Tekmovanje: DP 2. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 16
Datum: 03.11.2017
Čas: 21:45
Gledalcev: /

Sodnik: Kralj Črt
Sodnik: Dragar Vincent
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

HD Luče Rodex (LUČ)

4 : 3
( 1:1, 1:0, 2:1, 0:1 )

Pavza (PAV)

1 / 4

00:00
Vstop vratarja
LUČ
#1 Žagar Gašper
00:00
Vstop vratarja
PAV
#1 Urbanica David
07:32
Gol
LUČ
1 : 0
#6 Kos Peter
10:15
Gol
PAV
1 : 1
#22 Šimec Tadej, podaja #26 Cerar Klemen

2 / 4

17:47
Gol
LUČ
2 : 1
#12 Vesel Martin, podaja #33 Krznar Aljaž

3 / 4

27:50
Gol
LUČ
3 : 1
#12 Vesel Martin, podaja #92 Urtelj Matjaž, #99 Jurič Evgen
29:43
Izključitev
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 29:43 - 31:13 ]
31:27
Gol
PAV
3 : 2
#26 Cerar Klemen, podaja #5 Korbar Gašper
34:40
Gol (GWG)
LUČ
4 : 2
#8 Pahovnik Andrej, podaja #92 Urtelj Matjaž, #6 Kos Peter

4 / 4

46:41
Gol
PAV
4 : 3
#22 Šimec Tadej, podaja #55 Ilovar Matej
47:50
Izključitev
PAV
1,5 min
#9 Brce Gašper, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 47:50 - 49:20 ]
48:00
Izstop vratarja
LUČ
#1 Žagar Gašper
48:00
Izstop vratarja
PAV
#1 Urbanica David

HD Luče Rodex

#
Ime
Poz
G
A
#1
Žagar Gašper
GK
-
-

#91
Janković Ljubiša
P
-
-
#99
Jurič Evgen
P
-
1
#6
Kos Peter
P
1
1
#33
Krznar Aljaž
P
-
1
#8
Pahovnik Andrej
P
1
-
#11
Pestotnik Bojan
P
-
-
#92
Urtelj Matjaž
P
-
2
#12
Vesel Martin
P
2
-

Pavza

#
Ime
Poz
G
A
#1
Urbanica David
GK
-
-

#9
Brce Gašper
P
-
-
#26
Cerar Klemen
P
1
1
#55
Ilovar Matej
P
-
1
#5
Korbar Gašper
P
-
1
#10
Mally Gal
P
-
-
#7
Petrovčič Matej
P
-
-
#22
Šimec Tadej
P
2
-

1 / 4

07:32
LUČ
1 : 0
#6 Kos Peter
10:15
PAV
1 : 1
#22 Šimec Tadej, podaja #26 Cerar Klemen

2 / 4

17:47
LUČ
2 : 1
#12 Vesel Martin, podaja #33 Krznar Aljaž

3 / 4

27:50
LUČ
3 : 1
#12 Vesel Martin, podaja #92 Urtelj Matjaž, #99 Jurič Evgen
31:27
PAV
3 : 2
#26 Cerar Klemen, podaja #5 Korbar Gašper
34:40
LUČ
4 : 2
#8 Pahovnik Andrej, podaja #92 Urtelj Matjaž, #6 Kos Peter

4 / 4

46:41
PAV
4 : 3
#22 Šimec Tadej, podaja #55 Ilovar Matej

1 / 4

2 / 4

3 / 4

29:43
LUČ
1,5 min
#92 Urtelj Matjaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 29:43 - 31:13 ]

4 / 4

47:50
PAV
1,5 min
#9 Brce Gašper, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 47:50 - 49:20 ]