Tekmovanje: DP 2. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 69
Datum: 01.02.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: Pendarov Borjan
Sodnik: Tadej Snoj
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Porić Amira
Zapisnikar: Porić Amira
Časomerilec: Porić Amira

IHK Mufloni Tolmin (MUF)

5 : 1
( 1:0, 2:1, 0:0, 2:0 )

Sharks Team (SHR)

1 / 4

10:34
Gol
MUF
1 : 0
#61 Rihtar Andraž, podaja #4 Simčič Miha

2 / 4

12:22
Gol (GWG)
MUF
2 : 0
#4 Simčič Miha, podaja #6 Pajntar Žan, #27 Dakskobler Blaž
18:59
Izključitev
MUF
1,5 min
#4 Simčič Miha, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 18:59 - 20:29 ]
19:39
Gol
SHR
2 : 1
#22 Pakiž Rok, podaja #39 Kuhar Klemen, #87 Plevel Žiga (+1)
20:20
Gol
MUF
3 : 1
#9 Pajntar Andraž
24:00
Izključitev
MUF
1,5 min
#4 Simčič Miha, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 24:00 - 25:30 ]

3 / 4

27:03
Izključitev
MUF
1,5 min
#58 Degano Nicolo, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 27:03 - 28:33 ]
30:28
Izključitev
MUF
1,5 min
#36 Cocozza Axel, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 30:28 - 31:58 ]
33:48
Izključitev
SHR
1,5 min
#88 Klančar Tine, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 33:48 - 35:18 ]

4 / 4

38:16
Gol
MUF
4 : 1
#9 Pajntar Andraž, podaja #27 Dakskobler Blaž
39:08
Gol
MUF
5 : 1
#36 Cocozza Axel
43:36
Izključitev
MUF
1,5 min
#9 Pajntar Andraž, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 43:36 - 45:06 ]
45:55
Izključitev
MUF
1,5 min
#27 Dakskobler Blaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 45:55 - 47:25 ]

IHK Mufloni Tolmin

#
Ime
Poz
G
A
#94
Šorli Domen
GK
-
-

#36
Cocozza Axel
P
1
-
#27
Dakskobler Blaž
P
-
2
#58
Degano Nicolo
P
-
-
#5
Janež Primož
P
-
-
#66
Mavrar Žiga
P
-
-
#9
Pajntar Andraž
P
2
-
#6
Pajntar Žan
P
-
1
#61
Rihtar Andraž
P
1
-
#86
Rovšček Jure
P
-
-
#4
Simčič Miha
P
1
1

Sharks Team

#
Ime
Poz
G
A
#1
Logar Jure
GK
-
-

#12
Burgar Benjamin
P
-
-
#88
Klančar Tine
P
-
-
#39
Kuhar Klemen
P
-
1
#11
Meden Jure
P
-
-
#94
Opeka Rok
P
-
-
#22
Pakiž Rok
P
1
-
#87
Plevel Žiga
P
-
1

1 / 4

10:34
MUF
1 : 0
#61 Rihtar Andraž, podaja #4 Simčič Miha

2 / 4

12:22
MUF
2 : 0
#4 Simčič Miha, podaja #6 Pajntar Žan, #27 Dakskobler Blaž
19:39
SHR
2 : 1
#22 Pakiž Rok, podaja #39 Kuhar Klemen, #87 Plevel Žiga (+1)
20:20
MUF
3 : 1
#9 Pajntar Andraž

3 / 4

4 / 4

38:16
MUF
4 : 1
#9 Pajntar Andraž, podaja #27 Dakskobler Blaž
39:08
MUF
5 : 1
#36 Cocozza Axel

1 / 4

2 / 4

18:59
MUF
1,5 min
#4 Simčič Miha, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 18:59 - 20:29 ]
24:00
MUF
1,5 min
#4 Simčič Miha, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 24:00 - 25:30 ]

3 / 4

27:03
MUF
1,5 min
#58 Degano Nicolo, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 27:03 - 28:33 ]
30:28
MUF
1,5 min
#36 Cocozza Axel, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 30:28 - 31:58 ]
33:48
SHR
1,5 min
#88 Klančar Tine, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 33:48 - 35:18 ]

4 / 4

43:36
MUF
1,5 min
#9 Pajntar Andraž, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 43:36 - 45:06 ]
45:55
MUF
1,5 min
#27 Dakskobler Blaž, INTRF (IIHF #1143, Oviranje) [ 45:55 - 47:25 ]