Tekmovanje: DP 2. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 2
Datum: 17.03.2017
Čas: 21:45
Gledalcev: /

Sodnik: Gruškovnjak Sašo
Sodnik: Juha Blaž
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

HK Vrhpolje mladi (VRH)

4 : 3
( 1:0, 1:1, 1:1, 1:1 )

ŠD Sršeni (SRŠ)

1 / 4

06:44
Gol
VRH
1 : 0
#42 Erdani Uroš, podaja #45 Novak Miha

2 / 4

19:30
Gol
VRH
2 : 0
#11 Tirovič Matjaž, podaja #24 Brecl Andrej
21:44
Gol
SRŠ
2 : 1
#79 Borin Rok, podaja #78 Podobnik Mark
24:00
Izključitev
VRH
1,5 min
#2 Končan Jure, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 24:00 - 25:30 ]

3 / 4

26:37
Gol
VRH
3 : 1
#21 Kropivšek Tine
27:27
Gol
SRŠ
3 : 2
#78 Podobnik Mark, podaja #89 Lepša Anže
29:14
Izključitev
SRŠ
1,5 min
#79 Borin Rok, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 29:14 - 30:44 ]
31:48
Izključitev
VRH
1,5 min
#7 Žurbi Urban, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 31:48 - 33:18 ]
31:48
Izključitev
SRŠ
1,5 min
#78 Podobnik Mark, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 31:48 - 33:18 ]
33:40
Izključitev
VRH
1,5 min
#42 Erdani Uroš, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 33:40 - 35:10 ]
33:40
Izključitev
SRŠ
1,5 min
#69 Burnik Blaž, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 33:40 - 35:10 ]

4 / 4

36:16
Gol
SRŠ
3 : 3
#78 Podobnik Mark
43:04
Izključitev
VRH
1,5 min
#42 Erdani Uroš, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 43:04 - 44:34 ]
46:53
Gol (GWG)
VRH
4 : 3
#11 Tirovič Matjaž, podaja #7 Žurbi Urban

HK Vrhpolje mladi

#
Ime
Poz
G
A
#47
Grad Anže
GK
-
-

#33
Baloh Marko
P
-
-
#24
Brecl Andrej
P
-
1
#42
Erdani Uroš
P
1
-
#22
Hribar Tomaž
P
-
-
#2
Končan Jure
P
-
-
#21
Kropivšek Tine
P
1
-
#45
Novak Miha
P
-
1
#11
Tirovič Matjaž
P
2
-
#7
Žurbi Urban
P
-
1

ŠD Sršeni

#
Ime
Poz
G
A
#39
Benko Nejc
GK
-
-

#14
Arandjus Tomaž
P
-
-
#79
Borin Rok
P
1
-
#69
Burnik Blaž
P
-
-
#23
Dropuljič Tadej
P
-
-
#89
Lepša Anže
P
-
1
#30
Novak Blaž
P
-
-
#10
Peršin Žiga
P
-
-
#78
Podobnik Mark
P
2
1
#64
Prodan Kristjan
P
-
-
#33
Schweiger Luka
P
-
-

1 / 4

06:44
VRH
1 : 0
#42 Erdani Uroš, podaja #45 Novak Miha

2 / 4

19:30
VRH
2 : 0
#11 Tirovič Matjaž, podaja #24 Brecl Andrej
21:44
SRŠ
2 : 1
#79 Borin Rok, podaja #78 Podobnik Mark

3 / 4

26:37
VRH
3 : 1
#21 Kropivšek Tine
27:27
SRŠ
3 : 2
#78 Podobnik Mark, podaja #89 Lepša Anže

4 / 4

36:16
SRŠ
3 : 3
#78 Podobnik Mark
46:53
VRH
4 : 3
#11 Tirovič Matjaž, podaja #7 Žurbi Urban

1 / 4

2 / 4

24:00
VRH
1,5 min
#2 Končan Jure, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 24:00 - 25:30 ]

3 / 4

29:14
SRŠ
1,5 min
#79 Borin Rok, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 29:14 - 30:44 ]
31:48
VRH
1,5 min
#7 Žurbi Urban, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 31:48 - 33:18 ]
31:48
SRŠ
1,5 min
#78 Podobnik Mark, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 31:48 - 33:18 ]
33:40
VRH
1,5 min
#42 Erdani Uroš, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 33:40 - 35:10 ]
33:40
SRŠ
1,5 min
#69 Burnik Blaž, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 33:40 - 35:10 ]

4 / 4

43:04
VRH
1,5 min
#42 Erdani Uroš, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 43:04 - 44:34 ]