Najbolj kaznovani igralci - Za tretje mesto

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 1 01:30 04:00 00:00 00:00 10:00 15:30
2 Glavič Boštjan IHK Srake 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
3 Peterca Rok IHK Srake 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
4 Jakob Jure IHK Srake 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Černe Luka IHK Srake 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Hafner Milan HK Brezovica 1 01:30 04:00 00:00 00:00 10:00 15:30
2 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
3 Pangos Primož HK Brezovica 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
4 Dervarič Damjan HK Brezovica 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Cerar Klemen HK Prevoje 1 2 04:30 00:00 00:00 10:00 00:00 14:30
2 Cerar Primož HK Prevoje 1 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
3 Dervarič Damjan HK Brezovica 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
4 Uhan Matevž HK Brezovica 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
5 Sovec Nace HK Prevoje 1 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
6 Zupanc Rok HK Brezovica 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
7 Ladiha Bor HK Brezovica 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
8 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Cerar Jan HK Prevoje 1 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Vesel Nejc HK Prevoje 1 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Markovič Jure HK Prevoje 1 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
13 Černe Matic IHK Srake 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
14 Glavič Boštjan IHK Srake 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
15 Nahtigal Rok HK Brezovica 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
16 Dervarič Sašo HK Brezovica 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - 1/4 finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Ladiha Bor HK Brezovica 2 00:00 04:00 00:00 10:00 00:00 14:00
2 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
3 Nahtigal Rok HK Brezovica 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
4 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
5 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
6 Černe Luka IHK Srake 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
7 Jakob Jure IHK Srake 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
8 Pugelj Julijan HK Tajflni 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
9 Markovič Rok HK Tajflni 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
10 Jerše Nejc HK Tajflni 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
11 Pangos Primož HK Brezovica 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
12 Ahačič Anže HK Luftarji 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
13 Kurnik Andrej HK Luftarji 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
14 Erman Matevž HK Prevoje 2 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
15 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
16 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
17 Černe Matic IHK Srake 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
18 Jemec Nejc HK Tajflni 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
19 Zupanc Rok HK Brezovica 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
20 Ahačič Miha HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
21 Petrič Rok HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
22 Oman Simon HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
23 Kurnik Peter HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
24 Kosmač Luka HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
25 Remar Aleš HK Prevoje 2 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
26 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Černe Matic IHK Srake 14 07:30 04:00 00:00 10:00 00:00 21:30
2 Mušič Jure HK Prevoje 1 14 04:30 04:00 00:00 10:00 00:00 18:30
3 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 14 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
4 Dervarič Sašo HK Brezovica 5 06:00 00:00 10:00 00:00 01:30 16:00
5 Kosmač Luka HK Luftarji 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
6 Oman Simon HK Luftarji 11 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
7 Sotlar Maj HK Prevoje 1 14 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
8 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 10 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
9 Cerar Klemen HK Prevoje 1 11 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
10 Dervarič Damjan HK Brezovica 11 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
11 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 14 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
12 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 5 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
13 Janež Primož IHK Mufloni Tolmin 9 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
14 Drole Grega IHK Mufloni Tolmin 9 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
15 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
16 Jerše Nejc HK Tajflni 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
17 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
18 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 13 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
19 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 13 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
20 Cerar Primož HK Prevoje 1 14 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
21 Cerar Jan HK Prevoje 1 14 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
22 Podgoršek Luka HK Dinamiti Horjul 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
23 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
24 Erman Matevž HK Prevoje 2 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
25 Logar* Miha* HK Dinamiti Horjul 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
26 Zarnik Gašper HK Prevoje 1 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
27 Gaber Matej HK Tajflni 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
28 Kurnik Andrej HK Luftarji 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
29 Černe Luka IHK Srake 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
30 Jakob Jure IHK Srake 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
31 Urbanija Janko HK Prevoje 2 4 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
32 Tirovič Matjaž HK Luftarji 9 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
33 Nahtigal Rok HK Brezovica 11 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
34 Pugelj Julijan HK Tajflni 11 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
35 Kurnik Peter HK Luftarji 12 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
36 Simčič Miha IHK Mufloni Tolmin 13 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
37 Markovič Blaž HK Prevoje 1 14 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
38 Uhan Matevž HK Brezovica 14 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
39 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
40 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
41 Mrak Rok HK Tajflni 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
42 Brus Aleš HK Tajflni 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
43 Markovič Rok HK Tajflni 10 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
44 Peterca Nejc IHK Srake 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
45 Sovec Nace HK Prevoje 1 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
46 Petrič Rok HK Luftarji 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
47 Vesel Nejc HK Prevoje 1 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
48 Ladiha Bor HK Brezovica 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
49 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
50 Petrič Nejc HK Luftarji 13 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
51 Hafner Milan HK Brezovica 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
52 Vukovič Jaka HK Luftarji 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
53 Nabergoj Tadej HK Brezovica 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
54 Troha Mario HK Prevoje 2 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
55 Ahačič Anže HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
56 Zupanc Rok HK Brezovica 6 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
57 Zupančič Nace HK Prevoje 2 6 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
58 Pangos Primož HK Brezovica 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
59 Pečnik Mihael HK Brezovica 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
60 Glavič Boštjan IHK Srake 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
61 Svetic Franci HK Prevoje 2 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
62 Bergant Jure HK Luftarji 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
63 Cerar Gašper HK Prevoje 2 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
64 Dakskobler Blaž IHK Mufloni Tolmin 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
65 Tavželj Marko HK Tajflni 11 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
66 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 11 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
67 Krivic Gregor HK Brezovica 12 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
68 Peterca Rok IHK Srake 13 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
69 Rihtar Andraž IHK Mufloni Tolmin 13 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30