Najboljši podajalci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 0 4 4 0 0
2 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
3 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
4 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 1 2 3 0 0
5 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 1 3 1 0
6 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
7 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
8 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
9 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 5 0 5 0 0
10 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 1 0 1 0 0
11 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 1 0 1 1 0



Najboljši podajalci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
2 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
3 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 0 2 2 0 0
4 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 5 1 6 0 0
5 Cerar Gašper HK Prevoje 2 1 2 1 3 0 0
6 Cvetko Gašper HK Prevoje 2 1 1 1 2 0 0
7 Peterca Rok IHK Srake 1 0 1 1 0 0
8 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0
9 Urbanija Janko HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0
10 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 1 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - 1/4 finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Ahačič Miha HK Luftarji 1 2 4 6 0 0
2 Kosmač Luka HK Luftarji 1 1 3 4 0 0
3 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 1 0 3 3 0 0
4 Kurnik Peter HK Luftarji 1 3 2 5 0 0
5 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
6 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 0 2 2 0 0
7 Oman Simon HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
8 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 1 3 0 0
9 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 1 1 2 1 0
10 Mušič Jure HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
11 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
12 Bergant Jure HK Luftarji 1 0 1 1 0 0
13 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0
14 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 0
15 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 2 0 2 0 0
16 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 1 0 1 0 0
17 Ahačič Anže HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
18 Tirovič Matjaž HK Luftarji 1 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - 1/8 finala

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Ladiha Bor HK Brezovica 1 0 4 4 0 0
2 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 1 4 3 7 0 0
3 Dervarič Damjan HK Brezovica 1 3 3 6 0 0
4 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 1 3 4 0 0
5 Uhan Matevž HK Brezovica 1 1 3 4 0 0
6 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
7 Pugelj Julijan HK Tajflni 1 2 2 4 0 0
8 Gaber Matej HK Tajflni 1 2 2 4 0 0
9 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 2 2 4 0 0
10 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
11 Kurnik Luka HK Luftarji 1 1 2 3 0 0
12 Igličar Janez HK Žirafe 1 0 2 2 0 0
13 Letonja Igor HK Žirafe 1 0 2 2 0 0
14 Petrič Rok HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
15 Oman Simon HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
16 Bergant Jure HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
17 Šolar Matevž Pavza 1 0 2 2 0 0
18 Krivic Gregor HK Brezovica 1 3 1 4 0 0
19 Habbas Žiga HK Žirafe 1 2 1 3 0 0
20 Jemec Nejc HK Tajflni 1 2 1 3 0 0
21 Brus Aleš HK Tajflni 1 2 1 3 0 0
22 Vidic Gašper HK Žirafe 1 2 1 3 0 0
23 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 2 1 3 0 0
24 Troha Mario HK Prevoje 2 1 1 1 2 0 0
25 Riga Aljaž HK Tajflni 1 1 1 2 0 0
26 Kert Gregor IHK Golazen 1 1 1 2 0 0
27 Nahtigal Štefan HK Brezovica 1 1 1 2 0 0
28 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
29 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
30 Mrak Rok HK Tajflni 1 0 1 1 0 0
31 Šalamija Rok HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
32 Pangos Primož HK Brezovica 1 0 1 1 0 0
33 Cerar Primož HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
34 Zarnik Gašper HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
35 Ilovar Nejc Pavza 1 0 1 1 0 0
36 Mally Gal Pavza 1 2 0 2 0 0
37 Kurnik Andrej HK Luftarji 1 2 0 2 0 0
38 Kosmač Luka HK Luftarji 1 2 0 2 0 0
39 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 0
40 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 1
41 Fabijan Rok Pavza 1 1 0 1 0 0
42 Miljuš Jure ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
43 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
44 Lepša Anže ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
45 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
46 Tavželj Marko HK Tajflni 1 1 0 1 0 0
47 Jerše Nejc HK Tajflni 1 1 0 1 0 0
48 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
49 Rojc Franci IHK Golazen 1 1 0 1 0 0
50 Kurnik Peter HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
51 Benedik Martin IHK Golazen 1 1 0 1 0 0
52 Pečnik Mihael HK Brezovica 1 1 0 1 0 0
53 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 1 0 1 0 0
54 Leben Luka Pavza 1 1 0 1 0 1



Najboljši podajalci - Kvalifikacije

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Židan Gal ŠD Sršeni 1 3 3 6 0 0
2 Miljuš Jure ŠD Sršeni 1 1 1 2 0 0
3 Lukin Boris HK Agrobar 1 0 1 1 0 0
4 Grabnar Matevž HK Agrobar 1 0 1 1 0 0
5 Klement Nejc ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
6 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
7 Lepša Anže ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
8 Pirjevec Aleš HK Agrobar 1 2 0 2 0 0
9 Borin Rok ŠD Sršeni 1 2 0 2 0 0
10 Burnik Blaž ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
11 Novak Blaž ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0