Tekmovanje: DP 2. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 2
Datum: 17.02.2018
Čas: 12:15
Gledalcev: /

Sodnik: Dragar Vincent
Sodnik: Tadej Snoj
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

Pavza (PAV)

7 : 3
( 0:1, 2:0, 3:0, 2:2 )

HK Vrhpolje mladi (VRH)

1 / 4

00:23
Gol
VRH
0 : 1
#42 Erdani Uroš, podaja #24 Brecl Andrej
12:00
Izključitev
PAV
1,5 min
#26 Cerar Klemen, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 12:00 - 13:30 ]

2 / 4

15:08
Gol
PAV
1 : 1
#55 Ilovar Matej, podaja #7 Petrovčič Matej
20:59
Gol
PAV
2 : 1
#26 Cerar Klemen, podaja #9 Brce Gašper, #5 Korbar Gašper
22:55
Izključitev
PAV
1,5 min
#9 Brce Gašper, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 22:55 - 24:25 ]

3 / 4

24:30
Gol
PAV
3 : 1
#93 Kaimel Klemen
26:15
Gol (GWG)
PAV
4 : 1
#55 Ilovar Matej, podaja #10 Mally Gal
32:58
Gol
PAV
5 : 1
#93 Kaimel Klemen
35:48
Izključitev
PAV
10 min
#9 Brce Gašper, MISC (Disciplinska kazen) [ 35:48 - 45:48 ]

4 / 4

40:45
Gol
PAV
6 : 1
#5 Korbar Gašper
43:10
Gol
VRH
6 : 2
#45 Novak Miha, podaja #7 Žurbi Urban
44:15
Gol
VRH
6 : 3
#24 Brecl Andrej, podaja #45 Novak Miha, #7 Žurbi Urban
45:47
Gol
PAV
7 : 3
#55 Ilovar Matej, podaja #5 Korbar Gašper, #7 Petrovčič Matej
47:59
Izključitev
PAV
1,5 min
#77 Šolar Matevž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 47:59 - 49:29 ]

Pavza

#
Ime
Poz
G
A
#1
Romšak Milan
GK
-
-

#9
Brce Gašper
P
-
1
#26
Cerar Klemen
P
1
-
#55
Ilovar Matej
P
3
-
#93
Kaimel Klemen
P
2
-
#5
Korbar Gašper
P
1
2
#10
Mally Gal
P
-
1
#7
Petrovčič Matej
P
-
2
#77
Šolar Matevž
P
-
-

HK Vrhpolje mladi

#
Ime
Poz
G
A
#47
Grad Anže
GK
-
-

#24
Brecl Andrej
P
1
1
#42
Erdani Uroš
P
1
-
#46
Kralj Andrej
P
-
-
#45
Novak Miha
P
1
1
#23
Vidmar Peter
P
-
-
#7
Žurbi Urban
P
-
2

1 / 4

00:23
VRH
0 : 1
#42 Erdani Uroš, podaja #24 Brecl Andrej

2 / 4

15:08
PAV
1 : 1
#55 Ilovar Matej, podaja #7 Petrovčič Matej
20:59
PAV
2 : 1
#26 Cerar Klemen, podaja #9 Brce Gašper, #5 Korbar Gašper

3 / 4

24:30
PAV
3 : 1
#93 Kaimel Klemen
26:15
PAV
4 : 1
#55 Ilovar Matej, podaja #10 Mally Gal
32:58
PAV
5 : 1
#93 Kaimel Klemen

4 / 4

40:45
PAV
6 : 1
#5 Korbar Gašper
43:10
VRH
6 : 2
#45 Novak Miha, podaja #7 Žurbi Urban
44:15
VRH
6 : 3
#24 Brecl Andrej, podaja #45 Novak Miha, #7 Žurbi Urban
45:47
PAV
7 : 3
#55 Ilovar Matej, podaja #5 Korbar Gašper, #7 Petrovčič Matej

1 / 4

12:00
PAV
1,5 min
#26 Cerar Klemen, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 12:00 - 13:30 ]

2 / 4

22:55
PAV
1,5 min
#9 Brce Gašper, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 22:55 - 24:25 ]

3 / 4

35:48
PAV
10 min
#9 Brce Gašper, MISC (Disciplinska kazen) [ 35:48 - 45:48 ]

4 / 4

47:59
PAV
1,5 min
#77 Šolar Matevž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 47:59 - 49:29 ]