Najbolj kaznovani igralci - Tekma za 3. mesto

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM



Najbolj kaznovani igralci - Finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
2 Erman Matevž RCU Jesenice 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
3 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
4 Zdešar Jaka HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Židan Andrej RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Ankerst Jaka RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
7 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
8 Koblar Gregor RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Berlisk Nejc RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Kalan Luka RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
13 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
14 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
15 Bremec Miha RCU Jesenice 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Erman Matevž RCU Jesenice 3 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
2 Cerar Klemen HK Prevoje 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
3 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
4 Manfreda Marjan RCU Jesenice 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
5 Bremec Miha RCU Jesenice 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
6 Nakrst Blaž HK Prevoje 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
7 Markovič Jure HK Prevoje 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
8 Pajnič Uroš Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Remar Aleš RCU Jesenice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
13 Letonja Igor Masters Team Slovenija 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
14 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
15 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
16 Mubi Igor Masters Team Slovenija 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
17 Kralj Matic RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
18 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
19 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
20 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
21 Sotlar Maj HK Prevoje 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
22 Cerar Jan HK Prevoje 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
23 Markovič Blaž HK Prevoje 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
24 Zarnik Gašper HK Prevoje 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Kosmač Luka HK Luftarji 3 03:00 04:00 00:00 00:00 10:00 27:00
2 Bremec Miha RCU Jesenice 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
3 Zupančič Nace Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Berlisk Nejc RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Erman Matevž RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Žnidar Andraž HK Tajflni 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
7 Bergant Tomaž RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
8 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Breznik Janez Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Grum Dejan Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Vukovič Jaka HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 11 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
2 Cerar Klemen HK Prevoje 13 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
3 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 13 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
4 Cerar Jan HK Prevoje 15 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
5 Žnidar Andraž HK Tajflni 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
6 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 5 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
7 Mubi Igor Masters Team Slovenija 13 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
8 Pugelj Julijan HK Tajflni 13 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
9 Sotlar Maj HK Prevoje 14 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
10 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 8 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
11 Tirovič Matjaž HK Luftarji 8 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
12 Zarnik Gašper HK Prevoje 9 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
13 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 9 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
14 Kosmač Luka HK Luftarji 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
15 Bergant Jure HK Luftarji 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
16 Jerše Nejc HK Tajflni 15 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
17 Erman Matevž RCU Jesenice 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
18 Breznik Janez Masters Team Slovenija 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
19 Vukovič Jaka HK Luftarji 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
20 Oman Simon Masters Team Slovenija 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
21 Tavželj Marko HK Tajflni 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
22 Markovič Jure HK Prevoje 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
23 Bergant Tomaž RCU Jesenice 6 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
24 Svetic Franci RCU Jesenice 7 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
25 Jeglič Matej HK Prevoje 8 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
26 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 11 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
27 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 12 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
28 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 13 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
29 Berlisk Nejc RCU Jesenice 13 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
30 Markovič Rok HK Tajflni 14 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
31 Mušič Jure HK Prevoje 15 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
32 Bergant Anže RCU Jesenice 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
33 Dernač Miha HK Tajflni 6 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
34 Židan Andrej RCU Jesenice 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
35 Vesel Nejc HK Prevoje 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
36 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 10 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
37 Petrič Rok HK Luftarji 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
38 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
39 Petrič Nejc HK Luftarji 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
40 Kurnik Andrej HK Luftarji 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
41 Nakrst Blaž HK Prevoje 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
42 Sodržnik Klemen HK Prevoje 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
43 Kurnik Luka HK Luftarji 13 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
44 Markovič Blaž HK Prevoje 15 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
45 Cerar Primož HK Prevoje 15 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
46 Kurnik Peter HK Luftarji 16 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
47 Bajželj Iztok HK Luftarji 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
48 Starič Aleš Masters Team Slovenija 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
49 Letonja Igor Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
50 Pajnič Uroš Masters Team Slovenija 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
51 Urbanija Mike RCU Jesenice 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
52 Grum Dejan Masters Team Slovenija 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
53 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
54 Remar Aleš RCU Jesenice 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
55 Bremec Miha RCU Jesenice 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
56 Mrak Rok HK Tajflni 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
57 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
58 Zupančič Nace Masters Team Slovenija 11 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
59 Jemec Nejc HK Tajflni 12 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
60 Grum Damjan Masters Team Slovenija 12 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
61 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 14 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30