Tekmovanje: 1. Prosports.si liga
Lokacija: RCU Lukovica
Št. tekme: 11
Datum: 29.05.2021
Čas: 15:15
Gledalcev: /

Sodnik: Petronijevič Aleš
Sodnik: Pendarov Borjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ana
Zapisnikar: Ana
Časomerilec: Ana

HK Dolenjske Toplice (DOT)

1 : 4
( 1:2, 0:2 )

TNT Dinamiti Horjul (TNT)

1 / 2

01:05
Gol
TNT
0 : 1
#8 Petronijević Goran, podaja #51 Leben David
03:57
Izključitev
TNT
2 min
#5 Kogovšek Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 03:57 - 05:57 ]
11:27
Gol
DOT
1 : 1
#17 Pretnar Aljoša, podaja #12 Kovačec Žiga
15:53
Izključitev
DOT
2 min
#51 Juteršek Nejc, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 15:53 - 17:53 ]
15:53
Izključitev
TNT
2 min
#27 Fortuna Klemen, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 15:53 - 17:53 ]
19:03
Gol (GWG)
TNT
1 : 2
#71 Prebil Marcel, podaja #8 Petronijević Goran
21:06
Izključitev
DOT
2 min
#37 Razboršek Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 21:06 - 23:06 ]
22:34
Izključitev
TNT
2 min
#14 Letonja Igor, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 22:34 - 24:34 ]

2 / 2

29:17
Izključitev
TNT
2 min
#77 Marguč Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:17 - 31:17 ]
31:24
Gol
TNT
1 : 3
#96 Anže Nawar Kranjec
43:22
Izključitev
TNT
2 min
#34 Škof Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 43:22 - 45:22 ]
49:07
Izključitev
DOT
2 min
#8 Blatnik Tilen, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 49:07 - 49:29 ]
49:29
Gol
TNT
1 : 4
#27 Fortuna Klemen, podaja #11 Kogovšek Žan (+1)

HK Dolenjske Toplice

#
Ime
Poz
G
A
#28
Rožič Jure
GK
-
-
#5
Trelc Tomaž
GK
-
-

#10
Berce Tim
P
-
-
#46
Blatnik Peter
P
-
-
#8
Blatnik Tilen
P
-
-
#55
Dular Aljaž
P
-
-
#51
Juteršek Nejc
P
-
-
#12
Kovačec Žiga
P
-
1
#87
Kralj Tilen
P
-
-
#31
Ločnikar Jarc Ben
P
-
-
#15
Pirnar Marko
P
-
-
#17
Pretnar Aljoša
P
1
-
#37
Razboršek Žiga
P
-
-
#4
Sodja Urban
P
-
-

TNT Dinamiti Horjul

#
Ime
Poz
G
A
#1
Škrubej Jon
GK
-
-

#96
Anže Nawar Kranjec
P
1
-
#27
Fortuna Klemen
P
1
-
#11
Kogovšek Žan
P
-
1
#5
Kogovšek Žiga
P
-
-
#87
Košir Žiga
P
-
-
#6
Krapež Anže
P
-
-
#51
Leben David
P
-
1
#14
Letonja Igor
P
-
-
#9
Logar* Miha*
P
-
-
#77
Marguč Gašper
P
-
-
#17
Miklič Bor
P
-
-
#10
Mlinar David
P
-
-
#8
Petronijević Goran
P
1
1
#71
Prebil Marcel
P
1
-
#34
Škof Nejc
P
-
-

1 / 2

01:05
TNT
0 : 1
#8 Petronijević Goran, podaja #51 Leben David
11:27
DOT
1 : 1
#17 Pretnar Aljoša, podaja #12 Kovačec Žiga
19:03
TNT
1 : 2
#71 Prebil Marcel, podaja #8 Petronijević Goran

2 / 2

31:24
TNT
1 : 3
#96 Anže Nawar Kranjec
49:29
TNT
1 : 4
#27 Fortuna Klemen, podaja #11 Kogovšek Žan (+1)

1 / 2

03:57
TNT
2 min
#5 Kogovšek Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 03:57 - 05:57 ]
15:53
DOT
2 min
#51 Juteršek Nejc, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 15:53 - 17:53 ]
15:53
TNT
2 min
#27 Fortuna Klemen, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 15:53 - 17:53 ]
21:06
DOT
2 min
#37 Razboršek Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 21:06 - 23:06 ]
22:34
TNT
2 min
#14 Letonja Igor, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 22:34 - 24:34 ]

2 / 2

29:17
TNT
2 min
#77 Marguč Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:17 - 31:17 ]
43:22
TNT
2 min
#34 Škof Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 43:22 - 45:22 ]
49:07
DOT
2 min
#8 Blatnik Tilen, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 49:07 - 49:29 ]