Razpored tekem - Finale

Zadnji izidi

#3, 19.05.2019, 18:00, Športni park Horjul
HK Žirafe
Pavza
#2, 17.05.2019, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
Pavza
#1, 10.05.2019, 19:15, RCU Lukovica
Pavza
HK Žirafe

Razpored tekem - Tekma za 3. mesto

Zadnji izidi

#1, 12.05.2019, 17:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Dolenjske Toplice

Razpored tekem - Polfinale

Zadnji izidi

#4, 26.04.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
HK Žirafe
#3, 26.04.2019, 18:00, RCU Lukovica
Pavza
HK Vrhpolje mladi
#2, 16.04.2019, 20:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Pavza
#1, 12.04.2019, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
HK Dolenjske Toplice

Razpored tekem - Četrtfinale

Zadnji izidi

#11, 07.04.2019, 22:00, RCU Lukovica
Pavza
IHK Golazen
#10, 07.04.2019, 20:30, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
ŠD Sršeni
#9, 07.04.2019, 17:30, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
HK Dolenjske Toplice
#6, 05.04.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
IHK Mufloni Tolmin
#8, 05.04.2019, 20:30, Športni park Horjul
IHK Golazen
Pavza
#7, 05.04.2019, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#5, 05.04.2019, 18:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Vrhpolje mladi
#2, 29.03.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
ŠD Sršeni
#4, 29.03.2019, 20:30, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
HK Dolenjske Toplice
#3, 29.03.2019, 19:15, Športni park Horjul
HK Žirafe
TNT Dinamiti Horjul
#1, 29.03.2019, 18:00, RCU Lukovica
Pavza
IHK Golazen

Razpored tekem - Redni del

Zadnji izidi

#92, 09.03.2019, 12:15, RCU Lukovica
HK Žirafe
Pavza
#91, 09.03.2019, 11:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
ŠD Sršeni
#89, 08.03.2019, 21:45, Športni park Horjul
IHK Golazen
Mladi Dinamiti Horjul
#90, 08.03.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
Sharks Team
#88, 08.03.2019, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
IHK Mufloni Tolmin
#87, 08.03.2019, 18:00, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
IHK Golazen
#83, 01.03.2019, 21:45, Športni park Horjul
Sharks Team
TNT Dinamiti Horjul
#86, 01.03.2019, 19:15, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Dolenjske Toplice
#84, 01.03.2019, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#85, 01.03.2019, 18:00, RCU Lukovica
Pavza
HK Vrhpolje mladi
#82, 23.02.2019, 12:15, RCU Lukovica
Sharks Team
ŠD Sršeni
#81, 23.02.2019, 11:00, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Mladi Dinamiti Horjul
#80, 22.02.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Žirafe
IHK Mufloni Tolmin
#78, 22.02.2019, 20:30, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
Pavza
#77, 22.02.2019, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
IHK Golazen
#79, 22.02.2019, 18:00, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
HK Vrhpolje mladi
#76, 15.02.2019, 21:45, RCU Lukovica
Pavza
Sharks Team
#75, 15.02.2019, 20:30, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Dolenjske Toplice
#74, 15.02.2019, 19:15, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
TNT Dinamiti Horjul
#73, 15.02.2019, 18:00, Športni park Horjul
IHK Golazen
HK Žirafe
#67, 02.02.2019, 13:30, RCU Lukovica
Sharks Team
Mladi Dinamiti Horjul
#72, 02.02.2019, 12:15, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
IHK Golazen
#71, 02.02.2019, 11:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
Pavza
#70, 01.02.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
IHK Mufloni Tolmin
#68, 01.02.2019, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Žirafe
#69, 01.02.2019, 18:00, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
Sharks Team
#64, 25.01.2019, 20:30, Športni park Horjul
Pavza
TNT Dinamiti Horjul
#66, 25.01.2019, 20:30, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Dolenjske Toplice
#63, 25.01.2019, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
ŠD Sršeni
#65, 25.01.2019, 18:00, RCU Lukovica
HK Žirafe
HK Vrhpolje mladi
#62, 19.01.2019, 12:15, RCU Lukovica
TNT Dinamiti Horjul
HK Vrhpolje mladi
#61, 19.01.2019, 11:00, RCU Lukovica
Sharks Team
IHK Golazen
#60, 18.01.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
HK Žirafe
#58, 18.01.2019, 20:30, Športni park Horjul
Pavza
Mladi Dinamiti Horjul
#59, 18.01.2019, 19:15, Športni park Horjul
ŠD Sršeni
IHK Mufloni Tolmin
#57, 18.01.2019, 18:00, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
Pavza
#44, 13.01.2019, 17:15, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Vrhpolje mladi
#43, 13.01.2019, 16:00, Športni park Horjul
IHK Golazen
TNT Dinamiti Horjul
#53, 11.01.2019, 21:45, Športni park Horjul
HK Žirafe
Sharks Team
#56, 11.01.2019, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Dolenjske Toplice
#54, 11.01.2019, 20:30, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
TNT Dinamiti Horjul
#55, 11.01.2019, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
ŠD Sršeni
#47, 09.01.2019, 20:30, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
Pavza
#45, 09.01.2019, 18:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
Sharks Team
#52, 05.01.2019, 12:15, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Žirafe
#51, 05.01.2019, 11:00, RCU Lukovica
Pavza
IHK Golazen
#49, 04.01.2019, 21:45, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
IHK Mufloni Tolmin
#48, 04.01.2019, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
HK Dolenjske Toplice
#46, 04.01.2019, 19:15, Športni park Horjul
IHK Mufloni Tolmin
HK Žirafe
#50, 04.01.2019, 18:00, RCU Lukovica
Sharks Team
HK Vrhpolje mladi
#39, 15.12.2018, 16:00, RCU Lukovica
HK Žirafe
IHK Golazen
#42, 14.12.2018, 21:45, RCU Lukovica
Sharks Team
Pavza
#41, 14.12.2018, 20:30, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
HK Dolenjske Toplice
#40, 14.12.2018, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
ŠD Sršeni
#31, 08.12.2018, 13:30, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
Mladi Dinamiti Horjul
#38, 08.12.2018, 12:15, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Vrhpolje mladi
#37, 08.12.2018, 11:00, RCU Lukovica
Pavza
ŠD Sršeni
#36, 07.12.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
IHK Mufloni Tolmin
#34, 07.12.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Žirafe
TNT Dinamiti Horjul
#33, 07.12.2018, 19:15, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
Sharks Team
#35, 07.12.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
IHK Mufloni Tolmin
#32, 30.11.2018, 21:45, RCU Lukovica
IHK Golazen
HK Dolenjske Toplice
#30, 30.11.2018, 19:15, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
Pavza
#29, 30.11.2018, 18:00, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
HK Žirafe
#28, 24.11.2018, 13:30, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
Sharks Team
#27, 24.11.2018, 12:15, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
HK Žirafe
#26, 24.11.2018, 11:00, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
ŠD Sršeni
#24, 23.11.2018, 19:15, Športni park Horjul
HK Vrhpolje mladi
TNT Dinamiti Horjul
#23, 23.11.2018, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
Pavza
#25, 23.11.2018, 18:00, RCU Lukovica
IHK Golazen
Sharks Team
#22, 16.11.2018, 21:45, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
HK Dolenjske Toplice
#20, 16.11.2018, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
#19, 16.11.2018, 18:00, Športni park Horjul
Sharks Team
HK Žirafe
#21, 16.11.2018, 18:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
IHK Golazen
#18, 10.11.2018, 13:30, RCU Lukovica
Pavza
IHK Mufloni Tolmin
#17, 10.11.2018, 12:15, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Sharks Team
#16, 10.11.2018, 11:00, RCU Lukovica
IHK Mufloni Tolmin
Mladi Dinamiti Horjul
#15, 09.11.2018, 19:15, RCU Lukovica
HK Dolenjske Toplice
TNT Dinamiti Horjul
#13, 09.11.2018, 18:00, Športni park Horjul
IHK Golazen
Pavza
#14, 09.11.2018, 18:00, RCU Lukovica
HK Žirafe
ŠD Sršeni
#10, 26.10.2018, 21:45, Športni park Horjul
Pavza
HK Žirafe
#12, 26.10.2018, 21:45, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Dolenjske Toplice
#8, 26.10.2018, 20:30, Športni park Horjul
TNT Dinamiti Horjul
Sharks Team
#9, 26.10.2018, 18:00, Športni park Horjul
Mladi Dinamiti Horjul
IHK Golazen
#11, 26.10.2018, 18:00, RCU Lukovica
ŠD Sršeni
HK Vrhpolje mladi
#7, 20.10.2018, 13:30, RCU Lukovica
IHK Golazen
IHK Mufloni Tolmin
#6, 20.10.2018, 12:15, RCU Lukovica
HK Vrhpolje mladi
Pavza
#5, 20.10.2018, 11:00, RCU Lukovica
TNT Dinamiti Horjul
IHK Mufloni Tolmin
#3, 19.10.2018, 20:30, Športni park Horjul
HK Dolenjske Toplice
Sharks Team
#1, 19.10.2018, 18:00, Športni park Horjul
HK Žirafe
Mladi Dinamiti Horjul