Najboljši power-play strelci - Polfinale (4. liga)

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Gogala Anže IHK Golazen 1 5 0 5 2 0
2 Jakob Jure IHK Mufloni Tolmin 1 1 2 3 0 0
3 Razinger Aleš IHK Golazen 1 0 3 3 0 0
4 Pajntar Damir IHK Golazen 1 1 2 3 0 0
5 Ankele Jernej IHK Golazen 1 2 0 2 0 0
6 Kert Gregor IHK Golazen 1 1 1 2 0 0
7 Pakiž Rok HK Ščuke Cerknica 1 1 1 2 0 0
8 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 1 2 0 2 0 0
9 Černe Luka IHK Mufloni Tolmin 1 1 1 2 0 0
10 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 1 1 0 1 0 0
11 Verdnik Gregor IHK Golazen 1 0 1 1 0 0
12 Klančar Nejc HK Ščuke Cerknica 1 0 1 1 0 0
13 Klančar Tine HK Ščuke Cerknica 1 1 0 1 0 0
14 Valenčič Gregor HK Ščuke Cerknica 1 1 0 1 0 0
15 Žurbi Urban HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 1
16 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 1 0 1 1 0 0
17 Končan Jure HK Vrhpolje mladi 1 1 0 1 0 0
18 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 1 0 1 1 0 0
19 Finec Miha HK Vrhpolje mladi 1 0 1 1 0 0
20 Černe Matic IHK Mufloni Tolmin 1 1 0 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Polfinale (3. liga)

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Pugelj Julijan HK Tajflni 1 3 0 3 1 0
2 Mrak Rok HK Tajflni 1 1 0 1 1 0
3 Goršič Tilen HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 1 0
4 Blatnik Peter HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 1 0
5 Hafner Boštjan HK Tajflni 1 0 3 3 0 0
6 Miljuš Jure ŠD Sršeni 1 0 3 3 0 0
7 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 1 2 0 2 0 0
8 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 1 2 0 2 0 0
9 Borin Rok ŠD Sršeni 1 1 1 2 0 0
10 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 1 1 1 2 0 0
11 Tekavčič Matjaž HK Dolenjske Toplice 1 0 2 2 0 0
12 Starič Aleš Masters Team Slovenija 1 1 0 1 0 0
13 Mubi Igor Masters Team Slovenija 1 0 1 1 0 0
14 Florjančič Anže ŠD Sršeni 1 0 1 1 0 0
15 Burnik Blaž ŠD Sršeni 1 1 0 1 0 0
16 Razinger Luka HK Tajflni 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Polfinale (2. liga)

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Igličar Janez HK Žirafe 1 3 0 3 1 0
2 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 1 2 1 3 1 0
3 Ilovar Matej IHK Freaky Team 1 1 0 1 1 0
4 Nabergoj Tadej HK Brezovica 1 3 1 4 0 0
5 Krivic Gregor HK Brezovica 1 1 2 3 0 0
6 Žnidar Andraž IHK Freaky Team 1 1 2 3 0 0
7 Mally Gal IHK Freaky Team 1 1 1 2 0 0
8 Miklič Bor TNT Dinamiti Horjul 1 1 1 2 0 0
9 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 1 2 0 2 0 0
10 Peterca Nejc HK Brezovica 1 0 2 2 0 0
11 Dervarič Damjan HK Brezovica 1 1 0 1 0 0
12 Habbas Žiga HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
13 Mrzlikar Timon HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
14 Korošic Matic HK Žirafe 1 0 1 1 0 0
15 Belina Uroš HK Žirafe 1 1 0 1 0 0
16 Leben Luka IHK Freaky Team 1 1 0 1 0 0
17 Cerar Klemen IHK Freaky Team 1 0 1 1 0 0
18 Letonja Igor TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
19 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
20 Pangos Primož HK Brezovica 1 1 0 1 0 0
21 Ladiha Bor HK Brezovica 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Polfinale (1. liga)

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Petrič Nejc HK Luftarji 1 1 0 1 1 0
2 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 1 0
3 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 1 3 0 3 0 0
4 Fajdiga Aleš HK Dinamiti Horjul 1 0 2 2 0 0
5 Sovec Nace HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
6 Sotlar Maj HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
7 Markovič Blaž HK Prevoje 1 1 0 1 0 0
8 Cerar Primož HK Prevoje 1 0 1 1 0 0
9 Kosmač Luka HK Luftarji 1 0 1 1 0 0
10 Berlisk Nejc MG inštalaterstvo 1 1 0 1 0 0
11 Erman Matevž MG inštalaterstvo 1 0 1 1 0 0
12 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0
13 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
14 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 1 0 1 1 0 0



Najboljši power-play strelci - Redni del

# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG
1 Gaber Matej HK Tajflni 14 13 4 17 5 0
2 Markovič Jure HK Prevoje 16 29 25 54 4 3
3 Igličar Janez HK Žirafe 15 24 12 36 4 0
4 Uhan Matevž HK Brezovica 13 20 11 31 4 0
5 Kaimel Klemen IHK Freaky Team 12 21 4 25 4 1
6 Ferjanič Jure HK Dinamiti Horjul 9 12 3 15 4 0
7 Kurnik Peter HK Luftarji 16 23 19 42 3 1
8 Fajdiga Aleš HK Dinamiti Horjul 9 20 15 35 3 0
9 Kosmač Luka HK Luftarji 13 14 9 23 3 0
10 Cerar Klemen MG inštalaterstvo 12 10 9 19 3 0
11 Ivanjko Blaž ŠD Sršeni 12 8 8 16 3 0
12 Klančar Nejc HK Ščuke Cerknica 16 6 6 12 3 0
13 Habbas Žiga HK Žirafe 15 26 18 44 2 0
14 Dervarič Damjan HK Brezovica 8 19 12 31 2 0
15 Sodržnik Klemen HK Prevoje 14 17 13 30 2 1
16 Markovič Blaž HK Prevoje 16 13 15 28 2 0
17 Pirnar Marko HK Dolenjske Toplice 15 16 9 25 2 0
18 Sotlar Maj HK Prevoje 13 17 7 24 2 2
19 Leben Luka IHK Freaky Team 16 11 13 24 2 0
20 Ilovar Matej IHK Freaky Team 13 18 5 23 2 0
21 Pakiž Rok HK Ščuke Cerknica 16 16 6 22 2 0
22 Nakrst Blaž HK Prevoje 14 7 12 19 2 0
23 Florjančič Anže ŠD Sršeni 10 12 5 17 2 0
24 Jemec Nejc HK Tajflni 11 9 8 17 2 0
25 Berlisk Nejc MG inštalaterstvo 9 5 11 16 2 0
26 Škof Nejc TNT Dinamiti Horjul 12 8 8 16 2 0
27 Grum Damjan Masters Team Slovenija 14 10 5 15 2 0
28 Ahačič Damjan Masters Team Slovenija 9 5 6 11 2 0
29 Medja Aljoša HK Tajflni 13 6 5 11 2 0
30 Prebil Marcel TNT Dinamiti Horjul 14 5 4 9 2 0
31 Hočevar Jan Mladi Dinamiti Horjul 13 6 1 7 2 0
32 Brus Aleš HK Tajflni 6 4 2 6 2 0
33 Koncilja Rok ŠD Sršeni 6 3 2 5 2 0
34 Primc Blaž IHK Golazen 11 5 0 5 2 0
35 Vukovič Jaka HK Luftarji 15 16 15 31 1 0
36 Valant Tilen HK Vrhpolje mladi 13 19 11 30 1 0
37 Ivanjko Klemen HK Dinamiti Horjul 14 17 13 30 1 0
38 Nabergoj Tadej HK Brezovica 13 14 12 26 1 0
39 Petrič Nejc HK Luftarji 14 18 5 23 1 0
40 Mubi Luka Masters Team Slovenija 13 16 6 22 1 1
41 Fortuna Klemen TNT Dinamiti Horjul 14 13 8 21 1 0
42 Simšič Rok HK Dinamiti Horjul 7 7 13 20 1 0
43 Kert Gregor IHK Golazen 16 10 10 20 1 1
44 Leben Jan HK Dinamiti Horjul 10 10 8 18 1 0
45 Šalamija Rok HK Žirafe 14 10 8 18 1 0
46 Miklič Bor TNT Dinamiti Horjul 16 14 4 18 1 0
47 Brecl Andrej HK Vrhpolje mladi 14 6 11 17 1 1
48 Černe Matic IHK Mufloni Tolmin 10 8 6 14 1 0
49 Letonja Igor TNT Dinamiti Horjul 12 1 13 14 1 0
50 Benedik Martin IHK Golazen 13 7 7 14 1 0
51 Oman Simon Masters Team Slovenija 15 7 7 14 1 0
52 Kogovšek Žan TNT Dinamiti Horjul 11 7 6 13 1 0
53 Turk Nejc HK Dolenjske Toplice 13 5 8 13 1 0
54 Ankele Jernej IHK Golazen 14 7 6 13 1 0
55 Jerič David IHK Freaky Team 15 4 9 13 1 0
56 Krapež Anže TNT Dinamiti Horjul 16 7 6 13 1 0
57 Volkar Miha HK Vrhpolje mladi 9 8 3 11 1 0
58 Kralj Tilen HK Dolenjske Toplice 9 6 5 11 1 0
59 Petrovčič Ožbej Mladi Dinamiti Horjul 11 7 4 11 1 0
60 Borin Rok ŠD Sršeni 12 5 6 11 1 0
61 Hafner Boštjan HK Tajflni 12 9 2 11 1 0
62 Juteršek Nejc HK Dolenjske Toplice 15 3 8 11 1 0
63 Prebil Blaž HK Dinamiti Horjul 9 3 7 10 1 0
64 Kozamernik Samo HK Tajflni 6 5 4 9 1 0
65 Zibelnik Andraž MG inštalaterstvo 7 2 6 8 1 0
66 Troha Mario MG inštalaterstvo 8 4 4 8 1 0
67 Kogovšek Žiga TNT Dinamiti Horjul 11 5 3 8 1 0
68 Opeka Blaž HK Ščuke Cerknica 12 4 4 8 1 0
69 Urbanija Mike MG inštalaterstvo 2 5 2 7 1 0
70 Peterca Nejc HK Brezovica 6 4 3 7 1 0
71 Kuhar Klemen IHK Golazen 10 4 3 7 1 0
72 Rojc Franci IHK Freaky Team 6 1 5 6 1 0
73 Končan Jure HK Vrhpolje mladi 13 1 5 6 1 0
74 Vidic Gašper HK Žirafe 8 2 3 5 1 0
75 Mally Gal IHK Freaky Team 9 2 3 5 1 0
76 Novak Miha HK Vrhpolje mladi 11 2 3 5 1 0
77 Oberč Rok HK Dolenjske Toplice 13 3 2 5 1 0
78 Bergant Tomaž MG inštalaterstvo 3 3 1 4 1 0
79 Nahtigal Rok HK Brezovica 3 2 2 4 1 0
80 Žerdin Simon HK Dinamiti Horjul 1 1 2 3 1 0
81 Bremec Miha MG inštalaterstvo 5 2 1 3 1 0
82 Cankar Rok Mladi Dinamiti Horjul 7 3 0 3 1 0
83 Schweiger Luka ŠD Sršeni 15 1 1 2 1 0
84 Krivic Gregor HK Brezovica 16 15 17 32 0 0
85 Zagorc Pilko Tilen HK Brezovica 14 13 18 31 0 1
86 Ladiha Bor HK Brezovica 13 16 14 30 0 0
87 Cerar Jan HK Prevoje 16 22 7 29 0 0
88 Kralj Matic MG inštalaterstvo 13 17 9 26 0 0
89 Mubi Igor Masters Team Slovenija 12 10 15 25 0 0
90 Peterca Rok HK Brezovica 12 13 11 24 0 0
91 Sovec Nace HK Prevoje 14 14 9 23 0 1
92 Erman Matevž MG inštalaterstvo 10 10 11 21 0 0
93 Kropivšek Tine HK Vrhpolje mladi 11 10 10 20 0 0
94 Černe Luka IHK Mufloni Tolmin 11 8 10 18 0 0
95 Anže Nawar Kranjec HK Dinamiti Horjul 9 7 10 17 0 1
96 Pangos Primož HK Brezovica 10 8 8 16 0 1
97 Pajntar Andraž IHK Mufloni Tolmin 11 12 4 16 0 0
98 Finec Miha HK Vrhpolje mladi 15 9 7 16 0 0
99 Blatnik Tilen HK Dolenjske Toplice 15 11 5 16 0 0
100 Fink Tim HK Dinamiti Horjul 10 9 6 15 0 0
101 Riga Aljaž HK Luftarji 13 8 7 15 0 0
102 Petronijević Goran Masters Team Slovenija 15 5 10 15 0 0
103 Pejanovič Jernej HK Prevoje 15 6 9 15 0 0
104 Bergant Jure HK Luftarji 15 3 12 15 0 0
105 Miljuš Jure ŠD Sršeni 7 7 7 14 0 0
106 Jakopič Rok MG inštalaterstvo 7 4 10 14 0 0
107 Jakob Jure IHK Mufloni Tolmin 13 6 8 14 0 0
108 Židan Andrej MG inštalaterstvo 9 5 8 13 0 0
109 Razinger Luka HK Tajflni 12 6 7 13 0 0
110 Cerar Primož HK Prevoje 14 4 9 13 0 1
111 Starič Aleš Masters Team Slovenija 7 7 5 12 0 0
112 Jerše Nejc HK Tajflni 12 1 11 12 0 0
113 Leben David HK Dinamiti Horjul 13 8 4 12 0 0
114 Mrzlikar Timon HK Žirafe 16 2 10 12 0 0
115 Gogala Anže IHK Golazen 2 7 4 11 0 0
116 Ahačič Anže HK Luftarji 9 2 9 11 0 0
117 Razinger Aleš IHK Golazen 9 6 5 11 0 0
118 Belina Uroš HK Žirafe 15 5 6 11 0 2
119 Nahtigal Štefan HK Brezovica 2 4 6 10 0 0
120 Ravnihar Nejc MG inštalaterstvo 3 4 6 10 0 0
121 Manfreda Marjan MG inštalaterstvo 5 7 3 10 0 0
122 Jamnik Matej IHK Golazen 6 4 6 10 0 0
123 Cerar Jure MG inštalaterstvo 6 5 5 10 0 0
124 Goršič Tilen HK Dolenjske Toplice 7 5 5 10 0 0
125 Dakskobler Blaž IHK Mufloni Tolmin 11 4 6 10 0 0
126 Valenčič Gregor HK Ščuke Cerknica 15 6 4 10 0 0
127 Mlinar David TNT Dinamiti Horjul 16 6 4 10 0 0
128 Tirovič Matjaž HK Luftarji 10 5 4 9 0 0
129 Korošic Matic HK Žirafe 12 6 3 9 0 0
130 Pajntar Damir IHK Golazen 10 4 4 8 0 0
131 Lepša Anže ŠD Sršeni 12 4 4 8 0 0
132 Svetek Tilen Mladi Dinamiti Horjul 12 5 3 8 0 0
133 Košir Žiga HK Dinamiti Horjul 13 5 3 8 0 0
134 Kurnik Andrej HK Luftarji 15 5 3 8 0 0
135 Žnidar Andraž HK Tajflni 16 6 2 8 0 0
136 Lavriša Marcel HK Dinamiti Horjul 1 2 5 7 0 0
137 Lončar Anže HK Dinamiti Horjul 2 5 2 7 0 0
138 Ilovar Nejc IHK Freaky Team 4 4 3 7 0 1
139 Peklaj Gašper HK Žirafe 9 4 3 7 0 0
140 Mavrar Žiga IHK Mufloni Tolmin 11 7 0 7 0 0
141 Rihtar Andraž HK Žirafe 12 3 4 7 0 0
142 Ivanjko Matic Mladi Dinamiti Horjul 13 2 5 7 0 0
143 Korbar Gašper IHK Freaky Team 14 4 3 7 0 0
144 Jeklič Aleš HK Dolenjske Toplice 3 6 0 6 0 1
145 Markovič Rok HK Tajflni 8 3 3 6 0 0
146 Burgar Benjamin HK Luftarji 11 3 3 6 0 0
147 Pajntar Žan IHK Mufloni Tolmin 13 3 3 6 0 0
148 Dolinar Matej Mladi Dinamiti Horjul 13 4 2 6 0 0
149 Štrucelj Rok HK Dolenjske Toplice 15 2 4 6 0 0
150 Števančec Tadej IHK Golazen 15 3 3 6 0 0
151 Cerar Klemen IHK Freaky Team 15 2 4 6 0 0
152 Dervarič Sašo HK Brezovica 1 4 1 5 0 0
153 Kompoljsek Andraz IHK Freaky Team 2 2 3 5 0 0
154 Cerar Gašper MG inštalaterstvo 4 5 0 5 0 0
155 Oblak Jurij Mladi Dinamiti Horjul 5 3 2 5 0 0
156 Pajnič Uroš Masters Team Slovenija 8 3 2 5 0 0
157 Zupančič Nace Masters Team Slovenija 11 3 2 5 0 0
158 Leskovec Jakob Mladi Dinamiti Horjul 14 1 4 5 0 0
159 Burazin Tevž HK Dolenjske Toplice 2 1 3 4 0 0
160 Požeg Boris HK Brezovica 4 1 3 4 0 0
161 Novak Matej HK Vrhpolje mladi 7 2 2 4 0 0
162 Kralj Andrej HK Vrhpolje mladi 8 1 3 4 0 0
163 Mrak Rok HK Tajflni 8 1 3 4 0 0
164 Blatnik Peter HK Dolenjske Toplice 9 2 2 4 0 0
165 Prodan Kristjan ŠD Sršeni 10 4 0 4 0 0
166 Meden Jure HK Ščuke Cerknica 10 2 2 4 0 0
167 Miljuš Grega ŠD Sršeni 11 3 1 4 0 0
168 Kurnik Luka HK Luftarji 12 2 2 4 0 0
169 Troha Mladen IHK Freaky Team 12 4 0 4 0 0
170 Petrič Rok HK Luftarji 14 1 3 4 0 0
171 Bečaj Miha HK Ščuke Cerknica 14 2 2 4 0 0
172 Kuburič Dejan IHK Golazen 2 1 2 3 0 0
173 Pugelj Julijan HK Tajflni 2 1 2 3 0 0
174 Svetina Rok HK Dolenjske Toplice 3 1 2 3 0 0
175 Kert Robert IHK Golazen 3 2 1 3 0 0
176 Baloh Marko HK Vrhpolje mladi 5 3 0 3 0 0
177 Erdani Uroš HK Vrhpolje mladi 5 1 2 3 0 0
178 Dernač Miha HK Tajflni 6 0 3 3 0 0
179 Vidmar Peter HK Vrhpolje mladi 7 2 1 3 0 0
180 Breznik Janez TNT Dinamiti Horjul 9 2 1 3 0 0
181 Mavrar Luka IHK Mufloni Tolmin 12 1 2 3 0 0
182 Verdnik Gregor IHK Golazen 15 2 1 3 0 0
183 Benko Nejc ŠD Sršeni 1 0 2 2 0 0
184 Zima Rok IHK Golazen 1 1 1 2 0 0
185 Jordan Dominik IHK Freaky Team 1 0 2 2 0 0
186 Anžur Marko Masters Team Slovenija 1 1 1 2 0 0
187 Hočevar Žiga IHK Golazen 2 2 0 2 0 0
188 Cvetko Gašper MG inštalaterstvo 2 1 1 2 0 0
189 Tekavčič Matjaž HK Dolenjske Toplice 2 1 1 2 0 0
190 Svetic Franci MG inštalaterstvo 3 2 0 2 0 0
191 Janež Primož IHK Mufloni Tolmin 4 0 2 2 0 0
192 Luin Robert IHK Mufloni Tolmin 4 1 1 2 0 0
193 Oblak Matic Mladi Dinamiti Horjul 5 1 1 2 0 0
194 Gostiša Mitja Masters Team Slovenija 5 0 2 2 0 0
195 Dakskobler Miha IHK Mufloni Tolmin 6 0 2 2 0 0
196 Samprt Matevž HK Ščuke Cerknica 6 0 2 2 0 0
197 Letica Emanuel Masters Team Slovenija 8 0 2 2 0 0
198 Hribar Tomaž HK Vrhpolje mladi 10 2 0 2 0 0
199 Trtnik Miha Mladi Dinamiti Horjul 10 2 0 2 0 0
200 Novak Blaž ŠD Sršeni 11 1 1 2 0 0
201 Burnik Blaž ŠD Sršeni 11 0 2 2 0 0
202 Kladnik David Mladi Dinamiti Horjul 11 2 0 2 0 0
203 Zupanc Rok ŠD Sršeni 12 0 2 2 0 0
204 Klančar Tine HK Ščuke Cerknica 13 1 1 2 0 0
205 Vesel Nejc HK Prevoje 16 1 1 2 0 0
206 Rožič Jure HK Dolenjske Toplice 1 0 1 1 0 0
207 Urbanija Janko MG inštalaterstvo 1 1 0 1 0 0
208 Logar Miha HK Dinamiti Horjul 1 1 0 1 0 0
209 Kovačec Žiga HK Dolenjske Toplice 1 1 0 1 0 0
210 Zupančič Anže IHK Freaky Team 2 0 1 1 0 0
211 Zupančič Igor MG inštalaterstvo 2 1 0 1 0 0
212 Jeriha Janez Masters Team Slovenija 2 1 0 1 0 0
213 Janželj Uroš Mladi Dinamiti Horjul 2 0 1 1 0 0
214 Tavželj Marko HK Tajflni 3 1 0 1 0 0
215 Svet Sašo HK Ščuke Cerknica 3 0 1 1 0 0
216 Hočevar Jure HK Ščuke Cerknica 3 0 1 1 0 0
217 Drole Grega IHK Mufloni Tolmin 4 1 0 1 0 0
218 Rovšček Jure IHK Mufloni Tolmin 4 0 1 1 0 0
219 Trček Janez Mladi Dinamiti Horjul 5 1 0 1 0 0
220 Žlebnik Žiga ŠD Sršeni 6 1 0 1 0 0
221 Fabijan Rok IHK Freaky Team 8 1 0 1 0 0
222 Kranjc Žiga Mladi Dinamiti Horjul 12 0 1 1 0 0
223 Čepon Robi Mladi Dinamiti Horjul 13 0 1 1 0 0