Tekmovanje: DP 2. Prosports.si liga
Lokacija: Športni park Horjul
Št. tekme: 88
Datum: 08.03.2019
Čas: 20:30
Gledalcev: /

Sodnik: Šalamija Rok
Sodnik: Juha Blaž
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: -
Zapisnikar: -
Časomerilec: -

TNT Dinamiti Horjul (TNT)

1 : 4
( 0:2, 1:0, 0:1, 0:1 )

IHK Mufloni Tolmin (MUF)

1 / 4

02:24
Gol
MUF
0 : 1
#38 Sidici Federico
06:15
Izključitev
TNT
1,5 min
#17 Miklič Bor, HI-ST (IIHF #1135, Visoka palica) [ 06:15 - 07:45 ]
07:54
Gol (GWG)
MUF
0 : 2
#6 Mavrar Žiga, podaja #9 Pajntar Andraž, #27 Dakskobler Blaž

2 / 4

16:11
Izključitev
TNT
1,5 min
#24 Prebil Marcel, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 16:11 - 17:41 ]
17:00
Izključitev
MUF
1,5 min
#38 Sidici Federico, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 17:00 - 18:30 ]
20:15
Izključitev
TNT
1,5 min
#87 Kogovšek Žiga, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 20:15 - 21:45 ]
20:15
Izključitev
MUF
1,5 min
#38 Sidici Federico, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 20:15 - 21:45 ]
21:59
Gol
TNT
1 : 2
#9 Logar Miha, podaja #51 Leben David

3 / 4

24:52
Izključitev
MUF
1,5 min
#24 Pajntar Žan, CHARG (IIHF #1118, Napadanje) [ 24:52 - 26:22 ]
31:37
Gol
MUF
1 : 3
#6 Mavrar Žiga, podaja #9 Pajntar Andraž

4 / 4

46:21
Gol
MUF
1 : 4
#5 Janež Primož, podaja #6 Mavrar Žiga

TNT Dinamiti Horjul

#
Ime
Poz
G
A
#35
Škrubej Jon
GK
-
-

#87
Kogovšek Žiga
P
-
-
#67
Krapež Anže
P
-
-
#51
Leben David
P
-
1
#9
Logar Miha
P
1
-
#17
Miklič Bor
P
-
-
#96
Nawar Kranjec Anže
P
-
-
#27
Prebil Blaž
P
-
-
#24
Prebil Marcel
P
-
-

IHK Mufloni Tolmin

#
Ime
Poz
G
A
#0
Belimezov Matic
GK
-
-
#94
Šorli Domen
GK
-
-

#98
Cocozza Axel
P
-
-
#27
Dakskobler Blaž
P
-
1
#65
Degano Nicolo
P
-
-
#5
Janež Primož
P
1
-
#6
Mavrar Žiga
P
2
1
#9
Pajntar Andraž
P
-
2
#24
Pajntar Žan
P
-
-
#38
Sidici Federico
P
1
-
#4
Simčič Miha
P
-
-

1 / 4

02:24
MUF
0 : 1
#38 Sidici Federico
07:54
MUF
0 : 2
#6 Mavrar Žiga, podaja #9 Pajntar Andraž, #27 Dakskobler Blaž

2 / 4

21:59
TNT
1 : 2
#9 Logar Miha, podaja #51 Leben David

3 / 4

31:37
MUF
1 : 3
#6 Mavrar Žiga, podaja #9 Pajntar Andraž

4 / 4

46:21
MUF
1 : 4
#5 Janež Primož, podaja #6 Mavrar Žiga

1 / 4

06:15
TNT
1,5 min
#17 Miklič Bor, HI-ST (IIHF #1135, Visoka palica) [ 06:15 - 07:45 ]

2 / 4

16:11
TNT
1,5 min
#24 Prebil Marcel, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 16:11 - 17:41 ]
17:00
MUF
1,5 min
#38 Sidici Federico, SLASH (IIHF #1152, Udarec s palico) [ 17:00 - 18:30 ]
20:15
TNT
1,5 min
#87 Kogovšek Žiga, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 20:15 - 21:45 ]
20:15
MUF
1,5 min
#38 Sidici Federico, TRIP (IIHF #1160, Spotikanje) [ 20:15 - 21:45 ]

3 / 4

24:52
MUF
1,5 min
#24 Pajntar Žan, CHARG (IIHF #1118, Napadanje) [ 24:52 - 26:22 ]

4 / 4