Najboljši power-play strelci - Za tretje mesto

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 3 0 3 1 0
2 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 1 2 2 4 0 0
3 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 1 1 2 0 0
4 Zarnik Gašper HK Prevoje 1 1 0 2 2 0 0
5 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 1 0 2 2 0 0
6 Peterca Nejc IHK Srake 1 1 1 2 0 0
7 Peterca Rok IHK Srake 1 1 1 2 0 0
8 Jakob Jure IHK Srake 1 0 1 1 0 0
9 Glavič Boštjan IHK Srake 1 1 0 1 0 0
10 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 1 0 1 0 0
11 Cerar Primož HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
12 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
13 Košir Srečko IHK Srake 1 1 0 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 7 3 10 1 0
2 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 1 6 7 0 0
3 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 2 1 4 5 0 0
4 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 2 1 4 5 0 0
5 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 2 2 2 4 0 0
6 Zupanc Rok HK Brezovica 2 1 1 2 0 0
7 Uhan Matevž HK Brezovica 2 1 1 2 0 0
8 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 2 2 0 2 0 0
9 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 0 2 2 0 0
10 Vedlin Domen HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
11 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
12 Pangos Primož HK Brezovica 2 1 0 1 0 0
13 Ladiha Bor HK Brezovica 2 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Zarnik Gašper HK Prevoje 1 2 2 1 3 2 0
2 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 2 6 12 18 1 0
3 Cerar Klemen HK Prevoje 1 2 3 4 7 1 0
4 Dervarič Damjan HK Brezovica 2 2 4 6 1 0
5 Markovič Jure HK Prevoje 1 2 2 2 4 1 0
6 Dervarič Sašo HK Brezovica 2 4 0 4 1 0
7 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 7 6 13 0 0
8 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 3 5 8 0 0
9 Bremec Miha HK Brezovica 2 4 3 7 0 0
10 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 2 3 4 7 0 0
11 Nahtigal Štefan HK Brezovica 1 3 2 5 0 0
12 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 2 2 3 5 0 0
13 Ladiha Bor HK Brezovica 2 2 3 5 0 0
14 Frol Peter HK Dinamiti Horjul 1 2 2 4 0 0
15 Nahtigal Rok HK Brezovica 2 1 3 4 0 0
16 Uhan Matevž HK Brezovica 2 2 2 4 0 0
17 Peterca Nejc IHK Srake 1 2 1 3 0 0
18 Jakob Jure IHK Srake 2 0 3 3 0 0
19 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 1 1 1 2 0 0
20 Peterca Rok IHK Srake 1 1 1 2 0 0
21 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 2 0 2 2 0 0
22 Černe Matic IHK Srake 2 1 1 2 0 0
23 Černe Luka IHK Srake 2 2 0 2 0 0
24 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 2 1 1 2 0 0
25 Virant Primož IHK Srake 1 1 0 1 0 0
26 Sotlar Maj HK Prevoje 1 2 0 1 1 0 0
27 Cerar Jan HK Prevoje 1 2 1 0 1 0 0
28 Markovič Blaž HK Prevoje 1 2 1 0 1 0 0
29 Glavič Boštjan IHK Srake 2 0 1 1 0 0
30 Zupanc Rok HK Brezovica 2 0 1 1 0 0
31 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
32 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 2 1 0 1 0 0



Najboljši power-play strelci - 1/4 finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Nahtigal Rok HK Brezovica 3 3 4 7 2 0
2 Dervarič Damjan HK Brezovica 3 1 6 7 1 0
3 Kurnik Peter HK Luftarji 3 3 1 4 1 0
4 Kosmač Luka HK Luftarji 3 1 3 4 1 0
5 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 3 1 3 4 1 0
6 Černe Matic IHK Srake 2 3 0 3 1 0
7 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 3 1 2 3 1 0
8 Košir Srečko IHK Srake 1 1 1 2 1 0
9 Tomaževič Blaž HK Prevoje 2 2 1 1 2 1 0
10 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 2 5 5 10 0 0
11 Uhan Matevž HK Brezovica 3 4 5 9 0 0
12 Bremec Miha HK Brezovica 3 2 6 8 0 0
13 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 3 2 5 7 0 0
14 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 3 3 3 6 0 1
15 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 3 4 2 6 0 0
16 Čampa Andraž HK Prevoje 2 3 3 2 5 0 0
17 Nahtigal Štefan HK Brezovica 2 4 0 4 0 0
18 Peterca Rok IHK Srake 2 1 3 4 0 0
19 Ahačič Miha HK Luftarji 3 2 2 4 0 0
20 Brus Aleš HK Tajflni 1 3 0 3 0 0
21 Rajsar Sašo HK Prevoje 2 2 1 2 3 0 0
22 Peterca Nejc IHK Srake 2 3 0 3 0 0
23 Jakob Jure IHK Srake 2 0 3 3 0 0
24 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 3 1 2 3 0 0
25 Ahačič Anže HK Luftarji 3 1 2 3 0 0
26 Remar Aleš HK Prevoje 2 3 2 1 3 0 0
27 Erman Matevž HK Prevoje 2 3 0 3 3 0 0
28 Riga Aljaž HK Tajflni 1 0 2 2 0 0
29 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 1 1 2 0 0
30 Glavič Boštjan IHK Srake 2 0 2 2 0 0
31 Petrič Nejc HK Luftarji 2 2 0 2 0 0
32 Zupanc Rok HK Brezovica 2 1 1 2 0 0
33 Ladiha Bor HK Brezovica 2 2 0 2 0 0
34 Černe Luka IHK Srake 2 0 2 2 0 0
35 Koblar Gregor HK Prevoje 2 3 1 1 2 0 0
36 Tavželj Marko HK Tajflni 2 0 1 1 0 0
37 Jerše Nejc HK Tajflni 2 0 1 1 0 0
38 Pangos Primož HK Brezovica 2 0 1 1 0 0
39 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
40 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 3 0 1 1 0 0
41 Oman Simon HK Luftarji 3 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Redni del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 10 25 16 41 5 3
2 Markovič Jure HK Prevoje 1 14 20 11 31 5 1
3 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 12 16 18 34 4 1
4 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 13 9 22 31 4 0
5 Oman Simon HK Luftarji 11 4 4 8 3 0
6 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 11 20 32 52 2 0
7 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 14 18 22 40 2 1
8 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 12 12 7 19 2 1
9 Zarnik Gašper HK Prevoje 1 12 8 10 18 2 0
10 Jemec Nejc HK Tajflni 12 7 8 15 2 0
11 Markovič Blaž HK Prevoje 1 14 11 4 15 2 0
12 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 5 9 2 11 2 0
13 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 6 5 3 8 2 0
14 Erman Matevž HK Prevoje 2 9 17 18 35 1 0
15 Ladiha Bor HK Brezovica 12 15 16 31 1 0
16 Peterca Rok IHK Srake 13 11 19 30 1 0
17 Cerar Klemen HK Prevoje 1 11 7 19 26 1 0
18 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 8 9 11 20 1 0
19 Dervarič Damjan HK Brezovica 11 11 8 19 1 0
20 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 8 10 7 17 1 1
21 Gaber Matej HK Tajflni 12 10 7 17 1 0
22 Černe Matic IHK Srake 14 9 8 17 1 0
23 Sotlar Maj HK Prevoje 1 14 5 10 15 1 0
24 Brus Aleš HK Tajflni 9 10 4 14 1 0
25 Bergant Jure HK Luftarji 10 2 8 10 1 0
26 Markovič Rok HK Tajflni 10 4 5 9 1 0
27 Janež Primož IHK Mufloni Tolmin 9 6 2 8 1 0
28 Mušič Jure HK Prevoje 1 14 3 5 8 1 0
29 Nabergoj Tadej HK Brezovica 3 4 3 7 1 0
30 Podgoršek Luka HK Dinamiti Horjul 5 3 4 7 1 0
31 Riga Aljaž HK Tajflni 6 6 1 7 1 1
32 Pečnik Mihael HK Brezovica 9 2 5 7 1 0
33 Cvetko Gašper HK Prevoje 2 5 3 3 6 1 0
34 Tirovič Matjaž HK Luftarji 9 2 3 5 1 0
35 Mrak Rok HK Tajflni 9 3 2 5 1 0
36 Kurnik Peter HK Luftarji 12 16 13 29 0 0
37 Petrič Nejc HK Luftarji 13 17 8 25 0 1
38 Kosmač Luka HK Luftarji 14 8 17 25 0 0
39 Krivic Gregor HK Brezovica 12 14 10 24 0 0
40 Kurnik Andrej HK Luftarji 13 12 10 22 0 0
41 Černe Luka IHK Srake 13 8 13 21 0 0
42 Peterca Nejc IHK Srake 11 11 7 18 0 0
43 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 12 7 10 17 0 0
44 Cerar Jan HK Prevoje 1 14 14 3 17 0 0
45 Pugelj Julijan HK Tajflni 11 6 10 16 0 0
46 Cerar Gašper HK Prevoje 2 10 5 9 14 0 0
47 Uhan Matevž HK Brezovica 14 6 7 13 0 0
48 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 14 6 7 13 0 0
49 Svetic Franci HK Prevoje 2 9 3 8 11 0 0
50 Logar* Miha* HK Dinamiti Horjul 10 2 9 11 0 0
51 Petrič Rok HK Luftarji 12 4 6 10 0 0
52 Urbanija Janko HK Prevoje 2 4 5 4 9 0 0
53 Pangos Primož HK Brezovica 7 5 4 9 0 0
54 Košir Srečko IHK Srake 12 5 4 9 0 0
55 Cerar Primož HK Prevoje 1 14 4 5 9 0 0
56 Troha Mario HK Prevoje 2 3 3 5 8 0 0
57 Dervarič Sašo HK Brezovica 5 4 4 8 0 0
58 Jerše Nejc HK Tajflni 12 3 5 8 0 0
59 Glavič Boštjan IHK Srake 9 5 2 7 0 0
60 Dakskobler Blaž IHK Mufloni Tolmin 10 2 5 7 0 0
61 Rihtar Andraž IHK Mufloni Tolmin 13 3 4 7 0 0
62 Ravnihar Nejc HK Prevoje 2 3 3 3 6 0 0
63 Cerar Jure HK Prevoje 2 5 2 4 6 0 0
64 Sovec Nace HK Prevoje 1 11 3 3 6 0 0
65 Simčič Miha IHK Mufloni Tolmin 13 3 3 6 0 0
66 Jakob Jure IHK Srake 14 4 2 6 0 0
67 Bremec Miha HK Brezovica 4 1 4 5 0 0
68 Zupanc Rok HK Brezovica 6 2 3 5 0 0
69 Nahtigal Rok HK Brezovica 11 0 5 5 0 0
70 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 13 3 2 5 0 0
71 Urbanija Mike HK Prevoje 2 1 0 4 4 0 0
72 Vedlin Domen HK Dinamiti Horjul 1 3 1 4 0 0
73 Anastasov Davor HK Prevoje 2 2 3 1 4 0 0
74 Ahačič Anže HK Luftarji 3 3 1 4 0 0
75 Tavželj Marko HK Tajflni 11 2 2 4 0 0
76 Ahačič Miha HK Luftarji 1 2 1 3 0 0
77 Vukovič Jaka HK Luftarji 2 1 2 3 0 0
78 Zupančič Igor HK Prevoje 2 4 1 2 3 0 0
79 Bajželj Iztok HK Luftarji 6 1 2 3 0 0
80 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 7 2 1 3 0 0
81 Kurnik Luka HK Luftarji 9 2 1 3 0 0
82 Mavrar Žiga IHK Mufloni Tolmin 11 1 2 3 0 0
83 Leben* David* HK Dinamiti Horjul 2 2 0 2 0 0
84 Nahtigal Štefan HK Brezovica 2 1 1 2 0 0
85 Zupančič Nace HK Prevoje 2 6 1 1 2 0 0
86 Vesel Nejc HK Prevoje 1 12 1 1 2 0 0
87 Antonič Rok HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0
88 Hafner Milan HK Brezovica 2 1 0 1 0 0
89 Tkalec Tim HK Prevoje 1 2 1 0 1 0 0
90 Drole Grega IHK Mufloni Tolmin 9 1 0 1 0 0