Tekmovanje: DP ML. DEČKI U-11
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 6
Datum: 20.05.2017
Čas: 12:00
Gledalcev: 35

Sodnik: Leben Jan
Sodnik: -
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Hlastan
Zapisnikar: Hlastan
Časomerilec: Hlastan

HK Domžale (U-11) (DOM)

4 : 2
( 1:2, 3:0 )

HK Zip Line Šobec (U-11) (ZIP)

1 / 2

00:00
Vstop vratarja
DOM
#3 Kuder Gal
00:00
Vstop vratarja
ZIP
#10 Ulčar Matija
00:59
Izključitev
DOM
1,5 min
#19 Pipan Lovro, BOARD (IIHF #1115, Nabijanje na ogrado) [ 00:59 - 02:29 ]
04:56
Gol
DOM
1 : 0
#13 Špari Leben Žan, podaja #88 Petrović Nik Christian
11:10
Gol
ZIP
1 : 1
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, podaja #8 Filipovič Timotej
13:01
Gol
ZIP
1 : 2
#8 Filipovič Timotej, podaja #92 Jovanovič Šorn Gaber
14:30
Izključitev
ZIP
1,5 min
#7 Thaler Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 14:30 - 16:00 ]

2 / 2

15:29
Gol
DOM
2 : 2
#88 Petrović Nik Christian, podaja #13 Špari Leben Žan (+1)
20:51
Gol (GWG)
DOM
3 : 2
#13 Špari Leben Žan, podaja #7 Janežič Miran
22:26
Gol
DOM
4 : 2
#46 Šuštar Nik, podaja #19 Pipan Lovro
28:15
Izključitev
DOM
1,5 min
#7 Janežič Miran, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 28:15 - 29:45 ]
28:15
Izključitev
ZIP
1,5 min
#8 Filipovič Timotej, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 28:15 - 29:45 ]
30:00
Izstop vratarja
DOM
#3 Kuder Gal
30:00
Izstop vratarja
ZIP
#10 Ulčar Matija

HK Domžale (U-11)

#
Ime
Poz
G
A
#3
Kuder Gal
GK
-
-

#66
Bole Nik
P
-
-
#77
Bolte Ažbe
P
-
-
#55
Ebner Bor
P
-
-
#7
Janežič Miran
P
-
1
#14
Kvartuh Jan
P
-
-
#88
Petrović Nik Christian
P
1
1
#19
Pipan Lovro
P
-
1
#13
Špari Leben Žan
P
2
1
#46
Šuštar Nik
P
1
-
#11
Turšič Sečkar Maj
P
-
-

HK Zip Line Šobec (U-11)

#
Ime
Poz
G
A
#10
Ulčar Matija
GK
-
-

#8
Filipovič Timotej
P
1
1
#31
Gavljak Val
P
-
-
#19
Hartman Martin
P
-
-
#9
Hrobat Plemelj Aljaž
P
1
-
#92
Jovanovič Šorn Gaber
P
-
1
#20
Modic Ščavničar Jaka
P
-
-
#94
Špec Erik
P
-
-
#7
Thaler Andraž
P
-
-
#51
Ulčar Vid
P
-
-

1 / 2

04:56
DOM
1 : 0
#13 Špari Leben Žan, podaja #88 Petrović Nik Christian
11:10
ZIP
1 : 1
#9 Hrobat Plemelj Aljaž, podaja #8 Filipovič Timotej
13:01
ZIP
1 : 2
#8 Filipovič Timotej, podaja #92 Jovanovič Šorn Gaber

2 / 2

15:29
DOM
2 : 2
#88 Petrović Nik Christian, podaja #13 Špari Leben Žan (+1)
20:51
DOM
3 : 2
#13 Špari Leben Žan, podaja #7 Janežič Miran
22:26
DOM
4 : 2
#46 Šuštar Nik, podaja #19 Pipan Lovro

1 / 2

00:59
DOM
1,5 min
#19 Pipan Lovro, BOARD (IIHF #1115, Nabijanje na ogrado) [ 00:59 - 02:29 ]
14:30
ZIP
1,5 min
#7 Thaler Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 14:30 - 16:00 ]

2 / 2

28:15
DOM
1,5 min
#7 Janežič Miran, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 28:15 - 29:45 ]
28:15
ZIP
1,5 min
#8 Filipovič Timotej, ROUGH (IIHF #1151, Grobost) [ 28:15 - 29:45 ]