Tekmovanje: DP 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 19
Datum: 18.11.2016
Čas: 19:15
Gledalcev: /

Sodnik:
Sodnik: Gruškovnjak Sašo
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

HK Prevoje (RCU)

6 : 7
( 3:0, 2:2, 0:1, 1:4 )

HK Itak Šport Brezovica (BRE)

1 / 4

04:54
Gol
RCU
1 : 0
#27 Cvetko Gašper, podaja #11 Urbanija Janko
05:54
Gol
RCU
2 : 0
#65 Cerar Klemen, podaja #77 Povirk Luka
07:32
Gol
RCU
3 : 0
#77 Povirk Luka, podaja #81 Nakrst Blaž
12:00
Izključitev
RCU
1,5 min
#65 Cerar Klemen, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 12:00 - 13:30 ]
12:00
Izključitev
BRE
1,5 min
#13 Nabergoj Tadej, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 12:00 - 13:30 ]

2 / 4

16:56
Gol
BRE
3 : 1
#13 Nabergoj Tadej, podaja #87 Hafner Milan
19:13
Gol
RCU
4 : 1
#77 Povirk Luka, podaja #24 Kovač Marko
21:08
Gol
RCU
5 : 1
#81 Nakrst Blaž, podaja #24 Kovač Marko
22:48
Gol
BRE
5 : 2
#11 Ladiha Bor, podaja #10 Nahtigal Štefan

3 / 4

33:31
Gol
BRE
5 : 3
#13 Nabergoj Tadej

4 / 4

36:23
Gol
RCU
6 : 3
#65 Cerar Klemen, podaja #27 Cvetko Gašper, #11 Urbanija Janko
36:40
Gol
BRE
6 : 4
#13 Nabergoj Tadej, podaja #12 Bremec Miha
38:32
Gol
BRE
6 : 5
#11 Ladiha Bor, podaja #87 Hafner Milan
44:24
Gol
BRE
6 : 6
#10 Nahtigal Štefan, podaja #19 Nahtigal Rok
47:16
Gol (GWG)
BRE
6 : 7
#87 Hafner Milan, podaja #13 Nabergoj Tadej

HK Prevoje

#
Ime
Poz
G
A
#10
Čurčija Grega
GK
-
-

#65
Cerar Klemen
P
2
-
#27
Cvetko Gašper
P
1
1
#24
Kovač Marko
P
-
2
#81
Nakrst Blaž
P
1
1
#77
Povirk Luka
P
2
1
#11
Urbanija Janko
P
-
2

HK Itak Šport Brezovica

#
Ime
Poz
G
A
#33
Pukšič Primož
GK
-
-

#12
Bremec Miha
P
-
1
#87
Hafner Milan
P
1
2
#11
Ladiha Bor
P
2
-
#13
Nabergoj Tadej
P
3
1
#19
Nahtigal Rok
P
-
1
#10
Nahtigal Štefan
P
1
1
#27
Pangos Primož
P
-
-
#18
Pečnik Mihael
P
-
-
#8
Zupanc Rok
P
-
-

1 / 4

04:54
RCU
1 : 0
#27 Cvetko Gašper, podaja #11 Urbanija Janko
05:54
RCU
2 : 0
#65 Cerar Klemen, podaja #77 Povirk Luka
07:32
RCU
3 : 0
#77 Povirk Luka, podaja #81 Nakrst Blaž

2 / 4

16:56
BRE
3 : 1
#13 Nabergoj Tadej, podaja #87 Hafner Milan
19:13
RCU
4 : 1
#77 Povirk Luka, podaja #24 Kovač Marko
21:08
RCU
5 : 1
#81 Nakrst Blaž, podaja #24 Kovač Marko
22:48
BRE
5 : 2
#11 Ladiha Bor, podaja #10 Nahtigal Štefan

3 / 4

33:31
BRE
5 : 3
#13 Nabergoj Tadej

4 / 4

36:23
RCU
6 : 3
#65 Cerar Klemen, podaja #27 Cvetko Gašper, #11 Urbanija Janko
36:40
BRE
6 : 4
#13 Nabergoj Tadej, podaja #12 Bremec Miha
38:32
BRE
6 : 5
#11 Ladiha Bor, podaja #87 Hafner Milan
44:24
BRE
6 : 6
#10 Nahtigal Štefan, podaja #19 Nahtigal Rok
47:16
BRE
6 : 7
#87 Hafner Milan, podaja #13 Nabergoj Tadej

1 / 4

12:00
RCU
1,5 min
#65 Cerar Klemen, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 12:00 - 13:30 ]
12:00
BRE
1,5 min
#13 Nabergoj Tadej, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 12:00 - 13:30 ]

2 / 4

3 / 4

4 / 4