Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Cerar Klemen HK Prevoje 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
2 Manfreda Marjan RCU Jesenice 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
3 Erman Matevž RCU Jesenice 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
4 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
7 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
8 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Sotlar Maj HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Cerar Jan HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
13 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Kosmač Luka HK Luftarji 3 03:00 04:00 00:00 00:00 10:00 27:00
2 Bremec Miha RCU Jesenice 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
3 Zupančič Nace Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Berlisk Nejc RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Erman Matevž RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Žnidar Andraž HK Tajflni 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
7 Bergant Tomaž RCU Jesenice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
8 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Breznik Janez Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Grum Dejan Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Vukovič Jaka HK Luftarji 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 14 04:30 04:00 00:00 10:00 00:00 18:30
2 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 14 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
3 Cerar Klemen HK Prevoje 15 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
4 Žnidar Andraž HK Tajflni 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
5 Cerar Jan HK Prevoje 18 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
6 Sotlar Maj HK Prevoje 17 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
7 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 5 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
8 Zarnik Gašper HK Prevoje 12 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
9 Pugelj Julijan HK Tajflni 13 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
10 Mubi Igor Masters Team Slovenija 16 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
11 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 8 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
12 Tirovič Matjaž HK Luftarji 8 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
13 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 9 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
14 Kosmač Luka HK Luftarji 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
15 Bergant Jure HK Luftarji 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
16 Jerše Nejc HK Tajflni 15 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
17 Oman Simon Masters Team Slovenija 17 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
18 Svetic Franci RCU Jesenice 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
19 Erman Matevž RCU Jesenice 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
20 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
21 Vukovič Jaka HK Luftarji 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
22 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
23 Breznik Janez Masters Team Slovenija 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
24 Tavželj Marko HK Tajflni 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
25 Markovič Jure HK Prevoje 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
26 Bergant Tomaž RCU Jesenice 7 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
27 Jeglič Matej HK Prevoje 10 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
28 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 14 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
29 Markovič Rok HK Tajflni 14 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
30 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 14 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
31 Berlisk Nejc RCU Jesenice 15 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
32 Mušič Jure HK Prevoje 18 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
33 Markovič Blaž HK Prevoje 18 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
34 Bergant Anže RCU Jesenice 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
35 Dernač Miha HK Tajflni 6 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
36 Vesel Nejc HK Prevoje 8 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
37 Židan Andrej RCU Jesenice 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
38 Petrič Rok HK Luftarji 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
39 Petrič Nejc HK Luftarji 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
40 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
41 Kurnik Andrej HK Luftarji 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
42 Kurnik Luka HK Luftarji 13 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
43 Sodržnik Klemen HK Prevoje 13 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
44 Nakrst Blaž HK Prevoje 14 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
45 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 15 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
46 Kurnik Peter HK Luftarji 16 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
47 Cerar Primož HK Prevoje 17 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
48 Bajželj Iztok HK Luftarji 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
49 Starič Aleš Masters Team Slovenija 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
50 Letonja Igor Masters Team Slovenija 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
51 Cerar Jure RCU Jesenice 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
52 Pajnič Uroš Masters Team Slovenija 6 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
53 Urbanija Mike RCU Jesenice 7 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
54 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
55 Remar Aleš RCU Jesenice 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
56 Bremec Miha RCU Jesenice 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
57 Mrak Rok HK Tajflni 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
58 Grum Dejan Masters Team Slovenija 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
59 Zupančič Igor RCU Jesenice 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
60 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 11 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
61 Jemec Nejc HK Tajflni 12 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
62 Zupančič Nace Masters Team Slovenija 13 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
63 Grum Damjan Masters Team Slovenija 14 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30