Najboljši podajalci - Tekma za 3. mesto

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG



Najboljši podajalci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 3 1 5 6 0 0
2 Ankerst Jaka RCU Jesenice 2 1 4 5 0 0
3 Erman Matevž RCU Jesenice 3 0 4 4 0 0
4 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 3 0 4 4 0 0
5 Brus Miha RCU Jesenice 3 3 3 6 0 0
6 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 3 1 3 4 0 0
7 Koblar Gregor RCU Jesenice 2 3 2 5 0 0
8 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 2 2 2 4 0 0
9 Kralj Matic RCU Jesenice 2 1 2 3 1 0
10 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 1 2 3 0 0
11 Kalan Luka RCU Jesenice 2 0 2 2 0 0
12 Logar Miha RCU Jesenice 2 2 1 3 0 0
13 Berlisk Nejc RCU Jesenice 2 2 1 3 0 0
14 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 3 2 1 3 1 0
15 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
16 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
17 Vedlin Domen HK Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
18 Manfreda Marjan RCU Jesenice 2 2 0 2 1 0
19 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 2 0 2 1 0
20 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 3 2 0 2 0 0
21 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Kralj Matic RCU Jesenice 2 0 9 9 0 0
2 Erman Matevž RCU Jesenice 3 4 7 11 0 0
3 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 3 7 10 2 0
4 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 2 3 6 9 0 0
5 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 2 4 4 8 1 0
6 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 4 4 8 2 0
7 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 2 4 6 0 0
8 Sodržnik Klemen HK Prevoje 3 2 4 6 0 0
9 Židan Andrej RCU Jesenice 3 4 3 7 0 0
10 Cerar Primož HK Prevoje 3 1 3 4 0 0
11 Berlisk Nejc RCU Jesenice 3 0 3 3 0 0
12 Markovič Jure HK Prevoje 3 4 2 6 0 0
13 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 2 2 2 4 1 0
14 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 2 2 2 4 0 0
15 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 2 2 2 4 1 0
16 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 2 2 2 4 1 0
17 Cerar Jan HK Prevoje 3 2 2 4 0 0
18 Zupančič Igor RCU Jesenice 1 0 2 2 0 0
19 Cerar Klemen HK Prevoje 2 0 2 2 0 0
20 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 3 1 4 1 0
21 Ankerst Jaka RCU Jesenice 2 3 1 4 1 0
22 Sotlar Maj HK Prevoje 3 2 1 3 0 0
23 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
24 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 2 1 1 2 0 0
25 Bergant Tomaž RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
26 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
27 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
28 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 2 0 1 1 0 0
29 Mubi Igor Masters Team Slovenija 2 0 1 1 0 0
30 Letonja Igor Masters Team Slovenija 2 0 1 1 0 0
31 Zarnik Gašper HK Prevoje 3 0 1 1 0 0
32 Nakrst Blaž HK Prevoje 3 0 1 1 0 0
33 Markovič Blaž HK Prevoje 3 3 0 3 0 0
34 Manfreda Marjan RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0
35 Bremec Miha RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0
36 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 2 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Berlisk Nejc RCU Jesenice 2 0 6 6 0 0
2 Manfreda Marjan RCU Jesenice 2 3 5 8 0 0
3 Mubi Igor Masters Team Slovenija 3 3 5 8 2 0
4 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 3 3 4 7 0 0
5 Petrič Nejc HK Luftarji 3 1 4 5 0 0
6 Bergant Jure HK Luftarji 3 0 4 4 0 0
7 Grum Dejan Masters Team Slovenija 3 2 3 5 0 0
8 Ahačič Anže HK Luftarji 3 1 3 4 1 0
9 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 1 0 3 3 0 0
10 Erman Matevž RCU Jesenice 2 7 2 9 0 0
11 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 3 2 2 4 1 0
12 Zupančič Igor RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
13 Bremec Miha RCU Jesenice 2 1 2 3 0 0
14 Petrič Rok HK Luftarji 3 0 2 2 0 0
15 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 3 5 1 6 1 0
16 Grum Damjan Masters Team Slovenija 3 3 1 4 0 0
17 Židan Andrej RCU Jesenice 1 2 1 3 0 0
18 Breznik Janez Masters Team Slovenija 3 2 1 3 0 0
19 Kosmač Luka HK Luftarji 3 2 1 3 1 0
20 Gaber Matej HK Tajflni 2 1 1 2 0 0
21 Kurnik Peter HK Luftarji 3 1 1 2 0 0
22 Pugelj Julijan HK Tajflni 1 0 1 1 0 0
23 Hafner Boštjan HK Tajflni 2 0 1 1 0 0
24 Kurnik Andrej HK Luftarji 3 3 0 3 0 0
25 Vukovič Jaka HK Luftarji 3 2 0 2 0 0
26 Žnidar Andraž HK Tajflni 2 1 0 1 1 0
27 Jemec Nejc HK Tajflni 2 1 0 1 0 0
28 Bergant Tomaž RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Redni del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 10 15 25 40 0 0
2 Berlisk Nejc RCU Jesenice 13 8 22 30 0 0
3 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 13 11 21 32 0 0
4 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 11 18 18 36 0 0
5 Kurnik Peter HK Luftarji 16 23 14 37 3 1
6 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 10 13 13 26 2 0
7 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 9 7 13 20 0 0
8 Sotlar Maj HK Prevoje 14 6 12 18 1 0
9 Petrič Nejc HK Luftarji 11 10 11 21 3 0
10 Sodržnik Klemen HK Prevoje 12 11 10 21 1 2
11 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 12 4 10 14 0 0
12 Mubi Igor Masters Team Slovenija 13 1 10 11 0 0
13 Erman Matevž RCU Jesenice 10 16 9 25 1 0
14 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 14 12 9 21 0 0
15 Žnidar Andraž HK Tajflni 17 12 9 21 2 0
16 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 13 11 9 20 0 0
17 Vukovič Jaka HK Luftarji 13 11 9 20 0 0
18 Kosmač Luka HK Luftarji 12 5 9 14 2 0
19 Nakrst Blaž HK Prevoje 12 2 9 11 0 0
20 Pugelj Julijan HK Tajflni 13 20 8 28 1 0
21 Jemec Nejc HK Tajflni 12 13 8 21 1 0
22 Remar Aleš RCU Jesenice 7 10 8 18 0 0
23 Oman Simon Masters Team Slovenija 14 9 8 17 1 0
24 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 5 5 7 12 0 0
25 Gaber Matej HK Tajflni 15 4 7 11 1 0
26 Zarnik Gašper HK Prevoje 9 3 7 10 1 0
27 Jerše Nejc HK Tajflni 15 2 7 9 1 0
28 Cerar Klemen HK Prevoje 13 12 6 18 0 3
29 Bremec Miha RCU Jesenice 8 6 6 12 2 1
30 Bergant Jure HK Luftarji 12 5 6 11 0 0
31 Tavželj Marko HK Tajflni 15 5 6 11 0 0
32 Markovič Rok HK Tajflni 14 4 6 10 0 0
33 Cerar Jan HK Prevoje 15 4 6 10 0 1
34 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 8 3 6 9 0 0
35 Cerar Primož HK Prevoje 15 3 6 9 0 0
36 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 11 17 5 22 0 0
37 Židan Andrej RCU Jesenice 8 6 5 11 2 0
38 Ahačič Anže HK Luftarji 5 4 5 9 0 0
39 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 7 4 5 9 0 0
40 Svetic Franci RCU Jesenice 7 2 5 7 1 0
41 Kurnik Andrej HK Luftarji 12 2 5 7 0 0
42 Zupančič Nace Masters Team Slovenija 11 0 5 5 0 0
43 Markovič Jure HK Prevoje 15 19 4 23 3 1
44 Manfreda Marjan RCU Jesenice 5 5 4 9 1 0
45 Grum Damjan Masters Team Slovenija 12 5 4 9 0 0
46 Tirovič Matjaž HK Luftarji 8 4 4 8 0 0
47 Breznik Janez Masters Team Slovenija 12 3 4 7 0 0
48 Zupančič Igor RCU Jesenice 8 2 4 6 0 0
49 Petrič Rok HK Luftarji 11 1 4 5 0 0
50 Kurnik Luka HK Luftarji 13 5 3 8 0 0
51 Brus Aleš HK Tajflni 7 4 3 7 0 0
52 Dernač Miha HK Tajflni 6 3 3 6 0 0
53 Mrak Rok HK Tajflni 9 2 3 5 0 0
54 Bergant Anže RCU Jesenice 5 1 3 4 0 0
55 Mušič Jure HK Prevoje 15 1 3 4 0 0
56 Markovič Blaž HK Prevoje 15 1 3 4 0 0
57 Grum Dejan Masters Team Slovenija 7 0 3 3 0 0
58 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 11 6 2 8 1 0
59 Sovec Nace HK Prevoje 15 3 2 5 0 0
60 Leben* David* HK Dinamiti Horjul 4 2 2 4 1 0
61 Zdešar Jaka HK Dinamiti Horjul 4 1 2 3 0 0
62 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 8 1 2 3 0 0
63 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 2 2 0 0
64 Riga Aljaž HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
65 Bergant Tomaž RCU Jesenice 6 3 1 4 0 0
66 Cerar Gašper RCU Jesenice 4 2 1 3 0 0
67 Urbanija Janko RCU Jesenice 2 1 1 2 0 0
68 Vesel Nejc HK Prevoje 8 1 1 2 0 0
69 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
70 Cerar Jure RCU Jesenice 2 0 1 1 0 0
71 Letonja Igor Masters Team Slovenija 3 0 1 1 0 0
72 Urbanija Mike RCU Jesenice 5 0 1 1 0 0
73 Pajnič Uroš Masters Team Slovenija 5 0 1 1 0 0
74 Vedlin Domen HK Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
75 Hafner Boštjan HK Tajflni 8 2 0 2 1 0
76 Bajželj Iztok HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
77 Logar* Miha* HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0