Najbolj kaznovani igralci - Redni del

# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 11 22:00 05:00 10:00 20:00 00:00 57:00
2 Rojc Franci IHK Freaky Team 5 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
3 Kralj Tilen HK Dolenjske Toplice 10 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
4 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 11 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
5 Kaimel Klemen IHK Freaky Team 10 04:00 05:00 20:00 00:00 00:00 29:00
6 Borin Rok ŠD Sršeni 10 16:00 00:00 10:00 00:00 00:00 26:00
7 Burnik Blaž ŠD Sršeni 10 06:00 00:00 00:00 20:00 00:00 26:00
8 Mubi Luka Masters Team Slovenija 9 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
9 Jemec Nejc HK Tajflni 9 14:00 00:00 02:00 00:00 00:00 24:00
10 Mrzlikar Timon HK Žirafe 13 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
11 Cerar Klemen MG inštalaterstvo 8 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
12 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 10 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
13 Šalamija Rok HK Žirafe 12 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
14 Cerar Klemen IHK Freaky Team 12 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
15 Prebil Marcel TNT Dinamiti Horjul 11 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
16 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 9 08:00 00:00 10:00 00:00 00:00 18:00
17 Fabijan Rok IHK Freaky Team 7 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
18 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 9 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
19 Juteršek Nejc HK Dolenjske Toplice 12 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
20 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 5 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
21 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 9 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
22 Nabergoj Tadej HK Brezovica 10 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
23 Zibelnik Andraž MG inštalaterstvo 7 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
24 Primc Blaž IHK Golazen 7 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
25 Jerše Nejc HK Tajflni 9 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
26 Medja Aljoša HK Tajflni 10 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
27 Valenčič Gregor HK Ščuke Cerknica 11 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
28 Cerar Jan HK Prevoje 12 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
29 Markovič Blaž HK Prevoje 12 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
30 Klančar Nejc HK Ščuke Cerknica 12 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
31 Verdnik Gregor IHK Golazen 12 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
32 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
33 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
34 Sotlar Maj HK Prevoje 9 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
35 Zagorc Pilko Tilen HK Brezovica 10 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
36 Lepša Anže ŠD Sršeni 10 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
37 Opeka Blaž HK Ščuke Cerknica 10 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
38 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 10 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
39 Kranjc Žiga Mladi Dinamiti Horjul 10 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
40 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 11 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
41 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 11 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
42 Belina Uroš HK Žirafe 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
43 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
44 Starič Aleš Masters Team Slovenija 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
45 Dakskobler Blaž IHK Mufloni Tolmin 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
46 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
47 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
48 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
49 Razinger Luka HK Tajflni 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
50 Jakob Jure IHK Mufloni Tolmin 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
51 Kosmač Luka HK Luftarji 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
52 Novak Blaž ŠD Sršeni 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
53 Ladiha Bor HK Brezovica 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
54 Klančar Tine HK Ščuke Cerknica 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
55 Letonja Igor TNT Dinamiti Horjul 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
56 Uhan Matevž HK Brezovica 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
57 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
58 Nakrst Blaž HK Prevoje 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
59 Vesel Nejc HK Prevoje 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
60 Bečaj Miha HK Ščuke Cerknica 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
61 Krivic Gregor HK Brezovica 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
62 Simčič Miha IHK Mufloni Tolmin 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
63 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
64 Koncilja Rok ŠD Sršeni 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
65 Dervarič Damjan HK Brezovica 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
66 Kozamernik Samo HK Tajflni 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
67 Razinger Aleš IHK Golazen 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
68 Cankar Rok Mladi Dinamiti Horjul 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
69 Miljuš Jure ŠD Sršeni 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
70 Berlisk Nejc MG inštalaterstvo 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
71 Troha Mario MG inštalaterstvo 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
72 Mubi Igor Masters Team Slovenija 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
73 Novak Matej HK Vrhpolje mladi 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
74 Černe Matic IHK Mufloni Tolmin 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
75 Lončar Ahac Mladi Dinamiti Horjul 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
76 Petrovčič Ožbej Mladi Dinamiti Horjul 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
77 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
78 Peklaj Gašper HK Žirafe 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
79 Korošic Matic HK Žirafe 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
80 Mavrar Luka IHK Mufloni Tolmin 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
81 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
82 Benedik Martin IHK Golazen 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
83 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
84 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
85 Grum Damjan Masters Team Slovenija 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
86 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
87 Petrič Nejc HK Luftarji 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
88 Ankele Jernej IHK Golazen 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
89 Leben David HK Dinamiti Horjul 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
90 Hočevar Jan Mladi Dinamiti Horjul 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
91 Kurnik Andrej HK Luftarji 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
92 Ilovar Matej IHK Freaky Team 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
93 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
94 Miklič Bor TNT Dinamiti Horjul 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
95 Pejanovič Jernej HK Prevoje 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
96 Krapež Anže TNT Dinamiti Horjul 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
97 Habbas Žiga HK Žirafe 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
98 Pakiž Rok HK Ščuke Cerknica 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
99 Žnidar Andraž HK Tajflni 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
100 Igličar Janez HK Žirafe 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
101 Korbar Gašper IHK Freaky Team 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
102 Kert Gregor IHK Golazen 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
103 Števančec Tadej IHK Golazen 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
104 Mušič Jure HK Prevoje 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
105 Benko Nejc ŠD Sršeni 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
106 Praznik Jože HK Brezovica 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
107 Židan Gal ŠD Sršeni 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
108 Kompoljsek Andraz IHK Freaky Team 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
109 Svetic Franci MG inštalaterstvo 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
110 Kralj Uroš IHK Golazen 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
111 Bergant Tomaž MG inštalaterstvo 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
112 Ravnihar Nejc MG inštalaterstvo 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
113 Cerar Gašper MG inštalaterstvo 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
114 Burazin Tevž HK Dolenjske Toplice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
115 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
116 Goršič Tilen HK Dolenjske Toplice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
117 Brus Aleš HK Tajflni 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
118 Kert Robert IHK Golazen 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
119 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
120 Dakskobler Miha IHK Mufloni Tolmin 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
121 Požeg Boris HK Brezovica 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
122 Samprt Matevž HK Ščuke Cerknica 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
123 Gostiša Mitja Masters Team Slovenija 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
124 Vidic Gašper HK Žirafe 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
125 Blatnik Peter HK Dolenjske Toplice 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
126 Fajdiga Aleš HK Dinamiti Horjul 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
127 Mrak Rok HK Tajflni 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
128 Mally Gal IHK Freaky Team 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
129 Prebil Blaž HK Dinamiti Horjul 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
130 Burgar Benjamin HK Luftarji 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
131 Meden Jure HK Ščuke Cerknica 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
132 Markovič Rok HK Tajflni 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
133 Kuhar Klemen IHK Golazen 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
134 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
135 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
136 Tirovič Matjaž HK Luftarji 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
137 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
138 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
139 Hafner Boštjan HK Tajflni 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
140 Erman Matevž MG inštalaterstvo 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
141 Černe Luka IHK Mufloni Tolmin 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
142 Razboršek Žiga HK Dolenjske Toplice 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
143 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
144 Ahačič Anže HK Luftarji 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
145 Riga Aljaž HK Luftarji 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
146 Miljuš Grega ŠD Sršeni 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
147 Kralj Matic MG inštalaterstvo 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
148 Rihtar Andraž HK Žirafe 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
149 Oberč Rok HK Dolenjske Toplice 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
150 Pajntar Damir IHK Golazen 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
151 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
152 Oman Simon Masters Team Slovenija 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
153 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
154 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
155 Zupanc Rok ŠD Sršeni 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
156 Troha Mladen IHK Freaky Team 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
157 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
158 Petrič Rok HK Luftarji 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
159 Sodržnik Klemen HK Prevoje 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
160 Sovec Nace HK Prevoje 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
161 Vukovič Jaka HK Luftarji 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
162 Markovič Jure HK Prevoje 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
163 Finec Miha HK Vrhpolje mladi 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
164 Pirnar Marko HK Dolenjske Toplice 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00