Najboljši power-play strelci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 1 0 1 1 0
2 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
3 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
4 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
5 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
6 Bremec Miha RCU Jesenice 1 1 0 1 0 0
7 Erman Matevž RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
8 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
9 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
10 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 2 1 3 1 0
2 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 3 4 7 0 0
3 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 1 5 6 0 0
4 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 3 1 4 0 0
5 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
6 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 2 2 0 0
7 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 1 0 2 2 0 0
8 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
9 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
10 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 2 0 2 0 0
11 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
12 Erman Matevž RCU Jesenice 1 1 0 1 0 0
13 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
14 Kralj Matic RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 2 1 3 1 0
2 Sabolič Robert HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 1 0
3 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 0 1 1 0
4 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 0 5 5 0 0
5 Erman Matevž RCU Jesenice 1 1 4 5 0 0
6 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 3 1 4 0 0
7 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 4 0 4 0 0
8 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 4 4 0 0
9 Starič Aleš Masters Team Slovenija 1 2 2 4 0 0
10 Oman Simon Masters Team Slovenija 1 1 3 4 0 0
11 Grum Damjan Masters Team Slovenija 1 1 2 3 0 0
12 Ankerst Jaka RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
13 Cerar Primož HK Prevoje 1 2 1 3 0 0
14 Zupančič Igor RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
15 Kralj Matic RCU Jesenice 1 2 0 2 0 0
16 Svetic Franci RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
17 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 1 1 1 2 0 0
18 Cerar Klemen HK Prevoje 1 0 2 2 0 0
19 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
20 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
21 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 1 1 1 2 0 0
22 Hebar Andrej HK Dolenjske Toplice 1 0 2 2 0 0
23 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 0 0
24 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
25 Breznik Janez Masters Team Slovenija 1 1 0 1 0 0
26 Grum Dejan Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
27 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
28 Sovec Nace HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
29 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
30 Markovič Blaž HK Prevoje 1 0 1 1 0 0
31 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
32 Sodržnik Klemen HK Prevoje 1 0 1 1 0 0
33 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
34 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
35 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
36 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
37 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 0
38 Sadiković Denis HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 0 0
39 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Osmina finala

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Sabolič Robert HK Dolenjske Toplice 1 4 5 9 1 0
2 Markovič Blaž HK Prevoje 1 2 2 4 1 1
3 Sušanj Gašper HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 1 0
4 Leben David TNT Dinamiti Horjul 1 1 1 2 1 0
5 Sodržnik Klemen HK Prevoje 1 2 5 7 0 1
6 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 2 4 6 0 0
7 Cerar Jan HK Prevoje 1 3 2 5 0 0
8 Hebar Andrej HK Dolenjske Toplice 1 1 4 5 0 0
9 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 1 1 3 4 0 0
10 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 1 3 1 4 0 0
11 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 1 3 4 0 0
12 Sodja Urban HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 0 0
13 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
14 Mušič Jure HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
15 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
16 Sadiković Denis HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 0 0
17 Kantarević Ali HK Dolenjske Toplice 1 2 0 2 0 0
18 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 2 2 0 0
19 Rusanov Dejan Masters Team Slovenija 1 0 2 2 0 0
20 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 1 1 2 0 0
21 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 1 2 0 1
22 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
23 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
24 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
25 Breznik Janez Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
26 Starič Aleš Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
27 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
28 Peklaj Gašper HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
29 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
30 Šalamija Rok HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
31 Korošic Matic HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
32 Vidic Gašper HK Žirafe 1 1 0 1 0 0