Tekmovanje: DP 2. Prosports.si liga
Lokacija: Športni park Horjul
Št. tekme: 24
Datum: 19.11.2016
Čas: 13:30
Gledalcev: 10

Sodnik: Koprivec Robert
Sodnik: Dragar Vincent
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Hlastan
Zapisnikar: Hlastan
Časomerilec: Hlastan

HK Dinamiti Horjul mladi (DHM)

5 : 4 *
( 0:1, 1:0, 2:1, 1:2, 1:0 )

HD Luče (LUČ)

1 / 4

00:00
Vstop vratarja
DHM
#1 Rupnik Jani
00:00
Vstop vratarja
LUČ
#1 Žagar Gašper
03:09
Izključitev
DHM
1,5 min
#87 Petrovčič Ožbej, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 03:09 - 04:39 ]
05:40
Izključitev
DHM
1,5 min
#87 Petrovčič Ožbej, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 05:40 - 07:10 ]
06:58
Gol
LUČ
0 : 1
#12 Fale Matevž (+1)
10:23
Izključitev
LUČ
1,5 min
#12 Fale Matevž, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 10:23 - 11:53 ]

2 / 4

19:48
Izključitev
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, HI-ST (IIHF #1135, Visoka palica) [ 19:48 - 21:18 ]
23:13
Gol
DHM
1 : 1
#14 Kladnik David
23:59
Izključitev
DHM
1,5 min
#14 Kladnik David, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 23:59 - 25:29 ]

3 / 4

28:13
Gol
LUČ
1 : 2
#92 Urtelj Matjaž, podaja #6 Kos Peter
30:45
Izključitev
LUČ
1,5 min
#8 Pahovnik Andrej, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 30:45 - 32:15 ]
31:11
Gol
DHM
2 : 2
#14 Kladnik David, podaja #26 Trtnik Miha, #11 Cankar Rok (+1)
32:32
Gol
DHM
3 : 2
#87 Petrovčič Ožbej, podaja #19 Francel Klemen
34:09
Izključitev
DHM
1,5 min
#26 Trtnik Miha, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 34:09 - 35:39 ]

4 / 4

38:19
Izključitev
LUČ
1,5 min
#12 Fale Matevž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 38:19 - 39:49 ]
39:14
Izključitev
LUČ
10 min
#73 Šinkovec Luka, MISC (Disciplinska kazen) [ 39:14 - 49:14 ]
42:35
Gol
LUČ
3 : 3
#9 Ločičnik Janez, podaja #33 Krznar Aljaž
45:53
Gol
LUČ
3 : 4
#33 Krznar Aljaž
46:16
Gol
DHM
4 : 4
#14 Kladnik David
48:00
Izstop vratarja
DHM
#1 Rupnik Jani
48:00
Izstop vratarja
LUČ
#1 Žagar Gašper

HK Dinamiti Horjul mladi

#
Ime
Poz
G
A
#1
Rupnik Jani
GK
-
-

#11
Cankar Rok
P
-
1
#19
Francel Klemen
P
-
1
#37
Ivanjko Matic
P
-
-
#14
Kladnik David
P
3
-
#12
Leskovec Jakob
P
-
-
#17
Lipovšek Boštjan
P
-
-
#0
Lončar Ahac
P
-
-
#87
Petrovčič Ožbej
P
1
-
#26
Trtnik Miha
P
-
1

HD Luče

#
Ime
Poz
G
A
#1
Žagar Gašper
GK
-
-

#12
Fale Matevž
P
1
-
#6
Kos Peter
P
-
1
#33
Krznar Aljaž
P
1
1
#9
Ločičnik Janez
P
1
-
#8
Pahovnik Andrej
P
-
-
#0
Pestotnik Bojan
P
-
-
#73
Šinkovec Luka
P
-
-
#92
Urtelj Matjaž
P
1
-

1 / 4

06:58
LUČ
0 : 1
#12 Fale Matevž (+1)

2 / 4

23:13
DHM
1 : 1
#14 Kladnik David

3 / 4

28:13
LUČ
1 : 2
#92 Urtelj Matjaž, podaja #6 Kos Peter
31:11
DHM
2 : 2
#14 Kladnik David, podaja #26 Trtnik Miha, #11 Cankar Rok (+1)
32:32
DHM
3 : 2
#87 Petrovčič Ožbej, podaja #19 Francel Klemen

4 / 4

42:35
LUČ
3 : 3
#9 Ločičnik Janez, podaja #33 Krznar Aljaž
45:53
LUČ
3 : 4
#33 Krznar Aljaž
46:16
DHM
4 : 4
#14 Kladnik David

1 / 4

03:09
DHM
1,5 min
#87 Petrovčič Ožbej, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 03:09 - 04:39 ]
05:40
DHM
1,5 min
#87 Petrovčič Ožbej, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 05:40 - 07:10 ]
10:23
LUČ
1,5 min
#12 Fale Matevž, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 10:23 - 11:53 ]

2 / 4

19:48
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, HI-ST (IIHF #1135, Visoka palica) [ 19:48 - 21:18 ]
23:59
DHM
1,5 min
#14 Kladnik David, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 23:59 - 25:29 ]

3 / 4

30:45
LUČ
1,5 min
#8 Pahovnik Andrej, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 30:45 - 32:15 ]
34:09
DHM
1,5 min
#26 Trtnik Miha, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 34:09 - 35:39 ]

4 / 4

38:19
LUČ
1,5 min
#12 Fale Matevž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 38:19 - 39:49 ]
39:14
LUČ
10 min
#73 Šinkovec Luka, MISC (Disciplinska kazen) [ 39:14 - 49:14 ]
Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 0
#87 Petrovčič Ožbej (DHM)
#-1 (LUČ)
1 : 0
#87 Petrovčič Ožbej (DHM)
#-1 (LUČ)
1 : 1
#12 Fale Matevž (LUČ)
#-1 (DHM)
2 : 1
#12 Leskovec Jakob (DHM)
#-1 (LUČ)
2 : 1
#92 Urtelj Matjaž (LUČ)
#-1 (DHM)
2 : 1
#14 Kladnik David (DHM)
#-1 (LUČ)
2 : 2
#9 Ločičnik Janez (LUČ)
#-1 (DHM)
2 : 2
#9 Ločičnik Janez (LUČ)
#-1 (DHM)
2 : 2
#87 Petrovčič Ožbej (DHM)
#-1 (LUČ)
2 : 2
#12 Fale Matevž (LUČ)
#-1 (DHM)
2 : 3
#12 Fale Matevž (LUČ)
#-1 (DHM)
3 : 3
#12 Leskovec Jakob (DHM)
#-1 (LUČ)
3 : 3
#6 Kos Peter (LUČ)
#-1 (DHM)
3 : 3
#14 Kladnik David (DHM)
#-1 (LUČ)
3 : 3
#8 Pahovnik Andrej (LUČ)
#-1 (DHM)
3 : 3
#19 Francel Klemen (DHM)
#-1 (LUČ)
3 : 3
#12 Fale Matevž (LUČ)
#-1 (DHM)
3 : 3
#26 Trtnik Miha (DHM)
#-1 (LUČ)
3 : 3
#33 Krznar Aljaž (LUČ)
#-1 (DHM)
4 : 3
#11 Cankar Rok (DHM)
#-1 (LUČ)