Tekmovanje: DP 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 57
Datum: 08.03.2019
Čas: 20:30
Gledalcev: /

Sodnik: Bajt Miha
Sodnik: Tadej Snoj
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

Masters Team Slovenija (MTS)

2 : 4
( 0:0, 1:2, 0:2, 1:0 )

RCU Jesenice (RCU)

1 / 4

Ni dogodkov

2 / 4

13:31
Gol
MTS
1 : 0
#10 Fajdiga Aleš, podaja #5 Oman Simon, #77 Petronijević Goran
14:46
Gol
RCU
1 : 1
#11 Urbanija Janko, podaja #47 Erman Matevž
16:50
Gol
RCU
1 : 2
#18 Zupančič Igor, podaja #76 Berlisk Nejc
22:14
Izključitev
RCU
1,5 min
#55 Bergant Tomaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 22:14 - 23:44 ]

3 / 4

24:40
Izključitev
MTS
1,5 min
#80 Zupančič Nace, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 24:40 - 26:10 ]
30:09
Izključitev
MTS
1,5 min
#34 Mubi Igor, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 30:09 - 31:39 ]
30:30
Gol (GWG)
RCU
1 : 3
#22 Svetic Franci, podaja #47 Erman Matevž, #76 Berlisk Nejc (+1)
35:12
Gol
RCU
1 : 4
#76 Berlisk Nejc, podaja #40 Židan Andrej, #18 Zupančič Igor

4 / 4

38:57
Izključitev
MTS
1,5 min
#34 Mubi Igor, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 38:57 - 40:27 ]
39:31
Izključitev
RCU
1,5 min
#22 Svetic Franci, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 39:31 - 41:01 ]
43:46
Gol
MTS
2 : 4
#27 Fortuna Klemen, podaja #80 Zupančič Nace
46:00
Izključitev
RCU
1,5 min
#40 Židan Andrej, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 46:00 - 47:30 ]

Masters Team Slovenija

#
Ime
Poz
G
A
#3
Slak Rok
GK
-
-

#88
Breznik Janez
P
-
-
#10
Fajdiga Aleš
P
1
-
#27
Fortuna Klemen
P
1
-
#11
Grum Damjan
P
-
-
#34
Mubi Igor
P
-
-
#5
Oman Simon
P
-
1
#77
Petronijević Goran
P
-
1
#80
Zupančič Nace
P
-
1

RCU Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#32
Vilman Grega
GK
-
-

#55
Bergant Tomaž
P
-
-
#76
Berlisk Nejc
P
1
2
#47
Erman Matevž
P
-
2
#22
Svetic Franci
P
1
-
#11
Urbanija Janko
P
1
-
#40
Židan Andrej
P
-
1
#18
Zupančič Igor
P
1
1

1 / 4

2 / 4

13:31
MTS
1 : 0
#10 Fajdiga Aleš, podaja #5 Oman Simon, #77 Petronijević Goran
14:46
RCU
1 : 1
#11 Urbanija Janko, podaja #47 Erman Matevž
16:50
RCU
1 : 2
#18 Zupančič Igor, podaja #76 Berlisk Nejc

3 / 4

30:30
RCU
1 : 3
#22 Svetic Franci, podaja #47 Erman Matevž, #76 Berlisk Nejc (+1)
35:12
RCU
1 : 4
#76 Berlisk Nejc, podaja #40 Židan Andrej, #18 Zupančič Igor

4 / 4

43:46
MTS
2 : 4
#27 Fortuna Klemen, podaja #80 Zupančič Nace

1 / 4

2 / 4

22:14
RCU
1,5 min
#55 Bergant Tomaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 22:14 - 23:44 ]

3 / 4

24:40
MTS
1,5 min
#80 Zupančič Nace, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 24:40 - 26:10 ]
30:09
MTS
1,5 min
#34 Mubi Igor, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 30:09 - 31:39 ]

4 / 4

38:57
MTS
1,5 min
#34 Mubi Igor, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 38:57 - 40:27 ]
39:31
RCU
1,5 min
#22 Svetic Franci, HOOK (IIHF #1138, Zadrževanje s palico) [ 39:31 - 41:01 ]
46:00
RCU
1,5 min
#40 Židan Andrej, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 46:00 - 47:30 ]