Tekmovanje: DP ML. DEČKI U-11
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 5
Datum: 20.05.2017
Čas: 11:00
Gledalcev: 35

Sodnik: Leben Jan
Sodnik: -
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Hlastan
Zapisnikar: Hlastan
Časomerilec: Hlastan

HK Zip Line Šobec (U-11) (ZIP)

4 : 3 *
( 1:1, 2:2, 1:0 )

HK Dinamiti Horjul (U-11) (DIN)

1 / 2

00:00
Vstop vratarja
DIN
#1 Fortuna Maj
02:24
Izključitev
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 02:24 - 03:54 ]
03:34
Gol
DIN
0 : 1
#9 Žun Tomaž, podaja #12 Mlinar Benjamin, #21 Zdešar Alen
05:38
Gol
ZIP
1 : 1
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, podaja #7 Thaler Andraž
14:59
Izključitev
ZIP
1,5 min
#7 Thaler Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 14:59 - 16:29 ]

2 / 2

17:18
Gol
DIN
1 : 2
#9 Žun Tomaž, podaja #18 Petronijevič-Lepša Ian, #12 Mlinar Benjamin
19:56
Izključitev
ZIP
1,5 min
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 19:56 - 21:26 ]
20:31
Izključitev
DIN
1,5 min
#9 Žun Tomaž, HI-ST (IIHF #1135, Visoka palica) [ 20:31 - 22:01 ]
23:32
Gol
ZIP
2 : 2
#8 Filipovič Timotej, podaja #31 Gavljak Val
25:24
Gol
ZIP
3 : 2
#8 Filipovič Timotej, podaja #7 Thaler Andraž
28:39
Gol
DIN
3 : 3
#21 Zdešar Alen
29:37
Izključitev
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 29:37 - 31:07 ]
30:00
Izstop vratarja
DIN
#1 Fortuna Maj

HK Zip Line Šobec (U-11)

#
Ime
Poz
G
A
#10
Ulčar Matija
GK
-
-

#8
Filipovič Timotej
P
2
-
#31
Gavljak Val
P
-
1
#19
Hartman Martin
P
-
-
#9
Hrobat Plemelj Aljaž
P
1
-
#92
Jovanovič Šorn Gaber
P
-
-
#20
Modic Ščavničar Jaka
P
-
-
#94
Špec Erik
P
-
-
#7
Thaler Andraž
P
-
2
#51
Ulčar Vid
P
-
-

HK Dinamiti Horjul (U-11)

#
Ime
Poz
G
A
#1
Fortuna Maj
GK
-
-

#71
Cerjak Jernej
P
-
-
#10
Letonja Anže
P
-
-
#12
Mlinar Benjamin
P
-
2
#18
Petronijevič-Lepša Ian
P
-
1
#39
Skubic Urban
P
-
-
#30
Slovša Timotej
P
-
-
#21
Zdešar Alen
P
1
1
#99
Zorc Nik
P
-
-
#9
Žun Tomaž
P
2
-

1 / 2

03:34
DIN
0 : 1
#9 Žun Tomaž, podaja #12 Mlinar Benjamin, #21 Zdešar Alen
05:38
ZIP
1 : 1
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, podaja #7 Thaler Andraž

2 / 2

17:18
DIN
1 : 2
#9 Žun Tomaž, podaja #18 Petronijevič-Lepša Ian, #12 Mlinar Benjamin
23:32
ZIP
2 : 2
#8 Filipovič Timotej, podaja #31 Gavljak Val
25:24
ZIP
3 : 2
#8 Filipovič Timotej, podaja #7 Thaler Andraž
28:39
DIN
3 : 3
#21 Zdešar Alen

1 / 2

02:24
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 02:24 - 03:54 ]
14:59
ZIP
1,5 min
#7 Thaler Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 14:59 - 16:29 ]

2 / 2

19:56
ZIP
1,5 min
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 19:56 - 21:26 ]
20:31
DIN
1,5 min
#9 Žun Tomaž, HI-ST (IIHF #1135, Visoka palica) [ 20:31 - 22:01 ]
29:37
ZIP
1,5 min
#92 Jovanovič Šorn Gaber, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 29:37 - 31:07 ]
Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 0
#9 Žun Tomaž (DIN)
#-1 (ZIP)
0 : 0
#51 Ulčar Vid (ZIP)
#-1 (DIN)
1 : 0
#51 Ulčar Vid (ZIP)
#-1 (DIN)
1 : 0
#18 Petronijevič-Lepša Ian (DIN)
#-1 (ZIP)
2 : 0
#8 Filipovič Timotej (ZIP)
#-1 (DIN)