Tekmovanje: 1. Prosports.si liga
Lokacija: Športni park Horjul
Št. tekme: 51
Datum: 29.11.2019
Čas: 20:30
Gledalcev: /

Sodnik: Bajt Miha
Sodnik: GROZNIK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana
Zapisnikar: Ana
Časomerilec: Ana

TNT Dinamiti Horjul (TNT)

5 : 2
( 2:1, 3:1 )

HK Tajflni (TAJ)

1 / 2

03:22
Izključitev
TAJ
2 min
#10 Žnidar Andraž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:22 - 05:22 ]
03:34
Izključitev
TNT
2 min
#88 Breznik Janez, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 03:34 - 05:34 ]
06:49
Gol
TNT
1 : 0
#17 Miklič Bor, podaja #24 Mlinar David
09:02
Gol
TAJ
1 : 1
#91 Jemec Nejc, podaja #17 Markovič Rok
12:26
Gol
TNT
2 : 1
#11 Kogovšek Žan, podaja #88 Breznik Janez
19:58
Izključitev
TNT
2 min
#77 Krapež Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:58 - 21:58 ]

2 / 2

39:25
Gol (GWG)
TNT
3 : 1
#77 Krapež Anže, podaja #17 Miklič Bor
41:26
Gol
TAJ
3 : 2
#9 Gaber Matej
42:18
Izključitev
TNT
2 min
#11 Kogovšek Žan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 42:18 - 44:18 ]
45:08
Izključitev
TNT
2 min
#14 Letonja Igor, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 45:08 - 47:08 ]
47:42
Gol
TNT
4 : 2
#24 Mlinar David, podaja #14 Letonja Igor
49:32
Gol
TNT
5 : 2
#17 Miklič Bor

TNT Dinamiti Horjul

#
Ime
Poz
G
A
#1
Škrubej Jon
GK
-
-

#88
Breznik Janez
P
-
1
#27
Fortuna Klemen
P
-
-
#11
Kogovšek Žan
P
1
-
#77
Krapež Anže
P
1
-
#14
Letonja Igor
P
-
1
#17
Miklič Bor
P
2
1
#24
Mlinar David
P
1
1
#51
Zdešar Alen
P
-
-

HK Tajflni

#
Ime
Poz
G
A
#1
Jaklin Andrej
GK
-
-

#42
Dernač Miha
P
-
-
#9
Gaber Matej
P
1
-
#68
Hafner Boštjan
P
-
-
#91
Jemec Nejc
P
1
-
#96
Jerše Nejc
P
-
-
#17
Markovič Rok
P
-
1
#12
Razinger Luka
P
-
-
#10
Žnidar Andraž
P
-
-

1 / 2

06:49
TNT
1 : 0
#17 Miklič Bor, podaja #24 Mlinar David
09:02
TAJ
1 : 1
#91 Jemec Nejc, podaja #17 Markovič Rok
12:26
TNT
2 : 1
#11 Kogovšek Žan, podaja #88 Breznik Janez

2 / 2

39:25
TNT
3 : 1
#77 Krapež Anže, podaja #17 Miklič Bor
41:26
TAJ
3 : 2
#9 Gaber Matej
47:42
TNT
4 : 2
#24 Mlinar David, podaja #14 Letonja Igor
49:32
TNT
5 : 2
#17 Miklič Bor

1 / 2

03:22
TAJ
2 min
#10 Žnidar Andraž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:22 - 05:22 ]
03:34
TNT
2 min
#88 Breznik Janez, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 03:34 - 05:34 ]
19:58
TNT
2 min
#77 Krapež Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:58 - 21:58 ]

2 / 2

42:18
TNT
2 min
#11 Kogovšek Žan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 42:18 - 44:18 ]
45:08
TNT
2 min
#14 Letonja Igor, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 45:08 - 47:08 ]