Najboljši strelci (po zadetkih) - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 5 0 5 0 0
2 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
3 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 1 3 1 0
4 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 1 2 3 0 0
5 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
6 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 1 0 1 0 0
7 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 1 0 1 1 0
8 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 0 4 4 0 0
9 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
10 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
11 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0



Najboljši strelci (po zadetkih) - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 5 1 6 0 0
2 Cerar Gašper HK Prevoje 2 1 2 1 3 0 0
3 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
4 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
5 Cvetko Gašper HK Prevoje 2 1 1 1 2 0 0
6 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 1 1 0 1 0 0
7 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 0 2 2 0 0
8 Peterca Rok IHK Srake 1 0 1 1 0 0
9 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0
10 Urbanija Janko HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0



Najboljši strelci (po zadetkih) - 1/4 finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Kurnik Peter HK Luftarji 1 3 2 5 0 0
2 Ahačič Miha HK Luftarji 1 2 4 6 0 0
3 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 1 3 0 0
4 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 0
5 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 2 0 2 0 0
6 Kosmač Luka HK Luftarji 1 1 3 4 0 0
7 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
8 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 1 1 2 1 0
9 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 1 0 1 0 0
10 Ahačič Anže HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
11 Tirovič Matjaž HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
12 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 1 0 3 3 0 0
13 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 0 2 2 0 0
14 Oman Simon HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
15 Mušič Jure HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
16 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
17 Bergant Jure HK Luftarji 1 0 1 1 0 0
18 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0



Najboljši strelci (po zadetkih) - 1/8 finala

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 1 4 3 7 0 0
2 Dervarič Damjan HK Brezovica 1 3 3 6 0 0
3 Krivic Gregor HK Brezovica 1 3 1 4 0 0
4 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
5 Pugelj Julijan HK Tajflni 1 2 2 4 0 0
6 Gaber Matej HK Tajflni 1 2 2 4 0 0
7 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 2 2 4 0 0
8 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
9 Habbas Žiga HK Žirafe 1 2 1 3 0 0
10 Jemec Nejc HK Tajflni 1 2 1 3 0 0
11 Brus Aleš HK Tajflni 1 2 1 3 0 0
12 Vidic Gašper HK Žirafe 1 2 1 3 0 0
13 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 2 1 3 0 0
14 Mally Gal Pavza 1 2 0 2 0 0
15 Kurnik Andrej HK Luftarji 1 2 0 2 0 0
16 Kosmač Luka HK Luftarji 1 2 0 2 0 0
17 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 0
18 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 1
19 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 1 3 4 0 0
20 Uhan Matevž HK Brezovica 1 1 3 4 0 0
21 Kurnik Luka HK Luftarji 1 1 2 3 0 0
22 Troha Mario HK Prevoje 2 1 1 1 2 0 0
23 Riga Aljaž HK Tajflni 1 1 1 2 0 0
24 Kert Gregor IHK Golazen 1 1 1 2 0 0
25 Nahtigal Štefan HK Brezovica 1 1 1 2 0 0
26 Fabijan Rok Pavza 1 1 0 1 0 0
27 Miljuš Jure ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
28 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
29 Lepša Anže ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
30 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
31 Tavželj Marko HK Tajflni 1 1 0 1 0 0
32 Jerše Nejc HK Tajflni 1 1 0 1 0 0
33 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
34 Rojc Franci IHK Golazen 1 1 0 1 0 0
35 Kurnik Peter HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
36 Benedik Martin IHK Golazen 1 1 0 1 0 0
37 Pečnik Mihael HK Brezovica 1 1 0 1 0 0
38 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 1 0 1 0 0
39 Leben Luka Pavza 1 1 0 1 0 1
40 Ladiha Bor HK Brezovica 1 0 4 4 0 0
41 Igličar Janez HK Žirafe 1 0 2 2 0 0
42 Letonja Igor HK Žirafe 1 0 2 2 0 0
43 Petrič Rok HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
44 Oman Simon HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
45 Bergant Jure HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
46 Šolar Matevž Pavza 1 0 2 2 0 0
47 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
48 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
49 Mrak Rok HK Tajflni 1 0 1 1 0 0
50 Šalamija Rok HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
51 Pangos Primož HK Brezovica 1 0 1 1 0 0
52 Cerar Primož HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
53 Zarnik Gašper HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
54 Ilovar Nejc Pavza 1 0 1 1 0 0



Najboljši strelci (po zadetkih) - Kvalifikacije

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Židan Gal ŠD Sršeni 1 3 3 6 0 0
2 Pirjevec Aleš HK Agrobar 1 2 0 2 0 0
3 Borin Rok ŠD Sršeni 1 2 0 2 0 0
4 Miljuš Jure ŠD Sršeni 1 1 1 2 0 0
5 Burnik Blaž ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
6 Novak Blaž ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
7 Lukin Boris HK Agrobar 1 0 1 1 0 0
8 Grabnar Matevž HK Agrobar 1 0 1 1 0 0
9 Klement Nejc ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
10 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
11 Lepša Anže ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0