Tekmovanje: DP 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 39
Datum: 15.02.2018
Čas: 19:15
Gledalcev: /

Sodnik: Kralj Črt
Sodnik: Bajt Miha
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: -

HK Prevoje 2 (RCU)

2 : 7
( 0:3, 1:0, 1:2, 0:2 )

HK Prevoje 1 (PR1)

1 / 4

01:18
Izključitev
RCU
1,5 min
#11 Urbanija Janko, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 01:18 - 02:48 ]
03:20
Gol
PR1
0 : 1
#3 Cerar Jan, podaja #2 Nakrst Blaž
07:30
Gol
PR1
0 : 2
#5 Sovec Nace, podaja #2 Nakrst Blaž
11:46
Gol (GWG)
PR1
0 : 3
#2 Nakrst Blaž, podaja #9 Cerar Primož, #5 Sovec Nace

2 / 4

19:58
Izključitev
PR1
1,5 min
#2 Nakrst Blaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 19:58 - 21:28 ]
23:57
Gol
RCU
1 : 3
#11 Urbanija Janko, podaja #20 Svetic Franci, #77 Zupančič Igor

3 / 4

29:38
Gol
PR1
1 : 4
#9 Cerar Primož, podaja #2 Nakrst Blaž
33:02
Izključitev
RCU
1,5 min
#11 Urbanija Janko, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 33:02 - 34:32 ]
33:30
Gol
PR1
1 : 5
#11 Markovič Jure, podaja #7 Zarnik Gašper, #10 Markovič Blaž (+1)
35:08
Gol
RCU
2 : 5
#27 Sodržnik Klemen, podaja #20 Svetic Franci, #99 Cerar Gašper

4 / 4

36:48
Izključitev
PR1
1,5 min
#2 Nakrst Blaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 36:48 - 38:18 ]
41:57
Gol
PR1
2 : 6
#5 Sovec Nace, podaja #7 Zarnik Gašper
43:34
Gol
PR1
2 : 7
#5 Sovec Nace, podaja #2 Nakrst Blaž

HK Prevoje 2

#
Ime
Poz
G
A
#10
Čurčija Grega
GK
-
-

#99
Cerar Gašper
P
-
1
#27
Sodržnik Klemen
P
1
-
#20
Svetic Franci
P
-
2
#11
Urbanija Janko
P
1
-
#77
Zupančič Igor
P
-
1
#24
Zupančič Nace
P
-
-

HK Prevoje 1

#
Ime
Poz
G
A
#31
Zorko David
GK
-
-

#3
Cerar Jan
P
1
-
#9
Cerar Primož
P
1
1
#10
Markovič Blaž
P
-
1
#11
Markovič Jure
P
1
-
#6
Mušič Jure
P
-
-
#2
Nakrst Blaž
P
1
4
#12
Sotlar Maj
P
-
-
#5
Sovec Nace
P
3
1
#4
Vesel Nejc
P
-
-
#7
Zarnik Gašper
P
-
2

1 / 4

03:20
PR1
0 : 1
#3 Cerar Jan, podaja #2 Nakrst Blaž
07:30
PR1
0 : 2
#5 Sovec Nace, podaja #2 Nakrst Blaž
11:46
PR1
0 : 3
#2 Nakrst Blaž, podaja #9 Cerar Primož, #5 Sovec Nace

2 / 4

23:57
RCU
1 : 3
#11 Urbanija Janko, podaja #20 Svetic Franci, #77 Zupančič Igor

3 / 4

29:38
PR1
1 : 4
#9 Cerar Primož, podaja #2 Nakrst Blaž
33:30
PR1
1 : 5
#11 Markovič Jure, podaja #7 Zarnik Gašper, #10 Markovič Blaž (+1)
35:08
RCU
2 : 5
#27 Sodržnik Klemen, podaja #20 Svetic Franci, #99 Cerar Gašper

4 / 4

41:57
PR1
2 : 6
#5 Sovec Nace, podaja #7 Zarnik Gašper
43:34
PR1
2 : 7
#5 Sovec Nace, podaja #2 Nakrst Blaž

1 / 4

01:18
RCU
1,5 min
#11 Urbanija Janko, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 01:18 - 02:48 ]

2 / 4

19:58
PR1
1,5 min
#2 Nakrst Blaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 19:58 - 21:28 ]

3 / 4

33:02
RCU
1,5 min
#11 Urbanija Janko, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 33:02 - 34:32 ]

4 / 4

36:48
PR1
1,5 min
#2 Nakrst Blaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 36:48 - 38:18 ]