Najboljši short-handed strelci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Kompoljsek Andraz Pavza 3 4 8 12 2 0
2 Snoj Tadej HK Žirafe 3 9 2 11 0 0
3 Igličar Janez HK Žirafe 3 5 5 10 2 0
4 Leben Luka Pavza 3 3 6 9 2 0
5 Ilovar Nejc Pavza 2 4 4 8 1 0
6 Jerič David Pavza 3 2 4 6 1 0
7 Kaimel Klemen Pavza 2 5 0 5 0 0
8 Mrzlikar Timon HK Žirafe 3 1 4 5 1 0
9 Habbas Žiga HK Žirafe 1 2 2 4 0 0
10 Vidic Gašper HK Žirafe 2 2 2 4 2 0
11 Šalamija Rok HK Žirafe 3 0 4 4 0 0
12 Korošic Matic HK Žirafe 3 3 1 4 0 0
13 Belina Uroš HK Žirafe 3 2 2 4 0 0
14 Cerar Klemen Pavza 1 2 0 2 0 0
15 Mally Gal Pavza 3 1 1 2 0 0
16 Bačnik Primož HK Žirafe 3 0 2 2 0 0
17 Peklaj Gašper HK Žirafe 3 0 2 2 0 0
18 Korbar Gašper Pavza 3 0 1 1 0 0



Najboljši short-handed strelci - Tekma za 3. mesto

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 0 1
2 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 0 0
3 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 1 0
4 Pejanovič Jernej HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 0 0
5 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 1 2 0 2 1 0
6 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0
7 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0
8 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 1 0 1 1 0 0
9 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 0
10 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 0 0
11 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0
12 Juteršek Nejc HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 0 0



Najboljši short-handed strelci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Leben Luka Pavza 2 3 5 8 0 1
2 Ilovar Nejc Pavza 2 2 5 7 0 1
3 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 2 4 2 6 0 1
4 Snoj Tadej HK Žirafe 2 10 6 16 1 0
5 Habbas Žiga HK Žirafe 2 5 5 10 1 0
6 Kaimel Klemen Pavza 2 8 1 9 0 0
7 Kompoljsek Andraz Pavza 2 5 3 8 1 0
8 Igličar Janez HK Žirafe 2 2 4 6 0 0
9 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 2 5 1 6 1 0
10 Korbar Gašper Pavza 2 1 4 5 0 0
11 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 1 2 2 4 0 0
12 Vidic Gašper HK Žirafe 2 3 1 4 0 0
13 Cerar Klemen Pavza 2 0 4 4 0 0
14 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 2 1 3 4 0 0
15 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 0 0
16 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 2 1 2 3 0 0
17 Belina Uroš HK Žirafe 2 1 2 3 1 0
18 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 2 1 2 3 0 0
19 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 2 3 0 3 0 0
20 Ilovar Matej Pavza 1 2 0 2 0 0
21 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 1 1 1 2 0 0
22 Peklaj Gašper HK Žirafe 2 1 1 2 0 0
23 Mrzlikar Timon HK Žirafe 2 0 2 2 0 0
24 Šalamija Rok HK Žirafe 2 0 2 2 0 0
25 Mally Gal Pavza 2 1 1 2 0 0
26 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0
27 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 1 0 1 1 0 0
28 Jerič David Pavza 2 0 1 1 0 0
29 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 2 1 0 1 0 0
30 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 2 0 1 1 0 0
31 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 2 0 1 1 0 0
32 Pejanovič Jernej HK Dolenjske Toplice 2 0 1 1 0 0
33 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 2 1 0 1 0 0



Najboljši short-handed strelci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 3 4 5 9 0 1
2 Mrzlikar Timon HK Žirafe 2 2 1 3 0 1
3 Vidic Gašper HK Žirafe 2 1 1 2 0 1
4 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 3 5 6 11 2 0
5 Miljuš Jure ŠD Sršeni 3 5 5 10 2 0
6 Igličar Janez HK Žirafe 2 6 3 9 1 0
7 Borin Rok ŠD Sršeni 2 5 3 8 2 0
8 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 3 3 4 7 1 0
9 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 3 1 6 7 0 0
10 Snoj Tadej HK Žirafe 2 3 3 6 0 0
11 Kompoljsek Andraz Pavza 2 2 4 6 0 0
12 Židan Gal ŠD Sršeni 3 2 4 6 0 0
13 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 3 4 2 6 1 0
14 Gogala Anže IHK Golazen 1 3 2 5 1 0
15 Habbas Žiga HK Žirafe 2 2 3 5 1 0
16 Ilovar Nejc Pavza 2 3 2 5 0 0
17 Leben Luka Pavza 2 3 2 5 0 0
18 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 3 4 1 5 2 0
19 Kert Gregor IHK Golazen 3 1 4 5 0 0
20 Bassanese Jaka IHK Golazen 2 3 1 4 1 0
21 Razinger Aleš IHK Golazen 3 2 2 4 0 0
22 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 3 1 3 4 0 0
23 Kert Robert IHK Golazen 3 0 4 4 0 0
24 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 3 2 2 4 0 0
25 Korošic Matic HK Žirafe 2 1 2 3 0 0
26 Belina Uroš HK Žirafe 2 0 3 3 0 0
27 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 2 2 1 3 0 0
28 Jamnik Matej IHK Golazen 2 2 1 3 0 0
29 Števančec Tadej IHK Golazen 3 1 2 3 0 0
30 Jerič David Pavza 3 1 2 3 0 0
31 Klement Nejc ŠD Sršeni 1 2 0 2 0 0
32 Bassanese Luka IHK Golazen 1 2 0 2 0 0
33 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 2 0 2 2 0 0
34 Pajntar Damir IHK Golazen 2 1 1 2 0 0
35 Miklič Bor TNT Dinamiti Horjul 2 2 0 2 0 0
36 Krapež Anže TNT Dinamiti Horjul 2 2 0 2 0 0
37 Košir Žiga TNT Dinamiti Horjul 2 0 2 2 0 0
38 Lepša Žan ŠD Sršeni 3 1 1 2 0 0
39 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 3 1 1 2 0 0
40 Primc Blaž IHK Golazen 3 2 0 2 0 0
41 Ilovar Matej Pavza 3 0 2 2 0 0
42 Simčič Miha IHK Mufloni Tolmin 3 2 0 2 0 0
43 Rihtar Andraž IHK Mufloni Tolmin 3 1 1 2 0 0
44 Drole Grega IHK Mufloni Tolmin 3 0 2 2 0 0
45 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 3 0 2 2 0 0
46 Peršin Žiga ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
47 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
48 Peklaj Gašper HK Žirafe 2 0 1 1 0 0
49 Šalamija Rok HK Žirafe 2 1 0 1 0 0
50 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 2 1 0 1 0 0
51 Prebil Marcel TNT Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
52 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
53 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 2 1 0 1 0 0
54 Kaimel Klemen Pavza 2 1 0 1 0 0
55 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
56 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 3 1 0 1 0 0
57 Dakskobler Blaž IHK Mufloni Tolmin 3 0 1 1 0 0
58 Lepša Anže ŠD Sršeni 3 1 0 1 0 0
59 Verdnik Gregor IHK Golazen 3 0 1 1 0 0
60 Pejanovič Jernej HK Dolenjske Toplice 3 1 0 1 0 0
61 Korbar Gašper Pavza 3 1 0 1 0 0
62 Fabijan Rok Pavza 3 1 0 1 0 0
63 Cerar Klemen Pavza 3 0 1 1 0 0
64 Janež Primož IHK Mufloni Tolmin 3 1 0 1 0 0
65 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 3 0 1 1 0 0
66 Mavrar Žiga IHK Mufloni Tolmin 3 1 0 1 0 0



Najboljši short-handed strelci - Redni del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 18 43 21 64 9 2
2 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 17 24 13 37 2 2
3 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 13 15 8 23 2 2
4 Igličar Janez HK Žirafe 17 30 22 52 6 1
5 Miljuš Jure ŠD Sršeni 14 26 11 37 7 1
6 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 14 18 11 29 3 1
7 Ilovar Matej Pavza 17 21 8 29 2 1
8 Židan Gal ŠD Sršeni 10 10 15 25 3 1
9 Korbar Gašper Pavza 18 10 15 25 1 1
10 Vidic Gašper HK Žirafe 14 16 6 22 2 1
11 Cerar Klemen Pavza 16 9 13 22 0 1
12 Plevel Žiga Sharks Team 15 7 12 19 1 1
13 Jerič David Pavza 9 8 7 15 1 1
14 Benedik Martin IHK Golazen 16 9 6 15 0 1
15 Ilovar Nejc Pavza 4 5 9 14 0 1
16 Bassanese Jaka IHK Golazen 6 8 4 12 2 1
17 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 9 7 5 12 2 1
18 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 13 3 6 9 0 1
19 Snoj Tadej HK Žirafe 2 3 4 7 0 1
20 Kaimel Klemen Pavza 16 39 11 50 4 0
21 Kert Gregor IHK Golazen 18 21 23 44 2 0
22 Habbas Žiga HK Žirafe 13 20 16 36 3 0
23 Borin Rok ŠD Sršeni 11 15 16 31 3 0
24 Korošic Matic HK Žirafe 17 21 9 30 3 0
25 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 13 12 17 29 1 0
26 Dakskobler Blaž IHK Mufloni Tolmin 17 4 25 29 0 0
27 Pejanovič Jernej HK Dolenjske Toplice 18 11 18 29 2 0
28 Kuhar Klemen Sharks Team 16 16 12 28 0 0
29 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 14 10 16 26 1 0
30 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 17 11 15 26 0 0
31 Leben David TNT Dinamiti Horjul 17 11 15 26 1 0
32 Nawar Kranjec Anže TNT Dinamiti Horjul 16 13 12 25 1 0
33 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 18 13 12 25 1 0
34 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 14 14 10 24 1 0
35 Šalamija Rok HK Žirafe 14 2 21 23 0 0
36 Mrzlikar Timon HK Žirafe 17 8 14 22 2 0
37 Jamnik Matej IHK Golazen 12 11 10 21 1 0
38 Petrovčič Ožbej Mladi Dinamiti Horjul 17 11 10 21 1 0
39 Pakiž Rok Sharks Team 15 14 6 20 3 0
40 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 17 11 8 19 0 0
41 Mavrar Žiga IHK Mufloni Tolmin 17 7 12 19 1 0
42 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 18 11 8 19 5 0
43 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 18 3 16 19 1 0
44 Lepša Žan ŠD Sršeni 9 8 10 18 1 0
45 Belina Uroš HK Žirafe 17 5 13 18 0 0
46 Simčič Miha IHK Mufloni Tolmin 17 5 13 18 1 0
47 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 17 12 6 18 1 0
48 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 11 4 13 17 0 0
49 Pajntar Damir IHK Golazen 15 9 8 17 0 0
50 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 15 10 7 17 1 0
51 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 17 9 8 17 2 0
52 Števančec Tadej IHK Golazen 17 8 8 16 1 0
53 Cocozza Axel IHK Mufloni Tolmin 15 7 8 15 0 0
54 Gogala Anže IHK Golazen 4 8 5 13 2 0
55 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 4 8 5 13 1 0
56 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 13 7 6 13 1 0
57 Primc Blaž IHK Golazen 10 6 6 12 0 0
58 Meden Jure Sharks Team 14 6 6 12 0 0
59 Mally Gal Pavza 15 3 9 12 0 0
60 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 15 4 8 12 0 0
61 Peklaj Gašper HK Žirafe 16 4 8 12 0 0
62 Goršič Tilen HK Dolenjske Toplice 16 5 7 12 0 0
63 Kralj Tilen HK Dolenjske Toplice 17 9 3 12 1 0
64 Prebil Marcel TNT Dinamiti Horjul 17 7 5 12 0 0
65 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 14 2 9 11 0 0
66 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 14 3 8 11 1 0
67 Košir Žiga TNT Dinamiti Horjul 17 8 3 11 0 0
68 Klement Nejc ŠD Sršeni 9 3 7 10 0 0
69 Blatnik Peter HK Dolenjske Toplice 9 5 5 10 2 0
70 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 14 2 8 10 0 0
71 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 16 2 8 10 0 0
72 Kompoljsek Andraz Pavza 2 3 6 9 0 0
73 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 4 6 3 9 0 0
74 Bešvir Blaž Sharks Team 8 4 5 9 0 0
75 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 13 5 4 9 0 0
76 Krapež Anže TNT Dinamiti Horjul 18 3 6 9 0 0
77 Burgar Benjamin Sharks Team 5 5 3 8 0 0
78 Degano Nicolo IHK Mufloni Tolmin 8 6 2 8 2 0
79 Lepša Anže ŠD Sršeni 11 5 3 8 1 0
80 Opeka Blaž Sharks Team 12 5 3 8 0 0
81 Novak Blaž ŠD Sršeni 13 7 1 8 1 0
82 Sidici Federico IHK Mufloni Tolmin 13 5 3 8 1 0
83 Janež Primož IHK Mufloni Tolmin 13 4 4 8 0 0
84 Rihtar Andraž IHK Mufloni Tolmin 13 6 1 7 1 0
85 Miklič Bor TNT Dinamiti Horjul 18 2 5 7 0 0
86 Drempetič Anže Sharks Team 9 3 3 6 0 0
87 Kert Robert IHK Golazen 9 2 4 6 0 0
88 Troha Mladen Pavza 10 2 4 6 0 0
89 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 10 1 5 6 0 0
90 Pirnar Marko HK Dolenjske Toplice 3 2 3 5 1 0
91 Dakskobler Miha IHK Mufloni Tolmin 4 4 1 5 1 0
92 Kuburič Dejan IHK Golazen 5 3 2 5 1 0
93 Finec Miha IHK Golazen 5 2 3 5 1 0
94 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 6 1 4 5 1 0
95 Fabijan Rok Pavza 7 4 1 5 0 0
96 Marguč Gašper TNT Dinamiti Horjul 8 2 3 5 0 0
97 Verdnik Gregor IHK Golazen 13 2 3 5 0 0
98 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 18 3 2 5 0 0
99 Burgar Tomaž Sharks Team 3 1 3 4 0 0
100 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 4 1 3 4 0 0
101 Klančar Nejc Sharks Team 4 2 2 4 0 0
102 Burnik Blaž ŠD Sršeni 12 0 4 4 0 0
103 Bassanese Luka IHK Golazen 2 1 2 3 0 0
104 Pezdevšek Bine Pavza 4 0 3 3 0 0
105 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 4 1 2 3 0 0
106 Zdešar Blaž Mladi Dinamiti Horjul 5 2 1 3 0 0
107 Mervič Peter ŠD Sršeni 6 2 1 3 1 0
108 Brce Gašper Pavza 7 2 1 3 0 0
109 Oblak Matic Mladi Dinamiti Horjul 7 3 0 3 0 0
110 Bačnik Primož HK Žirafe 13 0 3 3 0 0
111 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 14 0 3 3 0 0
112 Zima Rok IHK Golazen 2 2 0 2 1 0
113 Bečaj Miha Sharks Team 2 0 2 2 0 0
114 Dečman Miha HK Dolenjske Toplice 3 1 1 2 0 0
115 Miljuš Grega ŠD Sršeni 5 1 1 2 0 0
116 Cankar Rok Mladi Dinamiti Horjul 6 0 2 2 0 0
117 Schweiger Luka ŠD Sršeni 7 0 2 2 0 0
118 Petrovčič Matej Pavza 7 1 1 2 0 0
119 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 8 1 1 2 0 0
120 Klančar Tine Sharks Team 10 2 0 2 1 0
121 Peršin Žiga ŠD Sršeni 13 2 0 2 0 0
122 Drole Grega IHK Mufloni Tolmin 13 2 0 2 0 0
123 Veternik Dejan IHK Golazen 1 0 1 1 0 0
124 Kavčič Boštjan IHK Mufloni Tolmin 2 0 1 1 0 0
125 Šimec Tadej Pavza 3 0 1 1 0 0
126 Grošelj Nejc Pavza 4 0 1 1 0 0
127 Arandjus Tomaž ŠD Sršeni 5 0 1 1 0 0
128 Svet Sašo Sharks Team 5 0 1 1 0 0
129 Dropuljič Tadej ŠD Sršeni 7 1 0 1 0 0