Tekmovanje: 1. Prosports.si liga
Lokacija: Športni park Horjul
Št. tekme: 113
Datum: 07.02.2020
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: Čertanc Jaka
Sodnik: Petronijevič Aleš
Kontrolor: Ana
Zdravstvena oskrba: Ana
Zapisnikar: Ana
Časomerilec: Ana

Masters Team Slovenija (MTS)

2 : 6
( 1:2, 1:4 )

HK Dolenjske Toplice (DOT)

1 / 2

08:27
Gol
DOT
0 : 1
#44 Tekavčič Matjaž, podaja #7 Oberč Rok
16:00
Izključitev
MTS
2 min
#77 Petronijević Goran, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 16:00 - 18:00 ]
20:02
Gol
MTS
1 : 1
#11 Grum Damjan, podaja #77 Petronijević Goran
24:51
Gol
DOT
1 : 2
#7 Oberč Rok, podaja #13 Goršič Tilen

2 / 2

25:14
Gol (GWG)
DOT
1 : 3
#8 Blatnik Tilen
28:20
Izključitev
MTS
2 min
#66 Pajnič Uroš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:20 - 30:20 ]
31:28
Izključitev
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:28 - 33:28 ]
37:02
Gol
DOT
1 : 4
#15 Pirnar Marko, podaja #8 Blatnik Tilen
39:45
Gol
DOT
1 : 5
#13 Goršič Tilen, podaja #17 Turk Nejc
42:10
Gol
MTS
2 : 5
#11 Grum Damjan, podaja #22 Mubi Igor
45:12
Gol
DOT
2 : 6
#8 Blatnik Tilen, podaja #15 Pirnar Marko
48:03
Izključitev
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 48:03 - 50:03 ]

Masters Team Slovenija

#
Ime
Poz
G
A
#39
Šuštar Tomaž
GK
-
-

#80
Ahačič Damjan
P
-
-
#11
Grum Damjan
P
2
-
#22
Mubi Igor
P
-
1
#10
Mubi Luka
P
-
-
#5
Oman Simon
P
-
-
#66
Pajnič Uroš
P
-
-
#77
Petronijević Goran
P
-
1

HK Dolenjske Toplice

#
Ime
Poz
G
A
#28
Rožič Jure
GK
-
-

#46
Blatnik Peter
P
-
-
#8
Blatnik Tilen
P
2
1
#13
Goršič Tilen
P
1
1
#72
Juteršek Nejc
P
-
-
#7
Oberč Rok
P
1
1
#15
Pirnar Marko
P
1
1
#21
Štrucelj Rok
P
-
-
#44
Tekavčič Matjaž
P
1
-
#17
Turk Nejc
P
-
1

1 / 2

08:27
DOT
0 : 1
#44 Tekavčič Matjaž, podaja #7 Oberč Rok
20:02
MTS
1 : 1
#11 Grum Damjan, podaja #77 Petronijević Goran
24:51
DOT
1 : 2
#7 Oberč Rok, podaja #13 Goršič Tilen

2 / 2

25:14
DOT
1 : 3
#8 Blatnik Tilen
37:02
DOT
1 : 4
#15 Pirnar Marko, podaja #8 Blatnik Tilen
39:45
DOT
1 : 5
#13 Goršič Tilen, podaja #17 Turk Nejc
42:10
MTS
2 : 5
#11 Grum Damjan, podaja #22 Mubi Igor
45:12
DOT
2 : 6
#8 Blatnik Tilen, podaja #15 Pirnar Marko

1 / 2

16:00
MTS
2 min
#77 Petronijević Goran, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 16:00 - 18:00 ]

2 / 2

28:20
MTS
2 min
#66 Pajnič Uroš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:20 - 30:20 ]
31:28
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:28 - 33:28 ]
48:03
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 48:03 - 50:03 ]