Razpored tekem - Za tretje mesto

Zadnji izidi

#1, 18.05.2018, 18:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Pavza

Razpored tekem - Finale

Zadnji izidi

#2, 25.05.2018, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#1, 18.05.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
TNT Dinamiti Horjul

Razpored tekem - Polfinale

Zadnji izidi

#5, 12.05.2018, 16:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Vrhpolje mladi
#3, 11.05.2018, 19:15, RCU Lukovica
Pavza
HK Žirafe
#4, 11.05.2018, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Vrhpolje mladi
#2, 04.05.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
Pavza
#1, 04.05.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
TNT Dinamiti Horjul

Razpored tekem - 1/4 finale

Zadnji izidi

#9, 23.04.2018, 20:15, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#10, 22.04.2018, 20:00, Športni park Horjul
IHK Golazen
Pavza
#8, 20.04.2018, 21:45, Športni park Horjul
HK Žirafe
Mladi Dinamiti Horjul
#5, 20.04.2018, 20:30, Športni park Horjul
HD Luče Rodex
TNT Dinamiti Horjul
#6, 20.04.2018, 18:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
ŠD Sršeni
#7, 20.04.2018, 18:00, Športni park Horjul
Pavza
IHK Golazen
#4, 13.04.2018, 21:45, Športni park Horjul
IHK Golazen
Pavza
#3, 13.04.2018, 20:30, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
HK Vrhpolje mladi
#1, 13.04.2018, 18:00, RCU Lukovica
HD Luče Rodex
TNT Dinamiti Horjul
#2, 13.04.2018, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Žirafe

Razpored tekem - Drugi del

Zadnji izidi

#15, 16.03.2018, 20:30, RCU Lukovica
HK Agrobar
Sharks Team
#15, 16.03.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
HD Luče Rodex
#13, 16.03.2018, 19:15, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Vrhpolje mladi
#14, 16.03.2018, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
Pavza
#13, 16.03.2018, 18:00, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
Mladi Dinamiti Horjul
#14, 16.03.2018, 18:00, RCU Lukovica
Purani
ŠD Sršeni
#11, 09.03.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
Pavza
#12, 09.03.2018, 20:30, RCU Lukovica
IHK Golazen
HD Luče Rodex
#10, 09.03.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
TNT Dinamiti Horjul
#12, 09.03.2018, 19:15, RCU Lukovica
Purani
HK Agrobar
#10, 09.03.2018, 18:00, Športni park Horjul
Sharks Team
Mladi Dinamiti Horjul
#11, 09.03.2018, 18:00, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
ŠD Sršeni
#9, 03.03.2018, 12:15, ŠRC Šentvid
HK Dolenjske Toplice
Purani
#8, 03.03.2018, 11:00, ŠRC Šentvid
Sharks Team
ŠD Sršeni
#8, 02.03.2018, 21:45, Športni park Horjul
HK Žirafe
HK Vrhpolje mladi
#7, 02.03.2018, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
IHK Golazen
#7, 02.03.2018, 18:00, Športni park Horjul
HK Agrobar
Mladi Dinamiti Horjul
#9, 02.03.2018, 18:00, RCU Lukovica
Pavza
HD Luče Rodex
#6, 24.02.2018, 12:15, RCU Lukovica
Sharks Team
Purani
#5, 24.02.2018, 11:00, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
HK Agrobar
#4, 23.02.2018, 21:45, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
ŠD Sršeni
#6, 23.02.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HD Luče Rodex
#4, 23.02.2018, 18:00, Športni park Horjul
HK Žirafe
TNT Dinamiti Horjul
#5, 23.02.2018, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
Pavza
#2, 17.02.2018, 12:15, RCU Lukovica
Pavza
HK Vrhpolje mladi
#3, 17.02.2018, 11:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Agrobar
#1, 16.02.2018, 21:45, Športni park Horjul
Purani
Mladi Dinamiti Horjul
#1, 16.02.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Žirafe
IHK Golazen
#2, 16.02.2018, 18:00, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
Sharks Team
#3, 16.02.2018, 18:00, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HD Luče Rodex

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#56, 15.02.2018, 21:45, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#58, 15.02.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Agrobar
HD Luče Rodex
#55, 15.02.2018, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
Pavza
#57, 15.02.2018, 18:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Dolenjske Toplice
#66, 10.02.2018, 12:15, ŠRC Šentvid
Sharks Team
HK Žirafe
#65, 10.02.2018, 11:00, ŠRC Šentvid
ŠD Sršeni
TNT Dinamiti Horjul
#63, 09.02.2018, 21:45, Športni park Horjul
Purani
HD Luče Rodex
#62, 09.02.2018, 19:15, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Dolenjske Toplice
#61, 09.02.2018, 18:00, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
IHK Golazen
#64, 09.02.2018, 18:00, RCU Lukovica
HK Agrobar
Pavza
#2, 03.02.2018, 14:45, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Vrhpolje mladi
#60, 03.02.2018, 12:15, Športni park Horjul
Purani
Sharks Team
#59, 03.02.2018, 11:00, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
IHK Golazen
#54, 27.01.2018, 12:15, ŠRC Šentvid
ŠD Sršeni
HK Dolenjske Toplice
#53, 27.01.2018, 11:00, ŠRC Šentvid
Purani
HK Žirafe
#50, 26.01.2018, 21:45, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HD Luče Rodex
#52, 26.01.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Pavza
#49, 26.01.2018, 18:00, Športni park Horjul
IHK Golazen
TNT Dinamiti Horjul
#51, 26.01.2018, 18:00, RCU Lukovica
Sharks Team
HK Agrobar
#48, 20.01.2018, 12:15, RCU Lukovica
Pavza
ŠD Sršeni
#47, 20.01.2018, 11:00, RCU Lukovica
HK Agrobar
Purani
#44, 19.01.2018, 21:45, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
TNT Dinamiti Horjul
#46, 19.01.2018, 21:45, RCU Lukovica
HD Luče Rodex
HK Vrhpolje mladi
#43, 19.01.2018, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
Sharks Team
#45, 19.01.2018, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Žirafe
#42, 02.12.2017, 12:15, ŠRC Šentvid
HK Agrobar
HK Žirafe
#41, 02.12.2017, 11:00, ŠRC Šentvid
HK Vrhpolje mladi
Sharks Team
#40, 01.12.2017, 21:45, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HD Luče Rodex
#38, 01.12.2017, 20:30, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
Purani
#37, 01.12.2017, 18:00, Športni park Horjul
Pavza
TNT Dinamiti Horjul
#39, 01.12.2017, 18:00, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
IHK Golazen
#36, 25.11.2017, 12:15, RCU Lukovica
Mladi Dinamiti Horjul
HK Agrobar
#35, 25.11.2017, 11:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
Sharks Team
#32, 24.11.2017, 21:45, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
HK Žirafe
#34, 24.11.2017, 20:30, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Purani
#31, 24.11.2017, 18:00, Športni park Horjul
HD Luče Rodex
TNT Dinamiti Horjul
#33, 24.11.2017, 18:00, RCU Lukovica
Pavza
IHK Golazen
#30, 18.11.2017, 12:15, ŠRC Šentvid
ŠD Sršeni
Purani
#29, 18.11.2017, 11:00, ŠRC Šentvid
Mladi Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#27, 17.11.2017, 21:45, Športni park Horjul
HD Luče Rodex
IHK Golazen
#26, 17.11.2017, 19:15, Športni park Horjul
Pavza
HK Dolenjske Toplice
#25, 17.11.2017, 18:00, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
HK Agrobar
#28, 17.11.2017, 18:00, RCU Lukovica
Sharks Team
TNT Dinamiti Horjul
#24, 11.11.2017, 12:15, Športni park Horjul
HK Agrobar
ŠD Sršeni
#23, 11.11.2017, 11:00, Športni park Horjul
Pavza
HK Žirafe
#20, 10.11.2017, 21:45, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Vrhpolje mladi
#22, 10.11.2017, 21:45, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
HD Luče Rodex
#19, 10.11.2017, 18:00, Športni park Horjul
Purani
TNT Dinamiti Horjul
#21, 10.11.2017, 18:00, RCU Lukovica
Sharks Team
IHK Golazen
#18, 04.11.2017, 12:15, ŠRC Šentvid
HK Vrhpolje mladi
HK Žirafe
#17, 04.11.2017, 11:00, ŠRC Šentvid
ŠD Sršeni
Mladi Dinamiti Horjul
#16, 03.11.2017, 21:45, RCU Lukovica
HD Luče Rodex
Pavza
#15, 03.11.2017, 20:30, RCU Lukovica
Sharks Team
HK Dolenjske Toplice
#13, 03.11.2017, 18:00, Športni park Horjul
HK Agrobar
TNT Dinamiti Horjul
#14, 03.11.2017, 18:00, RCU Lukovica
Purani
IHK Golazen
#12, 28.10.2017, 12:15, RCU Lukovica
HK Agrobar
IHK Golazen
#11, 28.10.2017, 11:00, RCU Lukovica
Sharks Team
Pavza
#9, 27.10.2017, 21:45, Športni park Horjul
HD Luče Rodex
HK Žirafe
#8, 27.10.2017, 20:30, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
TNT Dinamiti Horjul
#7, 27.10.2017, 18:00, Športni park Horjul
Purani
HK Dolenjske Toplice
#10, 27.10.2017, 18:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Vrhpolje mladi
#6, 21.10.2017, 12:15, ŠRC Šentvid
ŠD Sršeni
HK Žirafe
#5, 21.10.2017, 11:00, ŠRC Šentvid
HK Agrobar
HK Dolenjske Toplice
#4, 20.10.2017, 21:45, RCU Lukovica
Sharks Team
HD Luče Rodex
#3, 20.10.2017, 20:30, Športni park Horjul
Purani
Pavza
#1, 20.10.2017, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
IHK Golazen