Najbolj kaznovani igralci - Finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
2 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Oman Simon Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
2 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Cerar Jan HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Kralj Matic RCU Jesenice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Cerar Primož HK Prevoje 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
2 Grum Damjan Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Cerar Jan HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Cerar Klemen HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Osmina finala

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Sotlar Maj HK Prevoje 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
2 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Bačnik Primož HK Žirafe 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Vidic Gašper HK Žirafe 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Markovič Blaž HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
7 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
8 Arandjus Tomaž ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Židan Gal ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30