Najboljši power-play strelci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 1 3 1 0
2 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 1 0 1 1 0
3 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 5 0 5 0 0
4 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
5 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 0 4 4 0 0
6 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 1 2 3 0 0
7 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
8 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
9 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 1 0 1 0 0
10 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
11 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 5 1 6 0 0
2 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
3 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
4 Cerar Gašper HK Prevoje 2 1 2 1 3 0 0
5 Cvetko Gašper HK Prevoje 2 1 1 1 2 0 0
6 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 0 2 2 0 0
7 Zagorc Pilko Tilen IHK Srake 1 1 0 1 0 0
8 Peterca Rok IHK Srake 1 0 1 1 0 0
9 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0
10 Urbanija Janko HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - 1/4 finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Erman Matevž HK Prevoje 2 1 1 1 2 1 0
2 Ahačič Miha HK Luftarji 1 2 4 6 0 0
3 Kurnik Peter HK Luftarji 1 3 2 5 0 0
4 Kosmač Luka HK Luftarji 1 1 3 4 0 0
5 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 1 3 0 0
6 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 1 0 3 3 0 0
7 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 1 2 3 0 0
8 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 0 2 2 0 0
9 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 0
10 Oman Simon HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
11 Jakopič Rok HK Prevoje 2 1 2 0 2 0 0
12 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 1 0 1 0 0
13 Mušič Jure HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
14 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
15 Ahačič Anže HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
16 Tirovič Matjaž HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
17 Bergant Jure HK Luftarji 1 0 1 1 0 0
18 Čampa Andraž HK Prevoje 2 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - 1/8 finala

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Berlisk Nejc HK Prevoje 2 1 4 3 7 0 0
2 Dervarič Damjan HK Brezovica 1 3 3 6 0 0
3 Pugelj Julijan HK Tajflni 1 2 2 4 0 0
4 Gaber Matej HK Tajflni 1 2 2 4 0 0
5 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 1 3 4 0 0
6 Ladiha Bor HK Brezovica 1 0 4 4 0 0
7 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 2 2 4 0 0
8 Uhan Matevž HK Brezovica 1 1 3 4 0 0
9 Krivic Gregor HK Brezovica 1 3 1 4 0 0
10 Koblar Gregor HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
11 Sodržnik Klemen HK Prevoje 2 1 2 2 4 0 0
12 Habbas Žiga HK Žirafe 1 2 1 3 0 0
13 Jemec Nejc HK Tajflni 1 2 1 3 0 0
14 Brus Aleš HK Tajflni 1 2 1 3 0 0
15 Kurnik Luka HK Luftarji 1 1 2 3 0 0
16 Vidic Gašper HK Žirafe 1 2 1 3 0 0
17 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 2 1 3 0 0
18 Riga Aljaž HK Tajflni 1 1 1 2 0 0
19 Igličar Janez HK Žirafe 1 0 2 2 0 0
20 Letonja Igor HK Žirafe 1 0 2 2 0 0
21 Petrič Rok HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
22 Oman Simon HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
23 Kert Gregor IHK Golazen 1 1 1 2 0 0
24 Kurnik Andrej HK Luftarji 1 2 0 2 0 0
25 Kosmač Luka HK Luftarji 1 2 0 2 0 0
26 Bergant Jure HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
27 Nahtigal Štefan HK Brezovica 1 1 1 2 0 0
28 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 0
29 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 2 0 2 0 1
30 Šolar Matevž Pavza 1 0 2 2 0 0
31 Troha Mario HK Prevoje 2 1 1 1 2 0 0
32 Mally Gal Pavza 1 2 0 2 0 0
33 Miljuš Jure ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
34 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
35 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
36 Lepša Anže ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
37 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
38 Breznik Boštjan TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
39 Tavželj Marko HK Tajflni 1 1 0 1 0 0
40 Mrak Rok HK Tajflni 1 0 1 1 0 0
41 Jerše Nejc HK Tajflni 1 1 0 1 0 0
42 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
43 Šalamija Rok HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
44 Rojc Franci IHK Golazen 1 1 0 1 0 0
45 Kurnik Peter HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
46 Benedik Martin IHK Golazen 1 1 0 1 0 0
47 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 1 0 1 0 0
48 Pečnik Mihael HK Brezovica 1 1 0 1 0 0
49 Cerar Primož HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
50 Pangos Primož HK Brezovica 1 0 1 1 0 0
51 Zarnik Gašper HK Prevoje 1 1 0 1 1 0 0
52 Ilovar Nejc Pavza 1 0 1 1 0 0
53 Leben Luka Pavza 1 1 0 1 0 1
54 Fabijan Rok Pavza 1 1 0 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Kvalifikacije

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Židan Gal ŠD Sršeni 1 3 3 6 0 0
2 Pirjevec Aleš HK Agrobar 1 2 0 2 0 0
3 Miljuš Jure ŠD Sršeni 1 1 1 2 0 0
4 Borin Rok ŠD Sršeni 1 2 0 2 0 0
5 Lukin Boris HK Agrobar 1 0 1 1 0 0
6 Grabnar Matevž HK Agrobar 1 0 1 1 0 0
7 Klement Nejc ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
8 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
9 Novak Blaž ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
10 Lepša Anže ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
11 Burnik Blaž ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0