Tekmovanje: 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 63
Datum: 06.12.2019
Čas: 20:30
Gledalcev: /

Sodnik: Bergant Anže
Sodnik: Petronijevič Aleš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana
Zapisnikar: Ana
Časomerilec: Ana

IHK Freaky Team (PAV)

2 : 5
( 1:1, 1:4 )

MG inštalaterstvo (RCU)

1 / 2

06:17
Gol
RCU
0 : 1
#28 Berlisk Nejc, podaja #47 Erman Matevž
11:28
Izključitev
RCU
2 min
#47 Erman Matevž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 11:28 - 13:32 ]
13:32
Gol
PAV
1 : 1
#24 Ilovar Matej, podaja #77 Rojc Franci (+1)
20:43
Izključitev
PAV
2 min
#26 Cerar Klemen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:43 - 22:43 ]
24:49
Izključitev
RCU
2 min
#71 Zibelnik Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:49 - 26:49 ]

2 / 2

30:06
Gol
RCU
1 : 2
#55 Jakopič Rok, podaja #22 Manfreda Marjan
30:38
Gol (GWG)
RCU
1 : 3
#22 Manfreda Marjan, podaja #71 Zibelnik Andraž
31:19
Gol
RCU
1 : 4
#22 Manfreda Marjan, podaja #55 Jakopič Rok
35:11
Izključitev
RCU
2 min
#71 Zibelnik Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:11 - 37:11 ]
40:20
Gol
PAV
2 : 4
#93 Kaimel Klemen
48:14
Gol
RCU
2 : 5
#55 Jakopič Rok, podaja #72 Židan Andrej

IHK Freaky Team

#
Ime
Poz
G
A
#51
Kaimel Mitja
GK
-
-

#26
Cerar Klemen
P
-
-
#23
Fabijan Rok
P
-
-
#24
Ilovar Matej
P
1
-
#93
Kaimel Klemen
P
1
-
#5
Korbar Gašper
P
-
-
#12
Leben Luka
P
-
-
#77
Rojc Franci
P
-
1
#21
Troha Mladen
P
-
-

MG inštalaterstvo

#
Ime
Poz
G
A
#32
Vilman Grega
GK
-
-

#28
Berlisk Nejc
P
1
-
#9
Cerar Klemen
P
-
-
#47
Erman Matevž
P
-
1
#55
Jakopič Rok
P
2
1
#22
Manfreda Marjan
P
2
1
#71
Zibelnik Andraž
P
-
1
#72
Židan Andrej
P
-
1

1 / 2

06:17
RCU
0 : 1
#28 Berlisk Nejc, podaja #47 Erman Matevž
13:32
PAV
1 : 1
#24 Ilovar Matej, podaja #77 Rojc Franci (+1)

2 / 2

30:06
RCU
1 : 2
#55 Jakopič Rok, podaja #22 Manfreda Marjan
30:38
RCU
1 : 3
#22 Manfreda Marjan, podaja #71 Zibelnik Andraž
31:19
RCU
1 : 4
#22 Manfreda Marjan, podaja #55 Jakopič Rok
40:20
PAV
2 : 4
#93 Kaimel Klemen
48:14
RCU
2 : 5
#55 Jakopič Rok, podaja #72 Židan Andrej

1 / 2

11:28
RCU
2 min
#47 Erman Matevž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 11:28 - 13:32 ]
20:43
PAV
2 min
#26 Cerar Klemen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:43 - 22:43 ]
24:49
RCU
2 min
#71 Zibelnik Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:49 - 26:49 ]

2 / 2

35:11
RCU
2 min
#71 Zibelnik Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 35:11 - 37:11 ]