Tekmovanje: 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 45
Datum: 22.11.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: Bergant Anže
Sodnik: Petronijevič Aleš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana
Zapisnikar: Ana
Časomerilec: Ana

IHK Freaky Team (PAV)

4 : 3
( 2:1, 2:2 )

Masters Team Slovenija (MTS)

1 / 2

07:10
Gol
PAV
1 : 0
#13 Ilovar Nejc, podaja #24 Ilovar Matej
20:24
Izključitev
MTS
2 min
#12 Starič Aleš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 20:24 - 20:58 ]
20:58
Gol
PAV
2 : 0
#12 Leben Luka, podaja #11 Jerič David (+1)
22:15
Gol
MTS
2 : 1
#10 Mubi Luka, podaja #22 Mubi Igor

2 / 2

27:33
Izključitev
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 27:33 - 28:06 ]
28:06
Gol
PAV
3 : 1
#12 Leben Luka, podaja #13 Ilovar Nejc (+1)
39:28
Izključitev
PAV
2 min
#26 Cerar Klemen, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 39:28 - 40:15 ]
40:15
Gol
MTS
3 : 2
#10 Mubi Luka, podaja #22 Mubi Igor (+1)
42:53
Gol (GWG)
PAV
4 : 2
#13 Ilovar Nejc, podaja #12 Leben Luka
47:18
Izključitev
MTS
2 min
#80 Grum Damjan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:18 - 49:18 ]
48:34
Gol
MTS
4 : 3
#10 Mubi Luka, podaja #5 Oman Simon (-1)

IHK Freaky Team

#
Ime
Poz
G
A
#44
Kaimel Mitja
GK
-
-

#26
Cerar Klemen
P
-
-
#77
Fabijan Rok
P
-
-
#24
Ilovar Matej
P
-
1
#13
Ilovar Nejc
P
2
1
#11
Jerič David
P
-
1
#93
Kaimel Klemen
P
-
-
#5
Korbar Gašper
P
-
-
#12
Leben Luka
P
2
1
#21
Troha Mladen
P
-
-

Masters Team Slovenija

#
Ime
Poz
G
A
#3
Slak Rok
GK
-
-

#90
Ahačič Damjan
P
-
-
#80
Grum Damjan
P
-
-
#22
Mubi Igor
P
-
2
#10
Mubi Luka
P
3
-
#5
Oman Simon
P
-
1
#66
Pajnič Uroš
P
-
-
#77
Petronijević Goran
P
-
-
#12
Starič Aleš
P
-
-
#81
Zupančič Nace
P
-
-

1 / 2

07:10
PAV
1 : 0
#13 Ilovar Nejc, podaja #24 Ilovar Matej
20:58
PAV
2 : 0
#12 Leben Luka, podaja #11 Jerič David (+1)
22:15
MTS
2 : 1
#10 Mubi Luka, podaja #22 Mubi Igor

2 / 2

28:06
PAV
3 : 1
#12 Leben Luka, podaja #13 Ilovar Nejc (+1)
40:15
MTS
3 : 2
#10 Mubi Luka, podaja #22 Mubi Igor (+1)
42:53
PAV
4 : 2
#13 Ilovar Nejc, podaja #12 Leben Luka
48:34
MTS
4 : 3
#10 Mubi Luka, podaja #5 Oman Simon (-1)

1 / 2

20:24
MTS
2 min
#12 Starič Aleš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 20:24 - 20:58 ]

2 / 2

27:33
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 27:33 - 28:06 ]
39:28
PAV
2 min
#26 Cerar Klemen, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 39:28 - 40:15 ]
47:18
MTS
2 min
#80 Grum Damjan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:18 - 49:18 ]