Najbolj kaznovani igralci - Finale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
2 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
2 Kralj Matic RCU Jesenice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Oman Simon Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Cerar Jan HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Cerar Primož HK Prevoje 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
2 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Jeklič Matic HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Grum Damjan Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Cerar Jan HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Cerar Klemen HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30



Najbolj kaznovani igralci - Osmina finala

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Sotlar Maj HK Prevoje 1 03:00 00:00 00:00 00:00 00:00 03:00
2 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
3 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
4 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
5 Bačnik Primož HK Žirafe 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
6 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
7 Vidic Gašper HK Žirafe 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
8 Markovič Blaž HK Prevoje 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
9 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
10 Arandjus Tomaž ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30
11 Židan Gal ŠD Sršeni 1 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 01:30