Tekmovanje: 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 1
Datum: 06.03.2020
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: Kralj Črt
Sodnik: Tadej Snoj
Kontrolor: Ana
Zdravstvena oskrba: Ana
Zapisnikar: Ana
Časomerilec: Ana

Masters Team Slovenija (MTS)

1 : 2
( 1:0, 0:2 )

HK Dolenjske Toplice (DOT)

1 / 2

13:12
Gol
MTS
1 : 0
#12 Starič Aleš, podaja #22 Mubi Igor
16:56
Izključitev
MTS
2 min
#77 Petronijević Goran, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 16:56 - 18:56 ]
18:45
Izključitev
DOT
2 min
#72 Juteršek Nejc, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 18:45 - 20:45 ]

2 / 2

26:36
Izključitev
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:36 - 27:46 ]
27:46
Gol
DOT
1 : 1
#12 Goršič Tilen, podaja #44 Tekavčič Matjaž (+1)
37:26
Izključitev
MTS
2 min
#77 Petronijević Goran, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:26 - 39:17 ]
39:17
Gol (GWG)
DOT
1 : 2
#46 Blatnik Peter, podaja #44 Tekavčič Matjaž (+1)
46:19
Izključitev
MTS
2 min
#22 Mubi Igor, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 46:19 - 48:19 ]
46:45
Izključitev
DOT
2 min
#12 Goršič Tilen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:45 - 48:45 ]
48:00
Izključitev
MTS
2 min
#5 Oman Simon, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:00 - 50:00 ]
48:00
Izključitev
DOT
2 min
#8 Blatnik Tilen, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:00 - 50:00 ]
48:00
Izključitev
DOT
10 min
#8 Blatnik Tilen, MISC (Disciplinska kazen), kazen prestaja #98 Razboršek Žiga [ 48:00 - 58:00 ]

Masters Team Slovenija

#
Ime
Poz
G
A
#39
Šuštar Tomaž
GK
-
-

#90
Ahačič Damjan
P
-
-
#11
Grum Damjan
P
-
-
#22
Mubi Igor
P
-
1
#10
Mubi Luka
P
-
-
#5
Oman Simon
P
-
-
#77
Petronijević Goran
P
-
-
#12
Starič Aleš
P
1
-
#80
Zupančič Nace
P
-
-

HK Dolenjske Toplice

#
Ime
Poz
G
A
#1
Kum Bastian
GK
-
-
#28
Rožič Jure
GK
-
-

#46
Blatnik Peter
P
1
-
#8
Blatnik Tilen
P
-
-
#12
Goršič Tilen
P
1
-
#72
Juteršek Nejc
P
-
-
#7
Oberč Rok
P
-
-
#15
Pirnar Marko
P
-
-
#98
Razboršek Žiga
P
-
-
#21
Štrucelj Rok
P
-
-
#44
Tekavčič Matjaž
P
-
2

1 / 2

13:12
MTS
1 : 0
#12 Starič Aleš, podaja #22 Mubi Igor

2 / 2

27:46
DOT
1 : 1
#12 Goršič Tilen, podaja #44 Tekavčič Matjaž (+1)
39:17
DOT
1 : 2
#46 Blatnik Peter, podaja #44 Tekavčič Matjaž (+1)

1 / 2

16:56
MTS
2 min
#77 Petronijević Goran, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 16:56 - 18:56 ]
18:45
DOT
2 min
#72 Juteršek Nejc, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 18:45 - 20:45 ]

2 / 2

26:36
MTS
2 min
#10 Mubi Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:36 - 27:46 ]
37:26
MTS
2 min
#77 Petronijević Goran, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:26 - 39:17 ]
46:19
MTS
2 min
#22 Mubi Igor, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 46:19 - 48:19 ]
46:45
DOT
2 min
#12 Goršič Tilen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:45 - 48:45 ]
48:00
MTS
2 min
#5 Oman Simon, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:00 - 50:00 ]
48:00
DOT
2 min
#8 Blatnik Tilen, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:00 - 50:00 ]
48:00
DOT
10 min
#8 Blatnik Tilen, MISC (Disciplinska kazen), kazen prestaja #98 Razboršek Žiga [ 48:00 - 58:00 ]