Najboljši podajalci - Za tretje mesto

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Kos Boštjan Pavza 1 0 3 3 0 0
2 Ilovar Nejc Pavza 1 1 2 3 0 0
3 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 1 0 2 2 0 0
4 Leben Luka Pavza 1 2 1 3 1 0
5 Ilovar Matej Pavza 1 1 1 2 0 0
6 Brce Gašper Pavza 1 0 1 1 0 0
7 Korbar Gašper Pavza 1 0 1 1 0 0
8 Cerar Klemen Pavza 1 0 1 1 0 0
9 Kaimel Klemen Pavza 1 3 0 3 0 0
10 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 1 2 0 2 1 0
11 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 2 2 5 7 0 0
2 Mrzlikar Timon HK Žirafe 2 1 4 5 0 0
3 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 2 4 2 6 1 0
4 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 2 1 2 3 0 0
5 Pajnič Uroš TNT Dinamiti Horjul 1 0 2 2 0 0
6 Korošic Matic HK Žirafe 2 0 2 2 0 0
7 Letonja Igor HK Žirafe 2 3 1 4 1 0
8 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 2 3 1 4 1 0
9 Habbas Žiga HK Žirafe 2 2 1 3 1 0
10 Igličar Janez HK Žirafe 2 1 1 2 0 0
11 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
12 Vidic Gašper HK Žirafe 2 0 1 1 0 0
13 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
14 Nawar Kranjec Anže TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
15 Šalamija Rok HK Žirafe 2 1 0 1 0 0
16 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 2 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Mrzlikar Timon HK Žirafe 2 1 3 4 0 0
2 Letonja Igor HK Žirafe 2 1 3 4 0 0
3 Leben Luka Pavza 2 1 3 4 0 0
4 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 3 0 3 3 0 0
5 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 3 0 3 3 0 0
6 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 3 0 3 3 0 0
7 Kaimel Klemen Pavza 2 3 2 5 1 0
8 Ilovar Nejc Pavza 2 1 2 3 0 0
9 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 3 6 1 7 2 0
10 Igličar Janez HK Žirafe 2 3 1 4 2 0
11 Kos Boštjan Pavza 2 3 1 4 1 0
12 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 3 2 1 3 0 0
13 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 3 2 1 3 0 0
14 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 3 2 1 3 0 0
15 Korošic Matic HK Žirafe 2 1 1 2 0 0
16 Belina Uroš HK Žirafe 2 1 1 2 0 0
17 Vidic Gašper HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
18 Korbar Gašper Pavza 2 0 1 1 0 0
19 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 2 0 1 1 0 0
20 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 2 0 1 1 0 0
21 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
22 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 3 0 1 1 0 0
23 Habbas Žiga HK Žirafe 2 5 0 5 1 0
24 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 2 2 0 2 0 0
25 Brce Gašper Pavza 1 1 0 1 0 0
26 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
27 Pajnič Uroš TNT Dinamiti Horjul 2 1 0 1 0 0
28 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 3 1 0 1 0 0
29 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 3 1 0 1 0 0
30 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 3 1 0 1 1 0
31 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 3 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - 1/4 finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Ilovar Nejc Pavza 3 2 5 7 0 0
2 Rojc Franci IHK Golazen 2 1 5 6 0 0
3 Lepša Žan ŠD Sršeni 2 2 4 6 1 0
4 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 2 2 4 6 0 0
5 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 2 2 4 6 1 0
6 Habbas Žiga HK Žirafe 3 2 4 6 2 0
7 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 3 3 3 6 2 0
8 Lepša Anže ŠD Sršeni 2 2 3 5 1 1
9 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 3 2 3 5 0 0
10 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 2 1 3 4 0 0
11 Gogala Anže IHK Golazen 2 1 3 4 0 0
12 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 3 1 3 4 0 0
13 Letonja Igor HK Žirafe 3 1 3 4 0 0
14 Cerar Klemen Pavza 3 1 3 4 0 0
15 Igličar Janez HK Žirafe 3 8 2 10 3 0
16 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 2 4 2 6 0 0
17 Žnidar Andraž IHK Golazen 3 4 2 6 0 0
18 Kert Robert IHK Golazen 3 3 2 5 1 0
19 Miljuš Jure ŠD Sršeni 2 2 2 4 1 1
20 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 2 2 2 4 0 0
21 Mrzlikar Timon HK Žirafe 3 2 2 4 0 0
22 Borin Rok ŠD Sršeni 2 1 2 3 1 0
23 Klement Nejc ŠD Sršeni 2 1 2 3 0 0
24 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 2 1 2 3 0 0
25 Leben David TNT Dinamiti Horjul 2 0 2 2 0 0
26 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 3 0 2 2 0 0
27 Korbar Gašper Pavza 3 0 2 2 0 0
28 Kert Gregor IHK Golazen 2 5 1 6 0 0
29 Kaimel Klemen Pavza 3 5 1 6 0 0
30 Leben Luka Pavza 3 4 1 5 0 0
31 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 2 3 1 4 0 0
32 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 3 3 1 4 0 0
33 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 3 3 1 4 0 0
34 Ilovar Matej Pavza 3 3 1 4 0 0
35 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 2 2 1 3 0 0
36 Nawar Kranjec Anže TNT Dinamiti Horjul 2 2 1 3 0 0
37 Kos Boštjan Pavza 3 2 1 3 1 0
38 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 1 1 2 0 0
39 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 2 1 1 2 0 0
40 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 2 1 1 2 0 0
41 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 2 1 1 2 0 0
42 Oberstar Luka Mladi Dinamiti Horjul 3 1 1 2 0 0
43 Vidic Gašper HK Žirafe 3 1 1 2 0 0
44 Flajs Miha Mladi Dinamiti Horjul 3 1 1 2 0 0
45 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 2 0 1 1 0 0
46 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 2 0 1 1 0 0
47 Krapež Anže TNT Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
48 Kos Peter HD Luče Rodex 2 0 1 1 0 0
49 Cerar Nejc HD Luče Rodex 2 0 1 1 0 0
50 Šalamija Rok HK Žirafe 3 0 1 1 0 0
51 Belina Uroš HK Žirafe 3 0 1 1 0 0
52 Pajntar Damir IHK Golazen 3 0 1 1 0 0
53 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 1 2 0 2 2 0
54 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 0
55 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
56 Bešvir Blaž HK Žirafe 2 1 0 1 0 0
57 Burnik Blaž ŠD Sršeni 2 1 0 1 0 0
58 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 2 1 0 1 0 0
59 Krznar Aljaž HD Luče Rodex 2 1 0 1 1 0
60 Oblak Matic Mladi Dinamiti Horjul 2 1 0 1 0 0
61 Korošic Matic HK Žirafe 3 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Drugi del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Igličar Janez HK Žirafe 5 12 9 21 1 1
2 Zdešar Blaž Purani 5 0 9 9 0 0
3 Habbas Žiga HK Žirafe 5 3 8 11 0 0
4 Korbar Gašper Pavza 5 3 7 10 1 0
5 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 4 4 6 10 2 0
6 Mrzlikar Timon HK Žirafe 4 2 6 8 0 0
7 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 4 1 6 7 0 0
8 Janko Matic HK Dolenjske Toplice 4 1 6 7 0 0
9 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 4 6 5 11 0 0
10 Korošic Matic HK Žirafe 5 5 5 10 1 0
11 Peklaj Gašper HK Žirafe 5 2 5 7 0 0
12 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 5 1 5 6 0 0
13 Vidic Gašper HK Žirafe 5 15 4 19 4 0
14 Oberstar Luka Mladi Dinamiti Horjul 4 8 4 12 1 0
15 Žnidar Andraž IHK Golazen 5 5 4 9 1 0
16 Dečman Miha Purani 4 4 4 8 1 0
17 Pirjevec Aleš HK Agrobar 3 3 4 7 0 1
18 Števančec Tadej Sharks Team 3 2 4 6 0 0
19 Berden Matic Pavza 1 1 4 5 0 0
20 Peklenk Matic Purani 4 1 4 5 0 0
21 Borin Rok ŠD Sršeni 5 1 4 5 0 0
22 Flajs Miha Mladi Dinamiti Horjul 4 0 4 4 0 0
23 Šolar Matevž Pavza 4 0 4 4 0 0
24 Kovač Blaž Purani 3 6 3 9 1 0
25 Lukin Boris HK Agrobar 4 5 3 8 0 1
26 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 5 4 3 7 2 0
27 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 4 3 3 6 0 0
28 Kos Boštjan Pavza 4 3 3 6 0 0
29 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 4 3 3 6 0 0
30 Novak Blaž ŠD Sršeni 4 3 3 6 1 0
31 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 2 2 3 5 0 0
32 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 4 2 3 5 0 0
33 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 4 2 3 5 2 0
34 Belina Uroš HK Žirafe 1 1 3 4 0 0
35 Kos Peter HD Luče Rodex 4 1 3 4 0 0
36 Šalamija Rok HK Žirafe 4 1 3 4 0 0
37 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 5 1 3 4 0 0
38 Grabnar Matevž HK Agrobar 2 0 3 3 0 0
39 Letonja Igor HK Žirafe 3 0 3 3 0 0
40 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 5 0 3 3 0 0
41 Lipovšek Boštjan Mladi Dinamiti Horjul 5 0 3 3 0 0
42 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 3 5 2 7 0 0
43 Gogala Anže IHK Golazen 3 4 2 6 0 0
44 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 5 4 2 6 1 1
45 Židan Gal ŠD Sršeni 3 3 2 5 0 0
46 Burgar Benjamin Sharks Team 3 3 2 5 0 1
47 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 4 3 2 5 0 1
48 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 4 3 2 5 0 0
49 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 5 3 2 5 0 0
50 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 5 3 2 5 1 0
51 Kert Robert IHK Golazen 4 2 2 4 0 0
52 Petrovčič Matej Pavza 4 2 2 4 0 0
53 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 5 2 2 4 1 0
54 Bešvir Blaž HK Žirafe 2 1 2 3 0 0
55 Pestotnik Bojan HD Luče Rodex 4 1 2 3 0 0
56 Ugovšek Lenart HD Luče Rodex 4 1 2 3 0 0
57 Cerar Klemen Pavza 5 1 2 3 0 0
58 Kavčič Jernej HK Agrobar 1 0 2 2 0 0
59 Podobnik Mark ŠD Sršeni 1 0 2 2 0 0
60 Rihtarič Jure HK Agrobar 2 0 2 2 0 0
61 Dernač Miha IHK Golazen 3 0 2 2 0 0
62 Oblak Matic Mladi Dinamiti Horjul 3 0 2 2 0 0
63 Leben David TNT Dinamiti Horjul 3 0 2 2 0 0
64 Schweiger Luka ŠD Sršeni 4 0 2 2 0 0
65 Mally Gal Pavza 4 0 2 2 0 0
66 Verdnik Gregor IHK Golazen 5 0 2 2 0 0
67 Kaimel Klemen Pavza 5 12 1 13 0 1
68 Lepša Žan ŠD Sršeni 4 5 1 6 2 0
69 Lepša Anže ŠD Sršeni 3 4 1 5 0 0
70 Cerar Nejc HD Luče Rodex 4 4 1 5 1 0
71 Krznar Aljaž HD Luče Rodex 3 3 1 4 1 0
72 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 3 3 1 4 0 0
73 Kuhar Klemen Sharks Team 3 3 1 4 0 0
74 Kralj Tilen HK Dolenjske Toplice 5 3 1 4 0 0
75 Rojc Franci IHK Golazen 1 2 1 3 0 0
76 Janković Ljubiša HD Luče Rodex 2 2 1 3 0 0
77 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 2 2 1 3 0 0
78 Miljuš Jure ŠD Sršeni 3 2 1 3 0 0
79 Šemrov Jože Purani 1 1 1 2 0 0
80 Šinkovec Luka HD Luče Rodex 1 1 1 2 1 0
81 Kovač Uroš Purani 3 1 1 2 0 0
82 Tekavčič Matjaž HK Dolenjske Toplice 3 1 1 2 0 0
83 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 3 1 1 2 0 0
84 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 3 1 1 2 0 0
85 Fabijan Rok Pavza 3 1 1 2 0 0
86 Mlinar David Purani 4 1 1 2 0 0
87 Kert Gregor IHK Golazen 4 1 1 2 0 0
88 Urbančič Jakob Purani 4 1 1 2 0 0
89 Lukin Matej HK Agrobar 4 1 1 2 0 0
90 Plevel Žiga Sharks Team 4 1 1 2 0 0
91 Ločičnik Janez HD Luče Rodex 1 0 1 1 0 0
92 Kuburič Dejan IHK Golazen 2 0 1 1 0 0
93 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 2 0 1 1 0 0
94 Pahovnik Andrej HD Luče Rodex 3 0 1 1 0 0
95 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 3 0 1 1 0 0
96 Brce Gašper Pavza 3 0 1 1 0 0
97 Ilovar Matej Pavza 3 6 0 6 1 0
98 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 3 4 0 4 0 0
99 Andrejc Andraž IHK Golazen 4 3 0 3 0 0
100 Francel Klemen Mladi Dinamiti Horjul 4 3 0 3 0 0
101 Jamnik Matej Sharks Team 3 2 0 2 0 0
102 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 4 2 0 2 1 0
103 Peklenk Luka Purani 1 1 0 1 1 0
104 Ješe Miha HK Agrobar 1 1 0 1 0 0
105 Fišer Matej HK Agrobar 1 1 0 1 0 0
106 Benedik Martin IHK Golazen 5 1 0 1 0 0
107 Peršin Žiga ŠD Sršeni 5 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Redni del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Igličar Janez HK Žirafe 10 31 30 61 3 2
2 Vidic Gašper HK Žirafe 10 24 18 42 3 2
3 Korošic Matic HK Žirafe 10 12 18 30 2 0
4 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 9 10 17 27 1 0
5 Letonja Igor HK Žirafe 7 8 17 25 1 0
6 Cerar Klemen Pavza 11 5 16 21 1 0
7 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 9 13 14 27 1 0
8 Brce Gašper Pavza 11 3 14 17 1 0
9 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 10 12 13 25 1 0
10 Korbar Gašper Pavza 11 7 13 20 1 0
11 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 8 11 12 23 1 0
12 Dernač Miha IHK Golazen 10 9 10 19 3 1
13 Šalamija Rok HK Žirafe 6 3 10 13 1 0
14 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 9 23 9 32 4 0
15 Pirjevec Aleš HK Agrobar 9 15 9 24 1 0
16 Kert Gregor IHK Golazen 7 8 9 17 0 0
17 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 9 8 9 17 0 0
18 Pajntar Damir IHK Golazen 9 7 9 16 0 0
19 Jamnik Matej Sharks Team 8 5 9 14 0 0
20 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 10 4 9 13 0 0
21 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 9 2 9 11 0 0
22 Podobnik Mark ŠD Sršeni 5 10 8 18 0 1
23 Mrzlikar Timon HK Žirafe 8 6 8 14 2 0
24 Leben David TNT Dinamiti Horjul 9 3 8 11 1 0
25 Dečman Miha Purani 10 11 7 18 2 0
26 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 6 9 7 16 1 0
27 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 6 8 7 15 2 0
28 Habbas Žiga HK Žirafe 8 8 7 15 2 0
29 Benedik Martin IHK Golazen 11 7 7 14 1 0
30 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 11 7 7 14 1 0
31 Števančec Tadej Sharks Team 10 6 7 13 1 0
32 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 4 3 7 10 1 0
33 Plevel Žiga Sharks Team 8 3 7 10 0 0
34 Kaimel Klemen Pavza 10 39 6 45 2 3
35 Krznar Aljaž HD Luče Rodex 10 11 6 17 0 0
36 Žnidar Andraž IHK Golazen 11 10 6 16 1 0
37 Zdešar Blaž Purani 8 9 6 15 0 1
38 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 10 9 6 15 1 0
39 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 7 7 6 13 2 0
40 Lepša Žan ŠD Sršeni 8 6 6 12 1 0
41 Kos Peter HD Luče Rodex 9 6 6 12 1 0
42 Burgar Benjamin Sharks Team 6 4 6 10 0 0
43 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 7 4 6 10 0 0
44 Burnik Blaž ŠD Sršeni 9 3 6 9 1 0
45 Peklaj Gašper HK Žirafe 9 3 6 9 0 0
46 Borin Rok ŠD Sršeni 6 16 5 21 0 0
47 Klement Nejc ŠD Sršeni 6 5 5 10 1 0
48 Grabnar Matevž HK Agrobar 7 5 5 10 0 0
49 Kert Robert IHK Golazen 8 5 5 10 0 0
50 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 7 4 5 9 0 0
51 Kovač Blaž Purani 8 4 5 9 1 0
52 Židan Gal ŠD Sršeni 2 3 5 8 0 1
53 Andrejc Andraž IHK Golazen 6 3 5 8 1 0
54 Belina Uroš HK Žirafe 2 2 5 7 0 0
55 Braček Mitja HD Luče Rodex 4 2 5 7 0 0
56 Flajs Miha Mladi Dinamiti Horjul 9 2 5 7 0 0
57 Kralj Tilen HK Dolenjske Toplice 11 0 5 5 0 0
58 Kuhar Klemen Sharks Team 9 12 4 16 0 1
59 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 7 10 4 14 0 1
60 Cerar Nejc HD Luče Rodex 8 9 4 13 2 0
61 Lepša Anže ŠD Sršeni 9 8 4 12 0 0
62 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 11 8 4 12 2 0
63 Lukin Boris HK Agrobar 8 7 4 11 1 0
64 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 5 6 4 10 1 0
65 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 11 6 4 10 1 0
66 Drempetič Anže Sharks Team 6 4 4 8 0 0
67 Šinkovec Luka HD Luče Rodex 8 4 4 8 1 0
68 Janko Matic HK Dolenjske Toplice 9 4 4 8 0 0
69 Ilovar Matej Pavza 9 4 4 8 0 0
70 Ločičnik Janez HD Luče Rodex 3 3 4 7 0 0
71 Kos Boštjan Pavza 5 3 4 7 0 0
72 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 6 3 4 7 2 0
73 Pirjevec Tadej HK Agrobar 3 2 4 6 0 0
74 Urbančič Jakob Purani 5 2 4 6 1 0
75 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 7 2 4 6 1 0
76 Urtelj Matjaž HD Luče Rodex 8 2 4 6 0 0
77 Pirjevec Damian HK Agrobar 11 1 4 5 0 0
78 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 7 0 4 4 0 0
79 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 7 6 3 9 1 0
80 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 4 5 3 8 1 0
81 Pajnič Uroš TNT Dinamiti Horjul 6 4 3 7 0 0
82 Novak Blaž ŠD Sršeni 10 4 3 7 0 0
83 Bešvir Blaž HK Žirafe 5 3 3 6 0 0
84 Ugovšek Lenart HD Luče Rodex 6 3 3 6 0 0
85 Nawar Kranjec Anže TNT Dinamiti Horjul 8 3 3 6 0 0
86 Kovač Uroš Purani 8 1 3 4 0 0
87 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 9 1 3 4 0 0
88 Verdnik Gregor IHK Golazen 11 1 3 4 0 0
89 Fabijan Rok Pavza 6 0 3 3 0 0
90 Rihtarič Jure HK Agrobar 10 0 3 3 0 0
91 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 3 4 2 6 0 0
92 Kuburič Dejan IHK Golazen 3 3 2 5 0 0
93 Ješe Miha HK Agrobar 5 3 2 5 1 0
94 Blatnik Peter HK Dolenjske Toplice 5 3 2 5 0 0
95 Janković Ljubiša HD Luče Rodex 4 2 2 4 0 0
96 Fajon Tilen Sharks Team 4 2 2 4 0 0
97 Peklenk Matic Purani 5 2 2 4 1 0
98 Peršin Žiga ŠD Sršeni 7 2 2 4 1 0
99 Tekavčič Matjaž HK Dolenjske Toplice 8 2 2 4 0 0
100 Mlinar David Purani 6 1 2 3 0 0
101 Golja Teo Purani 2 0 2 2 0 0
102 Dropuljič Tadej ŠD Sršeni 3 0 2 2 0 0
103 Schweiger Luka ŠD Sršeni 7 0 2 2 0 0
104 Končan Jure HK Vrhpolje mladi 7 0 2 2 0 0
105 Mally Gal Pavza 8 0 2 2 0 0
106 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 10 15 1 16 1 0
107 Pahovnik Andrej HD Luče Rodex 6 9 1 10 1 1
108 Rojc Franci IHK Golazen 3 7 1 8 1 0
109 Oberstar Luka Mladi Dinamiti Horjul 3 5 1 6 2 0
110 Primc Blaž IHK Golazen 7 4 1 5 0 0
111 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 2 3 1 4 2 0
112 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 5 3 1 4 0 0
113 Šimec Tadej Pavza 3 2 1 3 0 0
114 Kavčič Jernej HK Agrobar 4 2 1 3 0 0
115 Arandjus Tomaž ŠD Sršeni 5 2 1 3 0 0
116 Žafran Gregor Purani 7 2 1 3 0 0
117 Kompoljsek Andraz HK Agrobar 1 1 1 2 1 0
118 Jurič Evgen HD Luče Rodex 3 1 1 2 0 0
119 Volf Vili HK Dolenjske Toplice 5 1 1 2 0 0
120 Koprivec Janez Purani 5 1 1 2 0 0
121 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 7 1 1 2 0 0
122 Žurbi Gašper HK Vrhpolje mladi 1 0 1 1 0 0
123 Vovk Toni Pavza 1 0 1 1 0 0
124 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
125 Berden Matic Pavza 1 0 1 1 0 0
126 Ogrič Anže Pavza 1 0 1 1 0 0
127 Bončina Andraž HD Luče Rodex 1 0 1 1 0 0
128 Radoman Klemen HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
129 Miklavčič Gašper Purani 2 0 1 1 0 0
130 Logar Rok Purani 7 0 1 1 0 0
131 Vesel Martin HD Luče Rodex 2 3 0 3 0 0
132 Gogala Anže IHK Golazen 1 2 0 2 1 0
133 Fale Matevž HD Luče Rodex 2 2 0 2 0 0
134 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 3 2 0 2 0 0
135 Janželj Uroš Mladi Dinamiti Horjul 9 2 0 2 0 0
136 Kozamernik Samo Pavza 1 1 0 1 0 0
137 Šemrov Jože Purani 2 1 0 1 0 0
138 Mervič Peter ŠD Sršeni 4 1 0 1 0 0
139 Petrovčič Matej Pavza 7 1 0 1 0 0
140 Lukin Matej HK Agrobar 7 1 0 1 0 0