Najboljši strelci - Tekma za 3. mesto

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG



Najboljši strelci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Brus Miha RCU Jesenice 3 3 3 6 0 0
2 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 3 1 5 6 0 0
3 Koblar Gregor RCU Jesenice 2 3 2 5 0 0
4 Ankerst Jaka RCU Jesenice 2 1 4 5 0 0
5 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 2 2 2 4 0 0
6 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 3 1 3 4 0 0
7 Erman Matevž RCU Jesenice 3 0 4 4 0 0
8 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 3 0 4 4 0 0
9 Logar Miha RCU Jesenice 2 2 1 3 0 0
10 Berlisk Nejc RCU Jesenice 2 2 1 3 0 0
11 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 3 2 1 3 1 0
12 Kralj Matic RCU Jesenice 2 1 2 3 1 0
13 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 1 2 3 0 0
14 Vedlin Domen HK Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
15 Manfreda Marjan RCU Jesenice 2 2 0 2 1 0
16 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 2 0 2 1 0
17 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 3 2 0 2 0 0
18 Kalan Luka RCU Jesenice 2 0 2 2 0 0
19 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0
20 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
21 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0



Najboljši strelci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Erman Matevž RCU Jesenice 3 4 7 11 0 0
2 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 2 3 7 10 2 0
3 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 2 3 6 9 0 0
4 Kralj Matic RCU Jesenice 2 0 9 9 0 0
5 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 2 4 4 8 1 0
6 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 4 4 8 2 0
7 Židan Andrej RCU Jesenice 3 4 3 7 0 0
8 Markovič Jure HK Prevoje 3 4 2 6 0 0
9 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 2 4 6 0 0
10 Sodržnik Klemen HK Prevoje 3 2 4 6 0 0
11 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 3 1 4 1 0
12 Ankerst Jaka RCU Jesenice 2 3 1 4 1 0
13 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 2 2 2 4 1 0
14 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 2 2 2 4 0 0
15 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 2 2 2 4 1 0
16 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 2 2 2 4 1 0
17 Cerar Jan HK Prevoje 3 2 2 4 0 0
18 Cerar Primož HK Prevoje 3 1 3 4 0 0
19 Markovič Blaž HK Prevoje 3 3 0 3 0 0
20 Sotlar Maj HK Prevoje 3 2 1 3 0 0
21 Berlisk Nejc RCU Jesenice 3 0 3 3 0 0
22 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
23 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 2 1 1 2 0 0
24 Zupančič Igor RCU Jesenice 1 0 2 2 0 0
25 Cerar Klemen HK Prevoje 2 0 2 2 0 0
26 Manfreda Marjan RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0
27 Bremec Miha RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0
28 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 2 1 0 1 0 0
29 Bergant Tomaž RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
30 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
31 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
32 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 2 0 1 1 0 0
33 Mubi Igor Masters Team Slovenija 2 0 1 1 0 0
34 Letonja Igor Masters Team Slovenija 2 0 1 1 0 0
35 Zarnik Gašper HK Prevoje 3 0 1 1 0 0
36 Nakrst Blaž HK Prevoje 3 0 1 1 0 0



Najboljši strelci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Erman Matevž RCU Jesenice 2 7 2 9 0 0
2 Manfreda Marjan RCU Jesenice 2 3 5 8 0 0
3 Mubi Igor Masters Team Slovenija 3 3 5 8 2 0
4 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 3 3 4 7 0 0
5 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 3 5 1 6 1 0
6 Berlisk Nejc RCU Jesenice 2 0 6 6 0 0
7 Grum Dejan Masters Team Slovenija 3 2 3 5 0 0
8 Petrič Nejc HK Luftarji 3 1 4 5 0 0
9 Grum Damjan Masters Team Slovenija 3 3 1 4 0 0
10 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 3 2 2 4 1 0
11 Ahačič Anže HK Luftarji 3 1 3 4 1 0
12 Bergant Jure HK Luftarji 3 0 4 4 0 0
13 Kurnik Andrej HK Luftarji 3 3 0 3 0 0
14 Židan Andrej RCU Jesenice 1 2 1 3 0 0
15 Breznik Janez Masters Team Slovenija 3 2 1 3 0 0
16 Kosmač Luka HK Luftarji 3 2 1 3 1 0
17 Zupančič Igor RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
18 Bremec Miha RCU Jesenice 2 1 2 3 0 0
19 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 1 0 3 3 0 0
20 Vukovič Jaka HK Luftarji 3 2 0 2 0 0
21 Gaber Matej HK Tajflni 2 1 1 2 0 0
22 Kurnik Peter HK Luftarji 3 1 1 2 0 0
23 Petrič Rok HK Luftarji 3 0 2 2 0 0
24 Žnidar Andraž HK Tajflni 2 1 0 1 1 0
25 Jemec Nejc HK Tajflni 2 1 0 1 0 0
26 Bergant Tomaž RCU Jesenice 2 1 0 1 0 0
27 Pugelj Julijan HK Tajflni 1 0 1 1 0 0
28 Hafner Boštjan HK Tajflni 2 0 1 1 0 0



Najboljši strelci - Redni del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 10 15 25 40 0 0
2 Kurnik Peter HK Luftarji 16 23 14 37 3 1
3 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 11 18 18 36 0 0
4 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 13 11 21 32 0 0
5 Berlisk Nejc RCU Jesenice 13 8 22 30 0 0
6 Pugelj Julijan HK Tajflni 13 20 8 28 1 0
7 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 10 13 13 26 2 0
8 Erman Matevž RCU Jesenice 10 16 9 25 1 0
9 Markovič Jure HK Prevoje 15 19 4 23 3 1
10 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 11 17 5 22 0 0
11 Jemec Nejc HK Tajflni 12 13 8 21 1 0
12 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 14 12 9 21 0 0
13 Žnidar Andraž HK Tajflni 17 12 9 21 2 0
14 Sodržnik Klemen HK Prevoje 12 11 10 21 1 2
15 Petrič Nejc HK Luftarji 11 10 11 21 3 0
16 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 13 11 9 20 0 0
17 Vukovič Jaka HK Luftarji 13 11 9 20 0 0
18 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 9 7 13 20 0 0
19 Cerar Klemen HK Prevoje 13 12 6 18 0 3
20 Remar Aleš RCU Jesenice 7 10 8 18 0 0
21 Sotlar Maj HK Prevoje 14 6 12 18 1 0
22 Oman Simon Masters Team Slovenija 14 9 8 17 1 0
23 Kosmač Luka HK Luftarji 12 5 9 14 2 0
24 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 12 4 10 14 0 0
25 Bremec Miha RCU Jesenice 8 6 6 12 2 1
26 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 5 5 7 12 0 0
27 Židan Andrej RCU Jesenice 8 6 5 11 2 0
28 Bergant Jure HK Luftarji 12 5 6 11 0 0
29 Tavželj Marko HK Tajflni 15 5 6 11 0 0
30 Gaber Matej HK Tajflni 15 4 7 11 1 0
31 Nakrst Blaž HK Prevoje 12 2 9 11 0 0
32 Mubi Igor Masters Team Slovenija 13 1 10 11 0 0
33 Markovič Rok HK Tajflni 14 4 6 10 0 0
34 Cerar Jan HK Prevoje 15 4 6 10 0 1
35 Zarnik Gašper HK Prevoje 9 3 7 10 1 0
36 Manfreda Marjan RCU Jesenice 5 5 4 9 1 0
37 Grum Damjan Masters Team Slovenija 12 5 4 9 0 0
38 Ahačič Anže HK Luftarji 5 4 5 9 0 0
39 Ravnihar Nejc RCU Jesenice 7 4 5 9 0 0
40 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 8 3 6 9 0 0
41 Cerar Primož HK Prevoje 15 3 6 9 0 0
42 Jerše Nejc HK Tajflni 15 2 7 9 1 0
43 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 11 6 2 8 1 0
44 Kurnik Luka HK Luftarji 13 5 3 8 0 0
45 Tirovič Matjaž HK Luftarji 8 4 4 8 0 0
46 Brus Aleš HK Tajflni 7 4 3 7 0 0
47 Breznik Janez Masters Team Slovenija 12 3 4 7 0 0
48 Svetic Franci RCU Jesenice 7 2 5 7 1 0
49 Kurnik Andrej HK Luftarji 12 2 5 7 0 0
50 Dernač Miha HK Tajflni 6 3 3 6 0 0
51 Zupančič Igor RCU Jesenice 8 2 4 6 0 0
52 Sovec Nace HK Prevoje 15 3 2 5 0 0
53 Mrak Rok HK Tajflni 9 2 3 5 0 0
54 Petrič Rok HK Luftarji 11 1 4 5 0 0
55 Zupančič Nace Masters Team Slovenija 11 0 5 5 0 0
56 Bergant Tomaž RCU Jesenice 6 3 1 4 0 0
57 Leben* David* HK Dinamiti Horjul 4 2 2 4 1 0
58 Bergant Anže RCU Jesenice 5 1 3 4 0 0
59 Mušič Jure HK Prevoje 15 1 3 4 0 0
60 Markovič Blaž HK Prevoje 15 1 3 4 0 0
61 Cerar Gašper RCU Jesenice 4 2 1 3 0 0
62 Zdešar Jaka HK Dinamiti Horjul 4 1 2 3 0 0
63 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 8 1 2 3 0 0
64 Grum Dejan Masters Team Slovenija 7 0 3 3 0 0
65 Vedlin Domen HK Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
66 Hafner Boštjan HK Tajflni 8 2 0 2 1 0
67 Urbanija Janko RCU Jesenice 2 1 1 2 0 0
68 Vesel Nejc HK Prevoje 8 1 1 2 0 0
69 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 2 2 0 0
70 Riga Aljaž HK Luftarji 1 0 2 2 0 0
71 Bajželj Iztok HK Luftarji 1 1 0 1 0 0
72 Logar* Miha* HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
73 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
74 Cerar Jure RCU Jesenice 2 0 1 1 0 0
75 Letonja Igor Masters Team Slovenija 3 0 1 1 0 0
76 Urbanija Mike RCU Jesenice 5 0 1 1 0 0
77 Pajnič Uroš Masters Team Slovenija 5 0 1 1 0 0