Najboljši short-handed strelci - Finale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
2 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
3 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
4 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
5 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
6 Bremec Miha RCU Jesenice 1 1 0 1 0 0
7 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 1 0 1 1 0
8 Erman Matevž RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
9 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
10 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0



Najboljši short-handed strelci - Polfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Sotlar Jure HK Dinamiti Horjul 1 3 4 7 0 0
2 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 1 5 6 0 0
3 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 1 3 1 4 0 0
4 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 2 1 3 1 0
5 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 1 0 3 3 0 0
6 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
7 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
8 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 2 0 2 0 0
9 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 2 2 0 0
10 Stopar Jure HK Dinamiti Horjul 1 0 2 2 0 0
11 Kralj Matic RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
12 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
13 Erman Matevž RCU Jesenice 1 1 0 1 0 0
14 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0



Najboljši short-handed strelci - Četrtfinale

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Erman Matevž RCU Jesenice 1 1 4 5 0 0
2 Berlisk Nejc RCU Jesenice 1 0 5 5 0 0
3 Oman Simon Masters Team Slovenija 1 1 3 4 0 0
4 Jezovšek Žan RCU Jesenice 1 3 1 4 0 0
5 Tomaževič Blaž RCU Jesenice 1 4 0 4 0 0
6 Brus Miha RCU Jesenice 1 0 4 4 0 0
7 Starič Aleš Masters Team Slovenija 1 2 2 4 0 0
8 Cerar Primož HK Prevoje 1 2 1 3 0 0
9 Grum Damjan Masters Team Slovenija 1 1 2 3 0 0
10 Ankerst Jaka RCU Jesenice 1 1 2 3 0 0
11 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 2 1 3 1 0
12 Svetic Franci RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
13 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 1 1 1 2 0 0
14 Cerar Klemen HK Prevoje 1 0 2 2 0 0
15 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
16 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
17 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 1 1 1 2 0 0
18 Hebar Andrej HK Dolenjske Toplice 1 0 2 2 0 0
19 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 0 0
20 Sabolič Robert HK Dolenjske Toplice 1 1 1 2 1 0
21 Zupančič Igor RCU Jesenice 1 1 1 2 0 0
22 Kralj Matic RCU Jesenice 1 2 0 2 0 0
23 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
24 Sovec Nace HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
25 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 0 1 1 0
26 Cerar Jan HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
27 Markovič Blaž HK Prevoje 1 0 1 1 0 0
28 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
29 Sodržnik Klemen HK Prevoje 1 0 1 1 0 0
30 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
31 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
32 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
33 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
34 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 0
35 Sadiković Denis HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 0 0
36 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0
37 Koblar Gregor RCU Jesenice 1 0 1 1 0 0
38 Breznik Janez Masters Team Slovenija 1 1 0 1 0 0
39 Grum Dejan Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0



Najboljši short-handed strelci - Osmina finala

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Sodržnik Klemen HK Prevoje 1 2 5 7 0 1
2 Markovič Blaž HK Prevoje 1 2 2 4 1 1
3 Markovič Jure HK Prevoje 1 1 1 2 0 1
4 Sabolič Robert HK Dolenjske Toplice 1 4 5 9 1 0
5 Podlipnik Matic HK Dolenjske Toplice 1 2 4 6 0 0
6 Cerar Jan HK Prevoje 1 3 2 5 0 0
7 Hebar Andrej HK Dolenjske Toplice 1 1 4 5 0 0
8 Fajdiga Aleš Masters Team Slovenija 1 3 1 4 0 0
9 Nakrst Blaž HK Prevoje 1 1 3 4 0 0
10 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 1 1 3 4 0 0
11 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
12 Mušič Jure HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
13 Cerar Klemen HK Prevoje 1 1 2 3 0 0
14 Sadiković Denis HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 0 0
15 Sušanj Gašper HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 1 0
16 Sodja Urban HK Dolenjske Toplice 1 1 2 3 0 0
17 Rusanov Dejan Masters Team Slovenija 1 0 2 2 0 0
18 Fortuna Klemen Masters Team Slovenija 1 1 1 2 0 0
19 Kantarević Ali HK Dolenjske Toplice 1 2 0 2 0 0
20 Glavič Gašper HK Dolenjske Toplice 1 0 2 2 0 0
21 Leben David TNT Dinamiti Horjul 1 1 1 2 1 0
22 Logar Miha TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
23 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
24 Breznik Janez Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
25 Starič Aleš Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
26 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
27 Peklaj Gašper HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
28 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
29 Šalamija Rok HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
30 Korošic Matic HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
31 Vidic Gašper HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
32 Prebil Blaž TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0