Tekmovanje: DP 2. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 65
Datum: 21.01.2017
Čas: 13:30
Gledalcev: /

Sodnik: Dragar Vincent
Sodnik: Leben Jan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

ŠD Sršeni (SRŠ)

2 : 3
( 0:0, 0:0, 2:0, 0:3 )

HD Luče (LUČ)

1 / 4

01:40
Izključitev
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 01:40 - 03:10 ]
09:30
Izključitev
SRŠ
1,5 min
#10 Peršin Žiga, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 09:30 - 11:00 ]
11:45
Izključitev
LUČ
1,5 min
#9 Bončina Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 11:45 - 13:15 ]

2 / 4

Ni dogodkov

3 / 4

34:29
Izključitev
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 34:29 - 35:59 ]
34:35
Izključitev
SRŠ
1,5 min
#88 Klement Nejc, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 34:35 - 36:05 ]
34:47
Gol
SRŠ
1 : 0
#79 Borin Rok
35:07
Gol
SRŠ
2 : 0
#89 Lepša Anže

4 / 4

36:22
Gol
LUČ
2 : 1
#12 Fale Matevž, podaja #92 Urtelj Matjaž
37:32
Gol
LUČ
2 : 2
#12 Fale Matevž, podaja #33 Krznar Aljaž
40:52
Izključitev
LUČ
1,5 min
#12 Fale Matevž, KNEE (IIHF #1146, Udarec s kolenom) [ 40:52 - 42:22 ]
45:10
Gol (GWG)
LUČ
2 : 3
#57 Cerar Nejc
47:05
Izključitev
LUČ
1,5 min
#73 Šinkovec Luka, HOLD (IIHF #1136, Držanje) [ 47:05 - 48:35 ]

ŠD Sršeni

#
Ime
Poz
G
A
#0
Mozetič Dušan
GK
-
-

#79
Borin Rok
P
1
-
#69
Burnik Blaž
P
-
-
#23
Dropuljič Tadej
P
-
-
#17
Ivanjko Blaž
P
-
-
#88
Klement Nejc
P
-
-
#89
Lepša Anže
P
1
-
#19
Lepša Žan
P
-
-
#30
Novak Blaž
P
-
-
#10
Peršin Žiga
P
-
-
#33
Schweiger Luka
P
-
-

HD Luče

#
Ime
Poz
G
A
#1
Žagar Gašper
GK
-
-

#9
Bončina Andraž
P
-
-
#57
Cerar Nejc
P
1
-
#12
Fale Matevž
P
2
-
#6
Kos Peter
P
-
-
#33
Krznar Aljaž
P
-
1
#73
Šinkovec Luka
P
-
-
#92
Urtelj Matjaž
P
-
1

1 / 4

2 / 4

3 / 4

34:47
SRŠ
1 : 0
#79 Borin Rok
35:07
SRŠ
2 : 0
#89 Lepša Anže

4 / 4

36:22
LUČ
2 : 1
#12 Fale Matevž, podaja #92 Urtelj Matjaž
37:32
LUČ
2 : 2
#12 Fale Matevž, podaja #33 Krznar Aljaž
45:10
LUČ
2 : 3
#57 Cerar Nejc

1 / 4

01:40
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 01:40 - 03:10 ]
09:30
SRŠ
1,5 min
#10 Peršin Žiga, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 09:30 - 11:00 ]
11:45
LUČ
1,5 min
#9 Bončina Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 11:45 - 13:15 ]

2 / 4

3 / 4

34:29
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 34:29 - 35:59 ]
34:35
SRŠ
1,5 min
#88 Klement Nejc, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 34:35 - 36:05 ]

4 / 4

40:52
LUČ
1,5 min
#12 Fale Matevž, KNEE (IIHF #1146, Udarec s kolenom) [ 40:52 - 42:22 ]
47:05
LUČ
1,5 min
#73 Šinkovec Luka, HOLD (IIHF #1136, Držanje) [ 47:05 - 48:35 ]