Najboljši podajalci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
2 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
3 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
4 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
5 Erman Matevž RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
6 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
7 Bremec Miha RCU Jesenice 1 1 0 1 0 0
8 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 1 0 1 1 0
9 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
10 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 1 5 6 0 0
2 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 3 4 7 0 0
3 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
4 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 2 2 0 0
5 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 1 0 2 2 0 0
6 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 3 1 4 0 0
7 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 2 1 3 1 0
8 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
9 Kralj Matic RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
10 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
11 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
12 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 2 0 2 0 0
13 Erman Matevž RCU Jesenice 1 1 0 1 0 0
14 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 0 5 5 0 0
2 Erman Matevž RCU Jesenice 1 1 4 5 0 0
3 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 4 4 0 0
4 Oman Simon Masters Team Slovenija 1 1 3 4 0 0
5 Starič Aleš Masters Team Slovenija 1 2 2 4 0 0
6 Grum Damjan Masters Team Slovenija 1 1 2 3 0 0
7 Ankerst Jaka RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
8 Cerar Klemen HK Prevoje 1 0 2 2 0 0
9 Hebar Andrej HK Dolenjske Toplice 1 0 2 2 0 0
10 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 3 1 4 0 0
11 Cerar Primož HK Prevoje 1 2 1 3 0 0
12 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 2 1 3 1 0
13 Svetic Franci RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
14 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 1 1 1 2 0 0
15 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
16 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
17 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 1 1 1 2 0 0
18 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 0 0
19 Sabolič Robert HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 1 0
20 Zupančič Igor RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
21 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
22 Markovič Blaž HK Prevoje 1 0 1 1 0 0
23 Sodržnik Klemen HK Prevoje 1 0 1 1 0 0
24 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
25 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
26 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0
27 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
28 Grum Dejan Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
29 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 4 0 4 0 0
30 Kralj Matic RCU Jesenice 1 2 0 2 0 0
31 Sovec Nace HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
32 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 0 1 1 0
33 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
34 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
35 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
36 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
37 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 0
38 Sadiković Denis HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 0 0
39 Breznik Janez Masters Team Slovenija 1 1 0 1 0 0



Najboljši podajalci - Osmina finala

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Sabolič Robert HK Dolenjske Toplice 1 4 5 9 1 0
2 Sodržnik Klemen HK Prevoje 1 2 5 7 0 1
3 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 2 4 6 0 0
4 Hebar Andrej HK Dolenjske Toplice 1 1 4 5 0 0
5 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 1 3 4 0 0
6 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 1 1 3 4 0 0
7 Cerar Jan HK Prevoje 1 3 2 5 0 0
8 Markovič Blaž HK Prevoje 1 2 2 4 1 1
9 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
10 Mušič Jure HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
11 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
12 Sadiković Denis HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 0 0
13 Sušanj Gašper HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 1 0
14 Sodja Urban HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 0 0
15 Rusanov Dejan Masters Team Slovenija 1 0 2 2 0 0
16 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 2 2 0 0
17 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 1 3 1 4 0 0
18 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 1 1 2 0 0
19 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 1 2 0 1
20 Leben David TNT Dinamiti Horjul 1 1 1 2 1 0
21 Breznik Janez Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
22 Starič Aleš Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
23 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
24 Peklaj Gašper HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
25 Šalamija Rok HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
26 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
27 Kantarević Ali HK Dolenjske Toplice 1 2 0 2 0 0
28 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
29 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
30 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
31 Korošic Matic HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
32 Vidic Gašper HK Žirafe 1 1 0 1 0 0