Najbolj kaznovani igralci - Za tretje mesto

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Brce Gašper Pavza 1 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
2 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 1 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
3 Ilovar Nejc Pavza 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Fabijan Rok Pavza 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
2 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
3 Igličar Janez HK Žirafe 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
4 Korošic Matic HK Žirafe 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
5 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
6 Nawar Kranjec Anže TNT Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
7 Habbas Žiga HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
8 Mrzlikar Timon HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Šalamija Rok HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Letonja Igor HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Belina Uroš HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 3 03:00 04:00 00:00 10:00 00:00 17:00
2 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 2 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
3 Pajnič Uroš TNT Dinamiti Horjul 2 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
4 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 3 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
5 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 3 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
6 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 3 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
7 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 2 00:00 04:00 00:00 00:00 10:00 14:00
8 Ilovar Matej Pavza 2 00:00 00:00 10:00 00:00 00:00 10:00
9 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
10 Mrzlikar Timon HK Žirafe 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
11 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 3 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
12 Peklaj Gašper HK Žirafe 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
13 Letonja Igor HK Žirafe 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
14 Ilovar Nejc Pavza 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
15 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
16 Igličar Janez HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
17 Korošic Matic HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
18 Korbar Gašper Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
19 Kaimel Klemen Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
20 Leben Luka Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
21 Cerar Klemen Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
22 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
23 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
24 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
25 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - 1/4 finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Borin Rok ŠD Sršeni 2 03:00 00:00 10:00 00:00 00:00 13:00
2 Habbas Žiga HK Žirafe 3 01:30 00:00 10:00 00:00 00:00 11:30
3 Igličar Janez HK Žirafe 3 01:30 00:00 10:00 00:00 00:00 11:30
4 Oberstar Luka Mladi Dinamiti Horjul 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
5 Cerar Nejc HD Luče Rodex 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
6 Kert Robert IHK Golazen 3 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
7 Ilovar Nejc Pavza 3 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
8 Pahovnik Andrej HD Luče Rodex 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
9 Burnik Blaž ŠD Sršeni 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
10 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
11 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
12 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
13 Kos Peter HD Luče Rodex 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
14 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
15 Mrzlikar Timon HK Žirafe 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
16 Korbar Gašper Pavza 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
17 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
18 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
19 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
20 Janković Ljubiša HD Luče Rodex 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
21 Urtelj Matjaž HD Luče Rodex 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
22 Krznar Aljaž HD Luče Rodex 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
23 Oblak Matic Mladi Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
24 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
25 Klement Nejc ŠD Sršeni 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
26 Bešvir Blaž HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
27 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
28 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
29 Rojc Franci IHK Golazen 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
30 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
31 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
32 Verdnik Gregor IHK Golazen 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
33 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
34 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
35 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
36 Jerič David HD Luče Rodex 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
37 Pestotnik Bojan HD Luče Rodex 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
38 Flajs Miha Mladi Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
39 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
40 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
41 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
42 Letonja Igor HK Žirafe 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
43 Dernač Miha IHK Golazen 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
44 Pajntar Damir IHK Golazen 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
45 Žnidar Andraž IHK Golazen 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
46 Ilovar Matej Pavza 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Drugi del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 4 06:00 04:00 00:00 00:00 10:00 20:00
2 Brce Gašper Pavza 3 01:30 00:00 10:00 00:00 00:00 11:30
3 Lukin Boris HK Agrobar 4 01:30 00:00 10:00 00:00 00:00 11:30
4 Kert Gregor IHK Golazen 4 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
5 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 3 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
6 Burnik Blaž ŠD Sršeni 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
7 Lukin Matej HK Agrobar 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
8 Šolar Matevž Pavza 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
9 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
10 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 3 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
11 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 3 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
12 Šalamija Rok HK Žirafe 4 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
13 Verdnik Gregor IHK Golazen 5 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
14 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 5 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
15 Borin Rok ŠD Sršeni 5 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
16 Rihtarič Jure HK Agrobar 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
17 Bešvir Blaž HK Žirafe 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
18 Pirjevec Aleš HK Agrobar 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
19 Gogala Anže IHK Golazen 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
20 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
21 Tekavčič Matjaž HK Dolenjske Toplice 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
22 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
23 Krznar Aljaž HD Luče Rodex 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
24 Novak Blaž ŠD Sršeni 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
25 Kert Robert IHK Golazen 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
26 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
27 Kos Boštjan Pavza 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
28 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
29 Pestotnik Bojan HD Luče Rodex 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
30 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
31 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
32 Pajntar Damir IHK Golazen 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
33 Benedik Martin IHK Golazen 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
34 Peršin Žiga ŠD Sršeni 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
35 Zdešar Blaž Purani 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
36 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
37 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
38 Cerar Klemen Pavza 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
39 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
40 Miklavčič Gašper Purani 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
41 Fišer Matej HK Agrobar 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
42 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
43 Volf Vili HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
44 Šinkovec Luka HD Luče Rodex 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
45 Podobnik Mark ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
46 Grabnar Matevž HK Agrobar 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
47 Janković Ljubiša HD Luče Rodex 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
48 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
49 Kovač Uroš Purani 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
50 Burgar Benjamin Sharks Team 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
51 Števančec Tadej Sharks Team 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
52 Fabijan Rok Pavza 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
53 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
54 Dernač Miha IHK Golazen 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
55 Mrzlikar Timon HK Žirafe 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
56 Urbančič Jakob Purani 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
57 Plevel Žiga Sharks Team 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
58 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
59 Petrovčič Matej Pavza 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
60 Mally Gal Pavza 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
61 Kos Peter HD Luče Rodex 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
62 Flajs Miha Mladi Dinamiti Horjul 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
63 Francel Klemen Mladi Dinamiti Horjul 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
64 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
65 Andrejc Andraž IHK Golazen 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
66 Habbas Žiga HK Žirafe 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
67 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
68 Žnidar Andraž IHK Golazen 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
69 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
70 Korbar Gašper Pavza 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
71 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
72 Peklaj Gašper HK Žirafe 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Fišer Matej HK Agrobar 3 04:30 04:00 10:00 10:00 00:00 28:30
2 Klement Nejc ŠD Sršeni 6 03:00 00:00 10:00 10:00 00:00 23:00
3 Žnidar Andraž IHK Golazen 11 03:00 00:00 10:00 10:00 00:00 23:00
4 Andrejc Andraž IHK Golazen 6 06:00 04:00 00:00 10:00 00:00 20:00
5 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 9 03:00 04:00 00:00 00:00 10:00 17:00
6 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 6 04:30 00:00 10:00 00:00 00:00 14:30
7 Grabnar Matevž HK Agrobar 7 00:00 04:00 00:00 10:00 00:00 14:00
8 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 11 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
9 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 11 03:00 00:00 10:00 00:00 00:00 13:00
10 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 10 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
11 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 7 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
12 Peršin Žiga ŠD Sršeni 7 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
13 Brce Gašper Pavza 11 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
14 Korošic Matic HK Žirafe 10 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
15 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 10 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
16 Ješe Miha HK Agrobar 5 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
17 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 8 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
18 Urtelj Matjaž HD Luče Rodex 8 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
19 Števančec Tadej Sharks Team 10 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
20 Korbar Gašper Pavza 11 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
21 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
22 Burgar Benjamin Sharks Team 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
23 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
24 Kert Gregor IHK Golazen 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
25 Janželj Uroš Mladi Dinamiti Horjul 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
26 Krznar Aljaž HD Luče Rodex 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
27 Verdnik Gregor IHK Golazen 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
28 Petrovčič Matej Pavza 7 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
29 Primc Blaž IHK Golazen 7 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
30 Cerar Nejc HD Luče Rodex 8 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
31 Kert Robert IHK Golazen 8 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
32 Habbas Žiga HK Žirafe 8 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
33 Flajs Miha Mladi Dinamiti Horjul 9 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
34 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 9 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
35 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 9 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
36 Pirjevec Aleš HK Agrobar 9 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
37 Kompoljsek Andraz HK Agrobar 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
38 Vesel Martin HD Luče Rodex 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
39 Židan Gal ŠD Sršeni 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
40 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
41 Oberstar Luka Mladi Dinamiti Horjul 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
42 Žižek Igor HK Agrobar 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
43 Bucik Jure Purani 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
44 Kavčič Jernej HK Agrobar 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
45 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
46 Pestotnik Bojan HD Luče Rodex 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
47 Podobnik Mark ŠD Sršeni 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
48 Koprivec Janez Purani 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
49 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
50 Fabijan Rok Pavza 6 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
51 Pajnič Uroš TNT Dinamiti Horjul 6 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
52 Mlinar David Purani 6 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
53 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
54 Končan Jure HK Vrhpolje mladi 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
55 Lipovšek Boštjan Mladi Dinamiti Horjul 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
56 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
57 Schweiger Luka ŠD Sršeni 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
58 Lukin Matej HK Agrobar 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
59 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
60 Žafran Gregor Purani 7 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
61 Tekavčič Matjaž HK Dolenjske Toplice 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
62 Lepša Žan ŠD Sršeni 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
63 Lukin Boris HK Agrobar 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
64 Plevel Žiga Sharks Team 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
65 Jamnik Matej Sharks Team 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
66 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
67 Pajntar Damir IHK Golazen 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
68 Burnik Blaž ŠD Sršeni 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
69 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
70 Peklaj Gašper HK Žirafe 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
71 Ilovar Matej Pavza 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
72 Kos Peter HD Luče Rodex 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
73 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 10 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
74 Dernač Miha IHK Golazen 10 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
75 Novak Blaž ŠD Sršeni 10 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
76 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
77 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
78 Bernik Andrej Purani 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
79 Goršič Tilen HK Dolenjske Toplice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
80 Luzar Miha HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
81 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
82 Štrucelj Aljaž HK Dolenjske Toplice 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
83 Janković Ljubiša HD Luče Rodex 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
84 Braček Mitja HD Luče Rodex 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
85 Fajon Tilen Sharks Team 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
86 Bešvir Blaž HK Žirafe 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
87 Volf Vili HK Dolenjske Toplice 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
88 Urbančič Jakob Purani 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
89 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
90 Šalamija Rok HK Žirafe 6 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
91 Borin Rok ŠD Sršeni 6 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
92 Letonja Igor HK Žirafe 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
93 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
94 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
95 Mally Gal Pavza 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
96 Nawar Kranjec Anže TNT Dinamiti Horjul 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
97 Zdešar Blaž Purani 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
98 Mrzlikar Timon HK Žirafe 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
99 Lepša Anže ŠD Sršeni 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
100 Leben David TNT Dinamiti Horjul 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
101 Igličar Janez HK Žirafe 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
102 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
103 Rihtarič Jure HK Agrobar 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
104 Dečman Miha Purani 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
105 Cerar Klemen Pavza 11 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
106 Kralj Tilen HK Dolenjske Toplice 11 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
107 Benedik Martin IHK Golazen 11 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30