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
HK Brezovica
#36, 26.01.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Tajflni
HK Prevoje 1
#33, 26.01.2018, 19:15, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Dinamiti Horjul
#35, 26.01.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Prevoje 2
#30, 19.01.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Tajflni
HK Luftarji
#32, 19.01.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
HK Brezovica
#29, 19.01.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
IHK Mufloni Tolmin
#31, 19.01.2018, 19:15, RCU Lukovica
IHK Srake
HK Prevoje 2
#24, 12.01.2018, 21:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
IHK Mufloni Tolmin
#23, 12.01.2018, 20:00, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
HK Brezovica
#28, 01.12.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
HK Luftarji
#25, 01.12.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Tajflni
#27, 01.12.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
IHK Mufloni Tolmin
#22, 24.11.2017, 20:30, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Tajflni
#21, 24.11.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Luftarji
#20, 17.11.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Luftarji
#17, 17.11.2017, 20:30, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
IHK Srake
#19, 17.11.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
HK Dinamiti Horjul
#18, 17.11.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
HK Tajflni
#14, 10.11.2017, 20:30, Športni park Horjul
HK Tajflni
HK Brezovica
#15, 10.11.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
IHK Srake
#13, 10.11.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Prevoje 2
#16, 10.11.2017, 19:15, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
HK Luftarji
#11, 03.11.2017, 21:45, Športni park Horjul
IHK Srake
HK Luftarji
#10, 03.11.2017, 20:30, Športni park Horjul
HK Tajflni
IHK Mufloni Tolmin
#9, 03.11.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
HK Brezovica
#12, 03.11.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
HK Prevoje 2
#8, 27.10.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Brezovica
IHK Mufloni Tolmin
#7, 27.10.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
HK Luftarji
#5, 27.10.2017, 19:15, Športni park Horjul
HK Dinamiti Horjul
IHK Srake
#6, 27.10.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Prevoje 1
HK Tajflni
#4, 20.10.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Prevoje 2
IHK Srake
#1, 20.10.2017, 19:15, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
HK Dinamiti Horjul
#3, 20.10.2017, 19:15, RCU Lukovica
HK Brezovica
HK Prevoje 1
#2, 20.10.2017, 18:00, RCU Lukovica
HK Luftarji
HK Tajflni