Tekmovanje: DP 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 47
Datum: 22.02.2019
Čas: 19:15
Gledalcev: /

Sodnik: Dragar Vincent
Sodnik: Juha Blaž
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

HK Prevoje (PR1)

3 : 1
( 0:1, 0:0, 2:0, 1:0 )

HK Tajflni (TAJ)

1 / 4

02:34
Izključitev
TAJ
1,5 min
#10 Žnidar Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 02:34 - 04:04 ]
05:54
Izključitev
PR1
1,5 min
#6 Mušič Jure, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 05:54 - 07:24 ]
08:00
Gol
TAJ
0 : 1
#10 Žnidar Andraž, podaja #19 Mrak Rok

2 / 4

20:48
Izključitev
PR1
1,5 min
#6 Mušič Jure, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 20:48 - 22:18 ]
20:57
Izključitev
TAJ
1,5 min
#10 Žnidar Andraž, BOARD (IIHF #1115, Nabijanje na ogrado) [ 20:57 - 22:27 ]

3 / 4

27:15
Gol
PR1
1 : 1
#65 Cerar Klemen, podaja #19 Cerar Primož
30:54
Gol (GWG)
PR1
2 : 1
#28 Sodržnik Klemen, podaja #81 Nakrst Blaž
32:15
Izključitev
PR1
1,5 min
#63 Markovič Blaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 32:15 - 33:45 ]
36:00
Izključitev
PR1
1,5 min
#81 Nakrst Blaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 36:00 - 37:30 ]

4 / 4

38:01
Izključitev
TAJ
1,5 min
#19 Mrak Rok, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 38:01 - 39:31 ]
38:58
Gol
PR1
3 : 1
#37 Markovič Jure, podaja #65 Cerar Klemen (+1)
40:38
Izključitev
PR1
1,5 min
#72 Cerar Jan, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 40:38 - 42:08 ]

HK Prevoje

#
Ime
Poz
G
A
#31
Zorko David
GK
-
-

#72
Cerar Jan
P
-
-
#65
Cerar Klemen
P
1
1
#19
Cerar Primož
P
-
1
#63
Markovič Blaž
P
-
-
#37
Markovič Jure
P
1
-
#6
Mušič Jure
P
-
-
#81
Nakrst Blaž
P
-
1
#28
Sodržnik Klemen
P
1
-
#84
Sotlar Maj
P
-
-
#98
Sovec Nace
P
-
-

HK Tajflni

#
Ime
Poz
G
A
#1
Rant Erazem
GK
-
-

#11
Brus Aleš
P
-
-
#9
Gaber Matej
P
-
-
#7
Hafner Boštjan
P
-
-
#91
Jemec Nejc
P
-
-
#96
Jerše Nejc
P
-
-
#17
Markovič Rok
P
-
-
#19
Mrak Rok
P
-
1
#44
Pugelj Julijan
P
-
-
#4
Tavželj Marko
P
-
-
#10
Žnidar Andraž
P
1
-

1 / 4

08:00
TAJ
0 : 1
#10 Žnidar Andraž, podaja #19 Mrak Rok

2 / 4

3 / 4

27:15
PR1
1 : 1
#65 Cerar Klemen, podaja #19 Cerar Primož
30:54
PR1
2 : 1
#28 Sodržnik Klemen, podaja #81 Nakrst Blaž

4 / 4

38:58
PR1
3 : 1
#37 Markovič Jure, podaja #65 Cerar Klemen (+1)

1 / 4

02:34
TAJ
1,5 min
#10 Žnidar Andraž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 02:34 - 04:04 ]
05:54
PR1
1,5 min
#6 Mušič Jure, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 05:54 - 07:24 ]

2 / 4

20:48
PR1
1,5 min
#6 Mušič Jure, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 20:48 - 22:18 ]
20:57
TAJ
1,5 min
#10 Žnidar Andraž, BOARD (IIHF #1115, Nabijanje na ogrado) [ 20:57 - 22:27 ]

3 / 4

32:15
PR1
1,5 min
#63 Markovič Blaž, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 32:15 - 33:45 ]
36:00
PR1
1,5 min
#81 Nakrst Blaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 36:00 - 37:30 ]

4 / 4

38:01
TAJ
1,5 min
#19 Mrak Rok, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 38:01 - 39:31 ]
40:38
PR1
1,5 min
#72 Cerar Jan, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 40:38 - 42:08 ]