Najbolj kaznovani igralci - Finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Cerar Klemen Pavza 1 01:30 04:00 00:00 00:00 10:00 15:30
2 Habbas Žiga HK Žirafe 1 01:30 04:00 00:00 00:00 10:00 15:30
3 Korbar Gašper Pavza 3 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
4 Belina Uroš HK Žirafe 3 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
5 Kompoljsek Andraz Pavza 3 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
6 Mrzlikar Timon HK Žirafe 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
7 Ilovar Nejc Pavza 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
8 Igličar Janez HK Žirafe 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
9 Korošic Matic HK Žirafe 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
10 Snoj Tadej HK Žirafe 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
11 Kaimel Klemen Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Mally Gal Pavza 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
13 Bačnik Primož HK Žirafe 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
14 Peklaj Gašper HK Žirafe 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
15 Jerič David Pavza 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
16 Fabijan Rok Pavza 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Tekma za 3. mesto

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 1 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
2 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
3 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Ilovar Nejc Pavza 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
2 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
3 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
4 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
5 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
6 Belina Uroš HK Žirafe 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
7 Kompoljsek Andraz Pavza 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
8 Cerar Klemen Pavza 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
9 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
10 Korošic Matic HK Žirafe 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
12 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
13 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
14 Bačnik Primož HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
15 Peklaj Gašper HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
16 Igličar Janez HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
17 Mally Gal Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
18 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
19 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
20 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
21 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Miljuš Jure ŠD Sršeni 3 01:30 04:00 00:00 10:00 00:00 15:30
2 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 3 00:00 04:00 00:00 10:00 00:00 14:00
3 Leben David TNT Dinamiti Horjul 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
4 Lepša Anže ŠD Sršeni 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
5 Šalamija Rok HK Žirafe 2 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
6 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 3 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
7 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 3 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
8 Bassanese Jaka IHK Golazen 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
9 Korošic Matic HK Žirafe 2 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
10 Števančec Tadej IHK Golazen 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
11 Jerič David Pavza 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
12 Novak Blaž ŠD Sršeni 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
13 Burnik Blaž ŠD Sršeni 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
14 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
15 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
16 Simčič Miha IHK Mufloni Tolmin 3 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
17 Petrovčič Matej Pavza 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
18 Belina Uroš HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
19 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
20 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
21 Kompoljsek Andraz Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
22 Ilovar Nejc Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
23 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
24 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
25 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
26 Habbas Žiga HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
27 Kert Gregor IHK Golazen 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
28 Verdnik Gregor IHK Golazen 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
29 Primc Blaž IHK Golazen 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
30 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
31 Židan Gal ŠD Sršeni 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
32 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
33 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
34 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
35 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
36 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
37 Mavrar Žiga IHK Mufloni Tolmin 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 13 15:00 00:00 00:00 10:00 00:00 35:00
2 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 13 12:00 00:00 10:00 10:00 00:00 32:00
3 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 13 13:30 04:00 00:00 00:00 10:00 27:30
4 Klement Nejc ŠD Sršeni 9 06:00 04:00 00:00 00:00 10:00 20:00
5 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 14 19:30 00:00 00:00 00:00 00:00 19:30
6 Korošic Matic HK Žirafe 17 19:30 00:00 00:00 00:00 00:00 19:30
7 Igličar Janez HK Žirafe 17 04:30 04:00 00:00 10:00 00:00 18:30
8 Sidici Federico IHK Mufloni Tolmin 13 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
9 Peršin Žiga ŠD Sršeni 13 15:00 00:00 00:00 00:00 00:00 15:00
10 Mrzlikar Timon HK Žirafe 17 15:00 00:00 00:00 00:00 00:00 15:00
11 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 17 15:00 00:00 00:00 00:00 00:00 15:00
12 Kert Gregor IHK Golazen 18 15:00 00:00 00:00 00:00 00:00 15:00
13 Brce Gašper Pavza 7 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 14:30
14 Oblak Matic Mladi Dinamiti Horjul 7 04:30 00:00 10:00 00:00 00:00 14:30
15 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 14 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
16 Cerar Klemen Pavza 16 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
17 Petrovčič Ožbej Mladi Dinamiti Horjul 17 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
18 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 18 13:30 00:00 00:00 00:00 00:00 13:30
19 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
20 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
21 Korbar Gašper Pavza 18 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
22 Borin Rok ŠD Sršeni 11 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
23 Meden Jure Sharks Team 14 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
24 Košir Žiga TNT Dinamiti Horjul 17 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
25 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 18 10:30 00:00 00:00 00:00 00:00 10:30
26 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 14 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
27 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 16 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
28 Kralj Tilen HK Dolenjske Toplice 17 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
29 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 17 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
30 Prebil Marcel TNT Dinamiti Horjul 17 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
31 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 18 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
32 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 18 09:00 00:00 00:00 00:00 00:00 09:00
33 Lepša Žan ŠD Sršeni 9 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
34 Burnik Blaž ŠD Sršeni 12 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
35 Habbas Žiga HK Žirafe 13 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
36 Miljuš Jure ŠD Sršeni 14 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
37 Cocozza Axel IHK Mufloni Tolmin 15 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
38 Peklaj Gašper HK Žirafe 16 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
39 Dakskobler Blaž IHK Mufloni Tolmin 17 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
40 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 17 07:30 00:00 00:00 00:00 00:00 07:30
41 Pezdevšek Bine Pavza 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
42 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
43 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
44 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
45 Primc Blaž IHK Golazen 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
46 Opeka Blaž Sharks Team 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
47 Verdnik Gregor IHK Golazen 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
48 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
49 Šalamija Rok HK Žirafe 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
50 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
51 Pakiž Rok Sharks Team 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
52 Simčič Miha IHK Mufloni Tolmin 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
53 Belina Uroš HK Žirafe 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
54 Miljuš Grega ŠD Sršeni 5 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
55 Bassanese Jaka IHK Golazen 6 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
56 Petrovčič Matej Pavza 7 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
57 Bešvir Blaž Sharks Team 8 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
58 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 8 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
59 Troha Mladen Pavza 10 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
60 Novak Blaž ŠD Sršeni 13 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
61 Janež Primož IHK Mufloni Tolmin 13 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
62 Drole Grega IHK Mufloni Tolmin 13 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
63 Plevel Žiga Sharks Team 15 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
64 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 15 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
65 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 15 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
66 Pajntar Damir IHK Golazen 15 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
67 Benedik Martin IHK Golazen 16 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
68 Goršič Tilen HK Dolenjske Toplice 16 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
69 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 17 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
70 Pejanovič Jernej HK Dolenjske Toplice 18 04:30 00:00 00:00 00:00 00:00 04:30
71 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
72 Dakskobler Miha IHK Mufloni Tolmin 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
73 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 4 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
74 Burgar Benjamin Sharks Team 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
75 Arandjus Tomaž ŠD Sršeni 5 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
76 Mervič Peter ŠD Sršeni 6 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
77 Cankar Rok Mladi Dinamiti Horjul 6 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
78 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
79 Drempetič Anže Sharks Team 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
80 Kert Robert IHK Golazen 9 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
81 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
82 Lepša Anže ŠD Sršeni 11 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
83 Jamnik Matej IHK Golazen 12 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
84 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 13 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
85 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 13 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
86 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 14 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
87 Vidic Gašper HK Žirafe 14 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
88 Mally Gal Pavza 15 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
89 Kuhar Klemen Sharks Team 16 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
90 Kaimel Klemen Pavza 16 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
91 Števančec Tadej IHK Golazen 17 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
92 Leben David TNT Dinamiti Horjul 17 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
93 Krapež Anže TNT Dinamiti Horjul 18 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
94 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 18 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
95 Samprt Matevž Sharks Team 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
96 Rogelja Jure TNT Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
97 Kompoljsek Andraz Pavza 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
98 Snoj Tadej HK Žirafe 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
99 Bassanese Luka IHK Golazen 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
100 Kavčič Boštjan IHK Mufloni Tolmin 2 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
101 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 3 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
102 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
103 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 4 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
104 Kuburič Dejan IHK Golazen 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
105 Svet Sašo Sharks Team 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
106 Zdešar Blaž Mladi Dinamiti Horjul 5 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
107 Logar Rok Mladi Dinamiti Horjul 6 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
108 Degano Nicolo IHK Mufloni Tolmin 8 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
109 Jerič David Pavza 9 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
110 Klančar Tine Sharks Team 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
111 Židan Gal ŠD Sršeni 10 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
112 Bačnik Primož HK Žirafe 13 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
113 Nawar Kranjec Anže TNT Dinamiti Horjul 16 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
114 Ilovar Matej Pavza 17 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
115 Mavrar Žiga IHK Mufloni Tolmin 17 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
116 Miklič Bor TNT Dinamiti Horjul 18 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30