Tekmovanje: DP ML. DEČKI U-11
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 1
Datum: 14.05.2017
Čas: 10:00
Gledalcev: 30

Sodnik: Petronijevič Aleš
Sodnik: -
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Hlastan
Zapisnikar: Hlastan
Časomerilec: Hlastan

HK Dinamiti Horjul (U-11) (DIN)

4 : 5
( 2:1, 2:4 )

HK Zip Line Šobec (U-11) (ZIP)

1 / 2

00:00
Vstop vratarja
DIN
#1 Fortuna Maj
00:00
Vstop vratarja
ZIP
#10 Ulčar Matija
05:15
Gol
DIN
1 : 0
#18 Petronijevič-Lepša Ian
08:08
Izključitev
DIN
1,5 min
#9 Žun Tomaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 08:08 - 09:38 ]
11:00
Gol
DIN
2 : 0
#9 Žun Tomaž, podaja #12 Mlinar Benjamin
11:42
Gol
ZIP
2 : 1
#9 Hrobat Plemelj Aljaž
14:59
Izključitev
DIN
1,5 min
#21 Zdešar Alen, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 14:59 - 16:29 ]
14:59
Izključitev
ZIP
1,5 min
#31 Filipovič Timotej, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 14:59 - 16:29 ]

2 / 2

17:54
Gol
DIN
3 : 1
#18 Petronijevič-Lepša Ian, podaja #10 Letonja Anže
18:37
Gol
ZIP
3 : 2
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, podaja #13 Rogač Filip
22:12
Gol
ZIP
3 : 3
#31 Filipovič Timotej
24:33
Gol
ZIP
3 : 4
#9 Hrobat Plemelj Aljaž
25:44
Izključitev
DIN
1,5 min
#12 Mlinar Benjamin, HOLD (IIHF #1136, Držanje) [ 25:44 - 27:14 ]
28:06
Izključitev
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 28:06 - 29:36 ]
28:14
Gol
DIN
4 : 4
#9 Žun Tomaž, podaja #18 Petronijevič-Lepša Ian
28:49
Izključitev
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, BOARD (IIHF #1115, Nabijanje na ogrado) [ 28:49 - 30:19 ]
29:59
Gol (GWG)
ZIP
4 : 5
#9 Hrobat Plemelj Aljaž
30:00
Izstop vratarja
DIN
#1 Fortuna Maj
30:00
Izstop vratarja
ZIP
#10 Ulčar Matija

HK Dinamiti Horjul (U-11)

#
Ime
Poz
G
A
#1
Fortuna Maj
GK
-
-

#71
Cerjak Jernej
P
-
-
#10
Letonja Anže
P
-
1
#12
Mlinar Benjamin
P
-
1
#18
Petronijevič-Lepša Ian
P
2
1
#39
Skubic Urban
P
-
-
#30
Slovša Timotej
P
-
-
#21
Zdešar Alen
P
-
-
#99
Zorc Nik
P
-
-
#9
Žun Tomaž
P
2
-

HK Zip Line Šobec (U-11)

#
Ime
Poz
G
A
#10
Ulčar Matija
GK
-
-

#31
Filipovič Timotej
P
1
-
#77
Gavljak Val
P
-
-
#12
Gruškovnjak Luka
P
-
-
#19
Hartman Martin
P
-
-
#9
Hrobat Plemelj Aljaž
P
4
-
#92
Jovanovič Šorn Gaber
P
-
-
#20
Modic Ščavničar Jaka
P
-
-
#13
Rogač Filip
P
-
1
#94
Špec Erik
P
-
-
#7
Thaler Andraž
P
-
-
#51
Ulčar Vid
P
-
-

1 / 2

05:15
DIN
1 : 0
#18 Petronijevič-Lepša Ian
11:00
DIN
2 : 0
#9 Žun Tomaž, podaja #12 Mlinar Benjamin
11:42
ZIP
2 : 1
#9 Hrobat Plemelj Aljaž

2 / 2

17:54
DIN
3 : 1
#18 Petronijevič-Lepša Ian, podaja #10 Letonja Anže
18:37
ZIP
3 : 2
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, podaja #13 Rogač Filip
22:12
ZIP
3 : 3
#31 Filipovič Timotej
24:33
ZIP
3 : 4
#9 Hrobat Plemelj Aljaž
28:14
DIN
4 : 4
#9 Žun Tomaž, podaja #18 Petronijevič-Lepša Ian
29:59
ZIP
4 : 5
#9 Hrobat Plemelj Aljaž

1 / 2

08:08
DIN
1,5 min
#9 Žun Tomaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 08:08 - 09:38 ]
14:59
DIN
1,5 min
#21 Zdešar Alen, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 14:59 - 16:29 ]
14:59
ZIP
1,5 min
#31 Filipovič Timotej, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 14:59 - 16:29 ]

2 / 2

25:44
DIN
1,5 min
#12 Mlinar Benjamin, HOLD (IIHF #1136, Držanje) [ 25:44 - 27:14 ]
28:06
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 28:06 - 29:36 ]
28:49
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, BOARD (IIHF #1115, Nabijanje na ogrado) [ 28:49 - 30:19 ]