Tekmovanje: 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 3
Datum: 14.05.2021
Čas: 20:30
Gledalcev: /

Sodnik: Bajt Miha
Sodnik: Petronijevič Aleš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana
Zapisnikar: Ana
Časomerilec: Ana

TNT Dinamiti Horjul (TNT)

3 : 4 *
( 2:1, 1:2, 0:1 )

HK Brezovica (BRE)

1 / 2

09:24
Izključitev
BRE
2 min
#11 Ladiha Bor, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:24 - 11:24 ]
10:43
Gol
TNT
1 : 0
#88 Breznik Janez, podaja #51 Leben David
14:52
Izključitev
TNT
2 min
#71 Prebil Marcel, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 14:52 - 16:52 ]
20:31
Gol
TNT
2 : 0
#96 Anže Nawar Kranjec, podaja #77 Kogovšek Žan
23:32
Gol
BRE
2 : 1
#16 Peterca Rok, podaja #18 Peterca Nejc

2 / 2

34:41
Izključitev
BRE
2 min
#13 Nabergoj Tadej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:41 - 35:44 ]
35:44
Gol
TNT
3 : 1
#77 Kogovšek Žan, podaja #8 Petronijević Goran (+1)
47:19
Izključitev
TNT
2 min
#5 Mlinar David, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 47:19 - 48:17 ]
48:17
Gol
BRE
3 : 2
#84 Krivic Gregor, podaja #15 Uhan Matevž (+1)
49:21
Gol
BRE
3 : 3
#84 Krivic Gregor, podaja #13 Nabergoj Tadej

Podaljšek

52:14
Gol (GWG)
BRE
3 : 4
#13 Nabergoj Tadej, podaja #15 Uhan Matevž

TNT Dinamiti Horjul

#
Ime
Poz
G
A
#1
Škrubej Jon
GK
-
-

#96
Anže Nawar Kranjec
P
1
-
#88
Breznik Janez
P
1
-
#27
Fortuna Klemen
P
-
-
#77
Kogovšek Žan
P
1
1
#87
Košir Žiga
P
-
-
#51
Leben David
P
-
1
#6
Miklič Bor
P
-
-
#5
Mlinar David
P
-
-
#8
Petronijević Goran
P
-
1
#71
Prebil Marcel
P
-
-

HK Brezovica

#
Ime
Poz
G
A
#3
Slak Rok
GK
-
-

#84
Krivic Gregor
P
2
-
#11
Ladiha Bor
P
-
-
#13
Nabergoj Tadej
P
1
1
#27
Pangos Primož
P
-
-
#18
Peterca Nejc
P
-
1
#16
Peterca Rok
P
1
-
#15
Uhan Matevž
P
-
2
#22
Zagorc Pilko Tilen
P
-
-

1 / 2

10:43
TNT
1 : 0
#88 Breznik Janez, podaja #51 Leben David
20:31
TNT
2 : 0
#96 Anže Nawar Kranjec, podaja #77 Kogovšek Žan
23:32
BRE
2 : 1
#16 Peterca Rok, podaja #18 Peterca Nejc

2 / 2

35:44
TNT
3 : 1
#77 Kogovšek Žan, podaja #8 Petronijević Goran (+1)
48:17
BRE
3 : 2
#84 Krivic Gregor, podaja #15 Uhan Matevž (+1)
49:21
BRE
3 : 3
#84 Krivic Gregor, podaja #13 Nabergoj Tadej

Podaljšek

52:14
BRE
3 : 4
#13 Nabergoj Tadej, podaja #15 Uhan Matevž

1 / 2

09:24
BRE
2 min
#11 Ladiha Bor, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:24 - 11:24 ]
14:52
TNT
2 min
#71 Prebil Marcel, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 14:52 - 16:52 ]

2 / 2

34:41
BRE
2 min
#13 Nabergoj Tadej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:41 - 35:44 ]
47:19
TNT
2 min
#5 Mlinar David, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 47:19 - 48:17 ]

Podaljšek